Elma Aşk Büyüsü

Elma aşk büyüsü insanlık tarihindeki en eski büyüler arasındadır. İlk kadın olan Havva’nın yılan tarafından bir elmayla Tanrı’ya itaatsizlik etmeye ayartıldığı ve ardından aynı elmayla Adem’i Tanrı’ya itaatsizlik etmesi için ayarttığı düşünülürse, bu şaşırtıcı değildir. Elmaların sihirde birden fazla uygulaması vardır. Yeşil elmalar insanların birbirine olan ilgisini kaybetmek için kullanılır, çürük elmalar dostluk ve sevgiyi yok etmek için kullanılır ve kurtlu elmalar insanları hasta etmek veya aklını kaçırmak için kullanılabilir. Yine de elmaları kimseye zarar vermek için kullanmayacağız. Bugün beyaz büyü hakkında konuşacağız, özellikle elma aşk büyüsü hakkında. Bu büyüyü yapmak için kırmızı bir elmaya ihtiyacınız var. Birini seçme şekliniz, sihir yapıp yapmadığınızı gösterecek. Bir elma seçmek için bir çiftçi pazarına veya bir bakkala gidin, gözlerinizi kapatın ve ritüeliniz için doğru elmayı hissetmeye çalışın. Dokunun ve ardından diğer elmalara da dokunun. Bu elma diğerlerinden farklı hissettirmeli. Duyguları tarif etmek zor olduğundan, sadece yapın ve nasıl hissettirdiğini görün. Hangi elmayı alacağınızı bildiğinizde satın alın ve eve getirin.

Kırmızı Elma Aşk Büyüsü

Yani, bazı sihir yeteneklerine sahip olduğunuzdan eminsiniz ve satın almak için bir elma seçerken bunlar kendilerini ortaya çıkardılar. Mükemmel! Şimdi büyüyü yapabilirsiniz. Ritüeli gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan;

  • Bir kırmızı elma;
  • Yeni bir gümüş bıçak;
  • Beyaz ipek bir başörtüsü;
  • Kırmızı iplik topu;
  • Senin resmin;
  • Sevdiğiniz birinin resmi;
  • Beyaz bir mum;
  • İyi bir saklanma yeri.

Başörtüsünü masaya yayın. Resimleri masanın karşı taraflarına koyun. Resimler birbirine bakmalıdır, böylece düşmemeleri için biraz katlayın. Mumu ortasına koyun ve yakın. Elmayı resimlerin arasına koyun, bıçağı elinize alın ve gözünüz mumun üzerindeyken 10 dakika boyunca aşağıdaki mantrayı söylemeye devam edin; “Aşkım (isim), sev beni!”

Elma Aşk Büyüsü

Bıçağı elmanın üst kısmına elma sapının etrafına yedi kez sokun. Başörtüsünün karşılıklı iki köşesini birbirine bağlayın ve ardından diğer ikisini bağlayın. Resimler ve elma paketin içinde olmalıdır. Kırmızı ipliği 33 kez etrafına sarın. Sonunu koparmak veya kesmek yerine mum alevi ile yakın.

Şimdi bıçağın ucunu demetin etrafında yedi kez döndürün. Geçmişi – aşkı bulamama, yalnızlık, önceki ilişkileri – geleceğin başlamasını sağlar – aşk, bağlılık, mutluluk.

Paketi gizli saklanma yerinize koyun. Bıçağı da oraya koyun. Bıçak sizi büyülerden, başarısızlıklardan ve büyülü yan etkilerden koruyacaktır. Mumu söndürün. 24 saat sonra (tam bir günde) tekrar yak ve aynı mantrayı 10 dakika boyunca tekrarla; “Aşkım (isim), sev beni!”

Elma kuruduğunda, ritüelinizi yaşamsal gücüyle doldurduğunuzda büyü etkinleştirilecektir. Sevdikleriniz size olan sevgisini ilan ettiğinde büyünün işe yaradığını anlayacaksınız.

“Elma Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Hoodoo Aşk Büyüleri

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın