En Etkili Büyü Hangisidir: Papaz Büyüsü

EN ETKİLİ BÜYÜ YÖNTEMİ: PAPAZ BÜYÜSÜ

Bu büyü yöntemi kişinin iradesine doğrudan müdahale eder ve kişinin istem dışı hareket ve davranışları göstermesine neden olur. Kişiye anında etkisini göstererek istenilen sonucu verdiği için tüm zamanların en etkili büyü yöntemi olmuştur. Bu anlamda düşünüldüğünde kara büyü grubuna girer. Bu gruba girdiği için de kişiyi kısa sürede hem ruhsal hem fiziksel açıdan etkisi altına alarak kişileri amacına ulaştırabilir. Elbette her tür büyüde olduğu gibi güvenilir medyum tarafından yapılmadığı takdirde çok daha kötü sonuçlara, iki tarafa zarar vermelere kadar gidebilir.

Diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi Orta çağ Pagan inanış kültüründen gelen bu büyü yönteminin aslında Hristiyanlıkla ya da papazlıkla bir alakası yoktur. Yani, hiçbir Hristiyan papaz büyüsünü yapamaz.

En Etkili Papaz Büyüsü Çeşitleri

Bu büyü türü, insanların içinde olduğu her konuda yapılabilir ve her amaç için kullanılabilir. Fakat günümüzde daha çok karşı cins üzerine yoğunlaşmıştır. Gelin en etkili papaz büyüsü hangisi bakalım.

Bağlama için Papaz Büyüsü

Kişi kendine bağlanmasını istediği istediği kişiye güvenilir bir medyum tarafından papaz büyüsü yaptırabilir. Bu kişi erkek veya kadın olabilmekle birlikte karşı cinsi gözünün görmemesi ve ilişkiye tutkuyla bağlanması için yapılabilir.

Kısmet Kapatmak için Papaz Büyüsü

Kişinin toplum içindeki değerini, saygınlığını; çevresindekilere karşı olan enerjisini kaybetmesine ve bu nedenle kişinin her şeyini kaybetmesine neden olur. Sahip olunan kıymetlerin, değerlerin kaybı ile birlikte iş ve sosyal hayatındaki şeyler tersine gider. Evlilik ya da ilişkiler için yapılan papaz büyülerinde ise kişinin kısmeti kapanır, başkalarının dikkatini çekemez hale gelir çünkü kişinin yıldızı düşürülür.

Cinsel Bağlılık için Papaz Büyüsü

Papaz büyülerinde bilinen en yaygın büyü türüdür. Kişinin cinsel hayatını durduran, yavaşlatan bir çeşittir. İntikam almak için veya birbirini seven çiftleri ayırmak için kullanılır. Büyünün yapılış yöntemine göre kişi bazen sadece eşine ya da tüm karşı cinse cinsel anlamda duyarsız kalır.

Papaz büyüsü yapan hocalar, kişinin istekleri doğrultusunda çok etkili sonuçlar alabilmektedir çünkü kişiyi resmen etkisi altına almaktadır. Papaz büyüsünün en önemli farkı, büyünün yapıldığı kişi büyü yapıldığını kabullenmez, inkar eder ve bunun doğal olduğunu düşünür.

Siz de Türkiye’deki en iyi medyum ile tüm karmaşık ve zor büyüleri yaptırmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın