En Basit Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

En basit ölüm büyüsü nasıl yapılır

Bu büyüyü her medyum yapamaz. Zaten birçok medyum bu büyüyü yapmaktan korkmaktadır. En basit ölüm büyüsü bile islam dininde en büyük günahtır. İslam dininde bir insanın canını almak affedilmez bir günahtır. Can alıp vermek sadece Allah’a mahsustur. Büyü yapmak zaten islam dininde günahtır bir de ölüm büyüsü yapmak daha da günahtır. Bu yazımızda size en basit ölüm büyüsünün nasıl yaptığını kısaca anlatacağız ama hiç kimseye bu büyüyü yapmasını tavsiye etmeyiz. Önceki yazımızda tehlikelerinden bahsetmiştik.

İşte en basit ölüm büyüsü uygulaması

Büyü yapmak için öncelikler büyü yapılmak istenilen kişinin kişisel bilgileri; doğum tarihi, anne baba adı, kendi adı, anne ve babasının doğum tarihlerini bilmelisiniz. Büyü yapmak istediğiniz kişinin net bir fotoğrafı, kullandığı kıyafetlerinden bir parça, saç teli ya da tırnağı da gerekir. Büyü yapan medyumun, büyücünün ya da kişinin de başka hazırlıklar yapılması gerekmektedir. En basit ölüm büyüsü olsa da ölüm büyüleri dinsiz insanların gömüldüğü mezarlıklara yakın yerde hatta mezarlıkta yapılır. Büyü için gereken diğer malzemeler arasında sarımsak ve soğan kabukları, kase ve mumlar da yer almaktadır. Bunların yanı sıra kurumuş ceviz ağacı yaprağı, kurutulmuş defne yaprağı, kurutulmuş hurma ağacı yaprağı, kurutulmuş incir ağacı yaprağı gerekir. Son olarak da beyaz domuz gerekir.

en basit ölüm büyüsü

Domuzu keserken büyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafını domuza gösterin. Domuzun bağırsaklarını ayırırken kanını da yanınızdaki kaseye doldurun. 

Büyü yapılan kişinin fotoğrafının üzerine kişinin bilgilerini yazın. Soldan sağa yukarıda bahsettiğimiz malzemeleri daire şeklinde dizin. Mumları teker teker yakıp elinizdeki malzemeleri de teker teker yakın. Yaktığınız malzemelerin küllerini domuz kanı ile karıştırıp bağırsağı ekleyin ve 1 gün bekletin. 

En basit ölüm büyüsü bu mu dediğinizi duyar gibiyim. Evet bu en basiti. 

1 gün bekledikten sonra bağırsağı çıkarın ve kestiğiniz domuzu bağlayın. Domuzu mezarlığa gömün. Ölüm büyüsü ritüeliniz burada tamamlanıyor. Bu tip büyülerde gerçek bir medyuma ihtiyacınız olabilir ve en doğrusu budur.

 

“En Basit Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın