Derinden Aşık Olmasını Sağlayacak Büyü

Sizin için elimde olan şey ve seninle daha uzun süre kalmasını sağlamak. Gerçek aşkın gerçekten var olduğunu biliyorsun. Doğru seçimi yaptığınızı düşünüyorsanız, kalbinizin aramaya devam ettiği seçimdir. O zaman onları derinden aşık edecek bir büyü, oyunu değiştirecek bir ritüeldir. Aşkın elde edilebileceğini biliyorsun ama bu yüksek standart ve yüksek romantizmi sürdürmek bir şekilde zor. Sonsuza kadar seninle birlikte olmalarını istersin ama olayların hiç ummadığın şekillerde ortaya çıkmasını değil.

Aşk Büyüsünün Temelleri: Beyaz Büyü Aşk Büyüleri

Aşk büyüsünün ne olduğu konusunda zaten enerjik hissediyorsanız, ne olmadığını keşfetmek sizi çok daha heyecanlandıracaktır. Bu nedenle bugün, beyaz büyü aşk büyüleriyle ilgili uzun süredir tutunduğumuz mitleri unuttuğumuz gün.

Aşk büyüsü ancak diğer kişi benzer enerji yayarsa işe yarar. Bu, evrenin var olmayan enerjiyi geliştiremeyeceği anlamına gelir. Benzer şekilde, beyaz büyü aşk büyüleri ve diğer tüm aşk büyüleri farklı enerjilere sahip iki kişiyi birbirine bağlayamaz. Bu nedenle, siz ve eşiniz birbirinize aşık olduğunuzu hissettiğinizde sevginizi artırmak en iyisidir. Beyaz büyü aşk büyüsü kullanmanın özü, yaptığınız beyaz büyü aşk büyüsünün yoğunluğuna göre aşk hayatınızı on, elli veya yüz kat iyileştirmektir.

Beyaz Sihirli Aşk Büyüleri

Beyaz büyü aşk büyülerinin saf niyet olduğu fikri tamamen yanlış yönlendirilmiş değildir. Beyaz büyü aşk büyüleri, aşk büyüsünün en saf şekli olarak kabul edilir. Bu güçlü aşk büyüleri, kendinizi olumsuz niyetlerle kaybetmemenizi sağlar. Özgür irade hakkını ihlal etmeyen saf bir bağ sürdürmek, aşağıdaki beyaz sihirli aşk büyülerinden birini kullanarak gerçek aşka ulaşmanın mükemmel bir yoludur;

Mısır Beyaz Büyüsü Aşk Büyüsü

Bu beyaz büyü aşk büyüsünün etkililik seviyesi, bu listedeki diğer büyülerden çok daha yüksektir. Mısır beyaz büyüsü aşk büyüsünün etkinliği biyolojik bileşenlerin kullanılmasından gelir. Bunu yapmak, beden, beyin ve ruhun yönleri de dahil olmak üzere büyüye tam olarak yatırım yapmanızı sağlar.

Eski günlerden beri Mısırlıların neden başarılı olduğunu merak ettiyseniz, cevabı zaten buldunuz. Mısırlıların tarihi, beyaz büyü aşk büyülerinin kullanımı ile iç içedir. Bu bilgiyle, Mısır beyaz büyüsü aşk büyüsüne güvenebileceğinizi zaten biliyorsunuz.

Bununla birlikte, saç ve tırnak gibi vücut parçalarının kullanılması, bu beyaz sihirli aşk büyüsünü hassas ve oynaması tehlikeli hale getirir. Etkili olduğu gibi, sıkı bir prosedür izlemezseniz size zarar verebileceği şekilde. Bu nedenle güvenilir bir psişik okuyucu tarafından sizin için yaptırılması tavsiye edilir. Bu ve diğer eski Mısır sihrini başarılı bir şekilde uygulamada yılların deneyimi, bana diğer büyü tekerlerinin çoğundan daha fazla üstünlük sağlıyor. Bir profesyonel tarafından sizin için yapılmasını istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Büyü

Beyaz Mum Aşk Büyüsü

Bu beyaz sihirli aşk büyüsü, beyazı iyi niyetin sembolü olarak kullanır. Aşağıdaki prosedürde açıklandığı gibi, aşk büyüsünün yapılması da kolaydır;

  1. Büyüyü yapmadan birkaç gün önce ihtiyacınız olan malzemeleri toplayın. Beyaz bir mum, mumluk, sızma zeytinyağı, kibrit çöpleri, istediğiniz eşin fotoğrafı, beyaz bir zarf, bir bıçağı içerir.
  2. Beyaz mum aşk büyüsünü gerçekleştirmek için bir sunak oluşturun.
  3. Zeytinyağını beyaz muma sürün. Mumun üst tarafından merkeze, ardından alt tarafından merkeze kadar başlamalısınız.
  4. İstediğiniz partnerin fotoğrafını mumun yanına koyun.
  5. Aynı bıçağı mumun üzerine kişinin adını yazmak için kullanın. Aynı bıçak dışında başka bir eşya kullanmamalısınız. Aksi halde büyünün sonucunu olumsuz etkileyebilir.
  6. Mumu tutucusuna geri yerleştirin ve yakın.
  7. Yanan aleve odaklanırken, güvenilir büyü tekerinizin size sunduğu kelimeleri tekrar edin. Şarkı söylerken zihni açık tutmak ve kişiyi alevler içinde hayal etmek önemlidir. Benimle iletişime geçtiğinizde her zaman dinamik sözler sunmaya hazırım.
  8. İlahiden sonra mumu üfleyin ve sevgilinizin fotoğrafıyla birlikte zarfa koyun.
  9. Zarfı evinizin içinde güvenli bir yere koyun ve evrenin sizi hayallerinizin eşiyle ödüllendirmesini bekleyin.

Diğer tüm beyaz büyü aşk büyüleri gibi, beyaz mum aşk büyüsü de hem sizden hem de ilişkide olmasını istediğiniz partnerden pozitif enerjiye ihtiyaç duyar. Size olan duygularından emin değilseniz, bu güçlü sihri kullanmamanız önerilir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın