En Çabuk Tesir Eden Sabun Büyüsü

En Etkili Sabun Büyüsü Nedir?

İçinde her türlü kötülüğü barındıran bu büyü, adından da anlaşılacağı üzere sabunla yapılan bir tılsımın, insan üzerindeki olumsuz etkileriyle elde edilir. Sağlıklı bir insana yapıldığı takdirde onu bile yatağa düşürebilecek güçtedir. Bu büyünün bozulmaması durumunda o kişiyi ölüme kadar itebilirsiniz. En çabuk tesir eden sabun büyüsü insanların başına en kötü hastalıkları musallat eder ve bunlar tıp yoluyla çözülemeyen şeylerdir. Sabun büyüsünün ne kadar tehlikeli olduğunu ve “sabun büyüsü nedir” sorusunun cevabını anlamış olmalısınız.

Sabun Büyüsünün Etkileri

Sizde bir anda ortaya çıkan bir hastalık varsa ve doktorlar buna bir çare bulamıyorsa, üzerinizde büyü olduğunu düşünmenin zamanı gelmiştir. Yani, güvenilir medyum bularak şifa büyüsü yaptırmalısınız. Sabun büyüsünü bozma, sadece iyi bir medyumun yapabileceği bir çalışmadır. Daha önce bu konuda çalışmalar yapan hocamız, insanları eski hayatlarına kavuşturdu ve onlara şifa oldu. Sabun büyüsü yapmak oldukça kolaydır ama sabun büyüsü bozmak çok zordur. Güvenilir hocanın sizin için,kişiye özel hazırlayacağı özel dualardan oluşan muska ile büyü ortadan kalkacaktır. Sabun büyüsü bozulduğunda normal yaşamınıza geri dönecek ve bu illetten kurtulacaksınız.

sabun büyüsü nasıl yapılır

Tabii Ki hastalık konusunda insanların ilk başvuracağı yer doktorlardır, fakat onlar bile size bir çözüm sunamıyorsa, hastalığın nedeni anlaşılamıyorsa burada sabun büyüsü etkisinin olma ihtimalini aklınızdan çıkarmayınız. Her sorun madde yardımıyla çözümlenmeyecektir. Bu sorunların kökünde kara büyü olma ihtimali vardır. Şifayı her zaman dualarda aramakta fayda vardır. Kur’an ve Havass ilmini bilen birinden yardım almak gerekir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü, bir adet sabun ve birkaç adet iğneyle yapılır. Uygulanma aşamasında, o iğneler sabuna batırılır. Kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir çünkü uygulama sırasında okunması ve yazılması gereken doğru dualar vardır. Çok tehlikeli bir büyü olduğu için, sabun büyüsü yapma detaylarını burada vermek doğru olmayacaktır. Size şifa verecek olan gerçek medyum ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın