En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü yapmaya başlamadan önce, aşkın ne olduğunu, güçlü aşk büyülerinin çeşitlerini ve güçlü aşk büyülerinin ne olduğunu sihirli bir şekilde anlamanız iyi olur! Muhtemelen insanların aşk hakkında konuştuğunu duymuşsunuzdur, aşk hakkında bir şeyler okumuşsunuzdur ve bir dereceye kadar aşkı deneyimlemiş olabileceğinizi varsayalım. Ancak, bu duruma rağmen, gördüklerinizin, duyduklarınızın, okuduklarınızın veya şimdiye kadar yaşadıklarınızın gerçekten gerçek aşk olup olmadığından asla emin olamazsınız.

Aşkı gerçek ve saf haliyle anlamak için tek şansın burada olacak. Bu gerçek sihir sitesi, gerçekte ne aradığınıza ve ne elde edebileceğinize dair size bir fikir vermeyi amaçlamaktadır. Çoğu zaman insanlar duygulara, arzulara o kadar derinden yakalanırlar ki, bu yeni duyumlar dedikleri ilk şey aşktır. Ancak, denklemde aşk gibi bir şey olmadığında bile bu duyguların ortaya çıktığını bilmelisiniz. Bazen cinsel çekimden doğan bir dürtü, insanları çoğu zaman yanlış yorumladıkları tutku felaketlerine sürükler.

Bu, sihrin size yardımcı olduğu bir şeydir, sizi erotik duyguları ve cinsel arzuları gerçek aşktan ayırt edebileceğiniz bir konuma getirir, ikisi bir arada görünse bile. Birçok insan ne pahasına olursa olsun güçlü bir en ağır aşk büyüsü aramak için bana geldi ve büyünün başarılı bir şekilde uygulanmasından sonra kişi tamamen cinsel ve romantik bir ilişkiye giriyor. Kızgınlık geçtiğinde, aynı kişi, eşlerine ilk büyü sırasında olduğu kadar ilgi duymadığı için, hemen bir tersine çevirme büyüsüne ihtiyaç duyarak geri döner. Bütün bunlar, insanların cinsel arzuyu aşkla karıştırmasının bir sonucu olarak ortaya çıkıyor.

İnsanların aşkı yanlış yorumladığı bir başka örnek de misericordia etkisinde yatmaktadır. Bu, başkalarına acıyan insanların bunları sevgiye ve daha sonra sevgiye çevirmelerini sağlar. Karşındaki insana en iyisinin gelmesini istemek, o insanı sevmektir başlı başına ama hangi durumda olursa olsun bir insanı olduğu gibi sevmek ayrı bir meseledir. Bu yüzden her zaman aşk (derin ve gerçek romantik sevgi) ile onunla eşanlamlı olan diğer tüm şeylerden farkı söyleyebilecek durumda olmalısınız.

Bu büyülü işte en iyi elin rehberliğini kabul ederseniz, bunu kolayca başarabilirsiniz. Deneyimlerde bilinen bir eldir ve başarısını büyük ölçüde insan doğasının derin bir anlayışına ve doğaüstü güçleri ölümlü insanın işlerine dahil etme yeteneğine dayandırır.

Güçlü Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri sihirdir, gerçek aşkı bulmanıza yardımcı olacak yardımcılardır. Bir aşk büyüsü, sihirli bir sevgi kıvılcımı gibi davranır, derin içsel ruhsal çekim liflerinizi tutuşturan ve onları yüzeye yaklaştırır.

Şimdiye kadar kişilerarası ilişkilerin yaratılmasında başarılı olmuş olabilirsiniz, ancak bu takıntılardan bir tanesini bile tanıdıkların ötesinde herhangi bir şeye büyütmek gibi imkansız bir yolculukta olabilirsiniz. Bu bazen sosyal ilişkileri aşka dönüştürmeyi başarabilenler üzerinde hayal kırıklığı ve kıskançlık getirebilir. Ama bugün şanslı gününüz, insanlarla ilişki kurma şeklinizi yeniden tanımlayacak aşk büyülerine girmek üzeresiniz.

Bu Aşk Büyüleri Nasıl Çalışır?

Aşk büyüleri daha önce de söylediğimiz gibi aşk kıvılcımlarıdır. Aşk yaşam enerjinizi herhangi bir düzeyde (yani ruhsal veya fiziksel), eksik olduğu bir enerjiyi verebilecek konumda olacaksınız.

Bu enerji ya yeniden ateşleyecek, dönüşecek, enerji verecek ya da mevcut sevgi durumunuza daha önce bahsedilen şeylerden herhangi birini yapacak. Bilmeniz gereken şey, ne yapmaya karar verirseniz verin, bir aşk büyüsü aşk hayatınızı aynı bırakmaz.

Aşkın kendisi birçok şeyle çevrilidir; bazen insanlar gerçek aşkı bulamazlar, bazen insanlar aşklarıyla yanlış insanlara güvenirler, bazen ilişkiler kopar, bazen ilişkiler durağan görünür, yani evlilik kadar ciddi bir şeye dönüşemezler. Partnerinizle yıllar geçirebilirsiniz, ancak ilişkinizi resmileştirmek ve kalıcı hale getirmek söz konusu olduğunda o her zaman tereddüt eder. Diğer zamanlarda, aşık insanlar sorun yaşar ve ilişkiler aniden bozulur: diğer zamanlarda, daha önce aşık olan insanlar, başarısız ilişkilerine geri dönmeye ve tekrar denemeye karar verebilirler, yani eski sevgililerinin geri dönmesini isteyebilirler. Size söyleyebileceğimiz şey, aşkta ortaya çıkabilecek ve bir süre sonra kontrol edebileceğinizin ötesine geçebilecek bir takım sorunlar olduğudur.

Güçlü Bir Aşk Büyüsü Yapmak

Herhangi bir aşk büyüsü yapmak, sizi kesinlikle kendinizden daha büyük bir şeyin parçası yapacak büyüleyici bir süreçtir. Bir büyünün derinliklerine gömülü olan sihir, tüm varlığınızı dolduracak ve sizi bu dünyada çok az kişinin tatma şansı bulabileceği sihirli bir gücün büyük bir kanalına dönüştürecek.

En Ağır Aşk Büyüsü

Diğer herhangi bir sihir aktivitesinde olduğu gibi, büyünüzü yapmak için zaman ve eşya ayarlamanız gerekecek. Tanrılarla iletişim kuracak bir konumda olmanız gerekecek (bunlar, gece gündüz evrene rehberlik eden görünmez doğaüstü güçlerin bir parçasıdır). Bir aşk büyüsü yapmak söz konusu olduğunda hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok çünkü medyumlar bu süreçte ihtiyaç duyacağınız her şeyi size sağlar. Bu, ruhsal güçlerin çağrılması, büyünün yapılması, mantraların zikredilmesi, sunağın kurulması, sunakta eşyaların düzenlenmesi, sunakta kurbanların sunulmasını içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. diğerleri. Aşkta ihtiyaç duyduğunuz veya karşılaştığınız her şey ve her sorun, gözünüzü bile kırpmadan tezahür edecek ve çözülecektir. Sizi bekleyen sihrin güzelliği burada, yüceliği içinde anlatılamaz. Sizi gerçek ve güçlü sihrin kaynağına ve temellerine ulaştırması için medyumlara güvenin.

Aşk büyüsü, iki insanı bir araya getirmesi beklenen enerjinin üretilmesidir. Bu nedenle, sevdiğiniz biri tarafından terk edildiyseniz ve onu geri almak istiyorsanız, güçlü bir aşk büyüsü bu konuda size yardımcı olabilir. Bu büyü en çok çift ayrıldığında etkilidir, ancak ayrılığın üzerinden çok zaman geçmemiştir. Güçlü aşk büyüsü, ortaklardan biri adına iki kişiyi bir araya getirmektir. Büyü en önemli 3 aşamadan oluşur;

  • Mümkün olduğunca fazla enerji üretmek için özenle seçilmiş aşk büyülerini konuşmak
  • Üretilen enerjinin doğru yönü
  • İlişkiniz çevresinde, karşınızdaki kişinin sizi özlemesine ve sipariş veren kişiye karşı duygularını ifade etmesine neden olacak olumlu bir hava yaratmak.

Bunlar büyünün temel ve gerekli aşamalarıdır. Tabii ki, böyle bir büyünün doğru bir şekilde yapılabilmesi için kişinin yeterli deneyime sahip olması gerekir. Ayrılmış olmanıza rağmen hala birine çok derinden aşıksınız ve şimdi onu kendinize yakınlaştırmak istiyorsunuz. Sırf hayatında daha az yer edinmek için bir sevgiliyi kaybetmenin bir anlamı yok. Eski sevgilinizi geri alamama ihtimaliniz daha yüksek çünkü o hayatına devam etmiş olabilir. Diğer sebep ise sadece insan olmanız ve herhangi bir zamanda başkalarının sizin hakkınızda ne hissettiğini ve ne düşündüğünü etkileyemezsiniz. Bu yüzden uygulaması kolay olan bu büyüyü tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda hayatınızın aşkını geri kazanmanızı ve sonsuza kadar uzun süre yanınızda durmasını sağlamanızı da garanti eder.

Hayatının aşkını tekrar kaybetmek için geri getirmek istemezsin. Bu çok saçma, bu yüzden onunla savaşmak istiyorsun. Onu hayatına geri aldığın çok yatırım oldu ve şimdi seni terk etmek istiyor ve senden uzaklaşıyor. Artık endişelenecek bir şey yok. Hâlâ kendi zihninize huzur getirme ve bu huzurun sürmesini sağlama şansınız var. Hayatınızı mahvedebilecek hiçbir durumda bulunmamalısınız. Bugün beni dene ve onu sana geri döndüreceğiz ve o da yalnızca seni sevecek.

“En Ağır Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Mısır Aşk Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın