Dolunay Aşk Büyüsü

Dolunay insanları farklı şekillerde etkiler. Uykusuzluğa ve kaygıya neden olur, yaratıcı insanlara ilham verir ve hayalperestlerin hayal kurmasını sağlar. Bu tür ay etkileri, dolunay sırasında görülen insanlarda yüksek enerji seviyelerinin yanı sıra gelişmiş bir sezgi ve psişik yeteneklerden kaynaklanır. İnsanlar ve ay yakından bağlantılıdır ve üzerimizdeki etkisi hafife alınmamalıdır. Ayrıca bundan yararlanmak ve diğer birçok büyüden farklı olarak harika sonuçlar veren dolunay aşk büyüsü yapmak mantıklıdır.

Kadim büyü uygulayıcıları ve rahipler, dolunay sırasında en çok enerji tüketen ritüelleri gerçekleştirerek, Ay’ın yaşam üzerindeki etkilerinin çok iyi farkındaydılar. Ayrıca, sadece dolunay olduğunda yapılabilen yüzlerce ritüel vardır, çünkü başka bir zamanda yapıldığında etkisizdirler. Ama hemen sonuçlara atlamayalım. Dolunay aşk büyüsü, aşk büyünüzü mutlaka süper güçlü yapmaz. Başarılı bir aşk ritüeli gerçekleştirmek için, ritüelinizin tarihinden bir ay önce buna hazırlanmaya başlamalısınız. Öncelikli hedefi enerji arındırma ve konsantrasyon olan hayatınızın yeni bir aşamasına girmelisiniz. Blogumuzda enerji arıtma yöntemleri ve teknikleri hakkında birçok makale yayınladık.

Dolunay Aşk Ritüeli

Bu dolunay aşk ritüelini gerçekleştirmeye başlamadan önce, gökyüzünün açık olduğundan ve ayı gerçekten görebildiğinizden emin olun. Sadece bu ay evresinin kanıtı olarak değil, aynı zamanda enerjinizi harekete geçirebilecek şey olarak da ihtiyacınız var. Sezginiz kötüyse, pencereye gelin ve dolunaya bakın. Size veya bir başkasına olacak gelecekteki bazı olayları tahmin etmenize izin vererek sezginizi geliştirecektir.

Bu ritüeli gerçekleştirmek için gerçekten keskin bir makasa, sevdiğiniz kişinin resmine ve bir sihirli muma ihtiyacınız var. Güneş batar batmaz, pencere pervazına bir mum koyun ve yakın. Gözlerin gökyüzündeyken söyle; “Kız kardeşim ay, gel bu akşamı benimle geçir. Oturacağız, birbirimizle konuşacağız ve birbirimize bizi rahatsız eden şeyi anlatacağız. Sen bana gece gökyüzünde ne kadar soğuk hissettiğini söyleyeceksin, ben de sana (hedefin adı) sevgisi olmadan ne kadar yalnız hissettiğimi söyleyeceğim. Ben seni ısıtırken sen de aşk büyüsü yapmama yardım edeceksin. Gel gel gel! Seni bekliyorum. Bu mumu bırakıyorum bacım, kaybolmaman için, evimi bulman için. Onun alevi bana giden yolu bulmana yardım edecek.”

Dolunay Aşk Büyüsü

Şimdi ayın gece gökyüzünde yükselmesini bekleyin. Olduğunda ve hiçbir şey görüşünüzü engellemiyorsa (ağaçlar, bulutlar, binalar, havai elektrik hatları vb.), makası ve resmi alın ve dışarı veya verandaya çıkın. Resim ayın önünde olacak şekilde elinizi kaldırın (diğer elinizde makas tutarken) ve yüksek sesle söyleyin; “Sen, ay, bana sevdiğim kişinin kendi hayatı olduğunu söyledin. İlginç ve doluydu, içinde bana yer yoktu. Ama sen, ay, mutluluğumun ellerimde olduğunu ve onu beni sevmekten alıkoyan şeyden onu kurtarırsam sevdiğim kişinin bana aşık olacağını söyledin. Bu yüzden elimde bir makas tutuyorum, sanki kaderimi yapıyormuşum gibi ve beni sevmesine izin vermeyen her şeyi kesiyorum.”

Döndürürken resmin parçalarını kesmeye başlayın. Ay büyüklüğünde bir daire kaldığında durun, bu dairenin ortasında sevdiğinizin yüzü. Resmi dudaklarından öp ve söyle; “İşte gerçek sen. İşte ruhun, doğduğun günkü kadar saf, ruhuma bağlanıyor. Şimdi bana aşık olacaksın çünkü ben senin kaderin, gerçek aşkın, yaşama sebebin, mutluluğun benim. Beni derinden ve sonsuza kadar seveceksin. Biri bizi ayırmak istiyorsa, bu makası bulmalı, resmin tüm parçalarını bulmalı ve onları eski haline getirmeli. İşte o zaman büyüm bozulacak. İşte o zaman bana aşık olacaksın. Ama ay yollarını aydınlatmayacak, onlara resmin parçalarını göstermeyecek ve onları bulmalarına yardım etmeyecek. Ay, duygularımızı yeni bir ışık ve yeni bir güçle doldurmak için her gece yükselen sevgimizi koruyacak.”

Sonra makası kimsenin bulamayacağı bir yere saklayın. Bazı sihir uygulayıcıları onları beyaz bir beze sarılı olarak gömmeyi önerir. Resmi bir fotoğraf askısına veya onun için özel olarak yapılmış bir çantaya gizleyin. Ay’a geri dönün, ona doğru eğilin ve şunu söyleyin; “Yardımın için teşekkürler. Sensiz, dolunay aşk büyüleri işe yaramaz. Bilgeliğiniz için teşekkür ederim – bana ne yapacağımı ve ne söyleyeceğimi öğrettiniz. Beni karanlıkta yalnız bırakmayan ışığın için teşekkür ederim. Sevdiğimi bana âşık tutmama yardım edecek güç için teşekkür ederim.”

Birinin sizden hoşlanmasını istiyorsanız daha kolay bir ritüel yapılır. Hedefin enerjisini etkilemek yerine kendi enerjisine güvenmeyi tercih eden kişiler tarafından kullanılır, çünkü bu şekilde duygular daha doğal ve samimi olur. Bu tür aşk, Yüksek Güçler tarafından desteklenir ve büyü yapanı etkilemez. Beyaz büyü kullanıyorsanız, bunun için endişelenmemelisiniz. Niyetleriniz safsa, karmanızı korursunuz ve Yüksek Dünyalardan gelen Işık Güçlerinin desteğine her zaman güvenebilirsiniz.

“Dolunay Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Elma Aşk Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın