En Güçlü Kara Aşk Büyüsü

Kara büyü çoğu zaman kötü olarak yorumlanır, ancak çoğu şey gibi: yalnızca kötülük için kullanılırsa kötüdür. Kara büyü, daha titiz döküm yapıları ve daha belirsiz bileşenleri nedeniyle son derece güçlüdür. Tipik olarak, kara büyü ile ilgili çoğu zaman kafa karışıklığı ve olumsuz damgalama yaratabilen daha zor senaryolar için kullanılır. Kara büyü kullanımının çoğu, çiftleri ayırmayı içerir ve bu nedenle böyle olumsuz bir klişe geliştirmiştir. Ancak bazen iki kişiyi ayırmanın birçok olumlu sonucu vardır! Bazen, kara büyü haklı olmaktan daha fazlası olabilir!

Kara Büyü Nereden Geliyor?

Kara büyünün tarihi, onu takip etmek için mevcut kayıtlardan daha eskiye dayanır. Bazı uygulayıcılar kara büyünün binlerce yıl önce cinlerden kaynaklandığına inanıyor. Diğer uygulayıcılar, putperestlerin zalimlerinden intikam almaları için orta çağda yaratıldığına inanıyor. Salem’in kara büyü yarattığına inananlar var, bazıları da bir dizi çeşitli dini mezhepten kaynaklandığını düşünüyor. Gerçekte, ancak, kara büyü (vudu, wiccan veya başka türlü) birçok biçimde bulunur ve birçok farklı dinin ve büyü uygulamasının bir parçasıdır. Tüm bu mezheplerde, sadece farklı şekillerde ve farklı zamanlarda ortaya çıkmıştır. Beyaz büyü kullanıldığı sürece kara büyünün izleri de vardır.

Güçlü Bir Kara Büyü Aşk Büyüsü Yapmak

Bazı durumlar o kadar zordur ki daha karmaşık, güçlü bir etki gerektirir. Benzer şekilde, bazı potensler çok özel durumlara daha iyi uygulanır. Örneğin, kara büyü, en iyi ayırma büyüleri, boşanma büyüleri, kovma büyüleri, adalet büyüleri, intikam büyüleri ve ruh tarafından iki kalbi birbirine bağlamaya odaklanan aşk büyüleri için ayrılmıştır! Size bir ruh eşi getirmeye odaklanan kara büyüler bile var. Kara büyü aşk büyüleri son derece etkili ve çok güçlüdür. Kara büyünün türüne ve tam büyüye, malzemelere ve meclis deneyimine bağlı olarak, bir kara büyü neredeyse her şeyi halledebilir.

Kara Aşk Büyüsü

Güçlü Bir Kara Büyü Aşk Büyüsünün Nitelikleri

Kara büyülerinin hepsi güç ve etkinlik bakımından farklıdır. Bahsedilen, bazı kara aşk büyüleri o kadar güçlüdür ki, bir gecede bile tezahür etme potansiyeline sahiptir! Güçlü bir kara aşk büyüsünün en iyi özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Kara büyünün yapıldığı döküm zemini.
 • Gerçek kara büyü ritüelinin yaşı ve gücü.
 • Azalan veya Dolunayda yayınlayın.
 • Günün/gecenin doğru mevsiminde ve/veya saatinde yayın yapın.
 • En güçlü kara büyü malzemelerini kullanır.

Genel olarak, kara büyü, diğer büyü türlerine çok benzer, çünkü büyü yalnızca büyücünün veya meclisin içeriği ve deneyimi kadar güçlüdür. En yüksek kalitede, en güçlü kara büyüde bulunan bazı temel özellikleri uygulayarak bir kara büyü büyüsünün gücünü artırmak kesinlikle mümkündür.

Kara Büyü Aşk Büyüsü Yapmanın Sonuçları

Kara aşk büyüsü yapmanın birçok sonucu olabilir. Herhangi bir önleyici/koruyucu büyü yapmadan kara aşk büyüsü yapmanın en yaygın sonuçlarından bazıları şunlardır;

 • Aura üzerinde bir kötü şans bulutu oluşabilir.
 • Ayırma enerjisi iş yerinde sorunlar yaratabilir.
 • Ayrılık enerjisi başka bir ilişkide sorunlar yaratabilir (belki romantik bile değil, aile veya arkadaş odaklı).
 • Mekanik ve yapısal arızalar (kastın sahip olduğu kişisel mülk, bozulmaya veya başka şekilde dağılmaya başlayabilir).
 • Ve diğer birçok olumsuz tepki.
 • Aşırı gücü, bileşenlerinin ve enerjisinin nadir olması nedeniyle kara büyünün idareli yapılmasına ve olumsuz sonuçların birikmesinin azaltılmasına yardımcı olur. Ek olarak, olumsuz ve kötü büyülerin üç kat daha güçlü olarak geri geldiğini belirten üçlü yasa, yalnızca büyünün niyetleri doğada kötü olduğunda geçerlidir. Bir lanet, altıgen, intikam veya intikam büyüsü amacıyla bir kara büyüsü yapmak, sanatın kötü niyetler için kullanılabileceği ve muhtemelen olumsuz sonuçlardan muzdarip olabileceği yollardan bazılarıdır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın