En Etkili 41 İğneli Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

En Etkili İğneyle Yapılan Sabun Büyüsü

İğneli sabun büyüsü çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan en güçlü büyülerden biridir. Etkisinin çok güçlü olması nedeniyle 41 sabun büyüsü yaptırmanın sorumlulukları vardır. Fakat bazen istenmeyen birliktelikleri sonlandırmak için yine de tercih edilir. Kişiye zarar verme amaçları olsa da her çeşidin ayırmak için kullanıldığını söylemek doğru olur. 

Sabun büyüsü sayesinde evlilerin evlilikleri bitirilir. Eğer eşinden ayırdığınız kişi size ilgi göstermiyorsa bu noktada en etkili aşk büyülerine ya da en etkili bağlama büyülerine başvurulunabilir. 

Hem birbirini seven çiftleri ayırması hem de hayırlı olmayan sonuçlar doğurması kara büyü sınıfında yer almasının nedenidir. Çok güçlü ve etkili olması nedeniyle üçlü aşk ilişkilerinde son çare olarak kabul edilir. Bu yüzden gerçek medyumlara danışılması daha doğrudur. 

En Etkili 41 İğneli Sabun Büyüsü Tarifi

Etkili sabun büyüsü yapmak için malzemelerden ilki bir adet sabundur. Öncelikle bu sabundan kişiyi temsil etmek amacıyla bir heykel yapılmalıdır. Bu heykelde kolların, ayakların ve baş bölgesinin belirtilmesi yeterlidir. Fakat eğer büyü kadına yapılıyorsa göğüs bölgesi de belirtilmelidir. Diğer malzeme ise 41 adet iğnedir. Bu iğneler tek tek bu sabundan heykele batırılmalıdır. 

En Etkili 41 İğneli Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Sabun Heykeline Batırılan İğneler Ne Anlama Gelir?

Başa batırılan iğneler kişinin bilincini ve düşüncelerini değiştirecektir. Bu sebeple kişi, yanlış ve kendi zararına kararlar almaya başlayacaktır. Sabunun ortasına, karın bölgesine batırılan iğneler ise duygusal açıdan acı çekmesine neden olacaktır. 

Sabunun sol kolu aile saadetini temsil ederken, sağ kolu ise para kaybetmesini, ticaret yapıyorsa batmasını temsil eder. Ayaklara batırılan iğne de kişinin hayatında kazalara maruz kalmasına neden olur. Cinsel bölgeye batırılan iğne cinsel isteksizlik ve soğuma yaşamasına neden olur. Sabun heykelinin ense tarafına batırılan iğneler, kişinin ölümünü istemektir. Bu yüzden sabun büyüsünde bu çok tehlikelidir ve kişide intihar ya da cinayet hissi uyandırır. 

İğneli sabun büyüsünün etkisi herkeste aynı değildir, bu yüzden beklemek ve görmek gerekir. 

41 İğneli Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her türlü büyü çeşidini bozmak için kesinlikle gerçek ve güvenilir medyumlara danışmak gerekir. Doğru ritüellerle uygulanmayan büyü bozma çalışmaları kişinin hayatında daha büyük problemlere ve tehlikelere yol açabilir. Gizli ilimler ve havass ilmi konusunda tecrübeli, yaptığı çalışmalarla kendini kanıtlamış, tüm büyülere olabildiğince vakıf medyumlara ulaşmak gerekir.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın