En Hızlı Aşk Büyüsü

Herhangi bir aşk büyüsü çalışmasına geçmeden önce odayı, bedeni ve zihni temizlemek önemlidir. Herhangi bir dış enerjinin işinize müdahale etmesini istemezsiniz.

Lavanta ve gül demetleri aşk büyüleri için harika bir kaynaktır ve oldukça ucuzdur. Kaynaklarınız sınırlıysa, tütün, gül yaprakları ve bir tutam kurutulmuş lavanta için sarma kağıtları kullanarak bir demeti yuvarlayabilirsiniz.  Sadece çevrenizin enerjisini değil, kendi enerjinizi de temizlemenin bir başka yolu da deniz tuzu banyosu veya duş almaktır. Deniz tuzu kullanarak temizleyip ovalarken, sizi geri tutan herhangi bir şeyin serbest kaldığını ve vücudunuzdan çıkarken kanaldan aşağıya doğru kayıp gittiğini hayal edin.

Aşk büyüleri herkesin bildiği gibi en iyi Cuma geceleri işe yarar. Cuma günleri, aşk tanrıçasının adını taşıyan Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Ancak, aynı niyeti başka bir günde uygularsanız, işe yaramalıdır. Programınız için en iyi sonuç veren şey, yapmanız gereken şeydir!

Ayakkabı Aşk Büyüsü

Bu aşk büyüsü için bir ayakkabıya ihtiyacınız olacak. Sevdiğiniz kişinin adını kırmızı mürekkeple yazın ve birkaç kez katlayın. Kağıdı sol ayakkabınıza sokun. Bu kişinin bilmesini istediğiniz her şeyi ve neden birlikte olmak istediğinizi fısıldayın. Harika şeyler anlatın, onlara en derin arzularınızı anlatın. Bu, diğer kişinin bilinçaltında görünmesi için enerjik bir şekilde çalışarak sizinle birlikte olmayı istemesini etkilemenin bir yolu olarak çalışır.

Mum Aşk Büyüsü

Bir mum kullanarak niyetinizi belirleyin! Baş harflerini, ilişkiler için bir runeyi veya ne istediğinizi ifade eden bir amblemi oyabilmeniz için sütun mumları kullanmanız önerilir.

Bu, çağırmayı seçtiğiniz enerjiye bağlı olarak kırmızı veya pembe bir mumla en iyi şekilde çalışır. Kırmızı mumlarla çalışmak, Mars’ın fiziksel enerji ve cinsellik tarafından yönetilen enerjisini çağrıştırırken, pembe ile çalışmak Venüs’ten sevgi getirir. Bu mumu ritüel yağlarla veya hatta gül suyuyla çağırmayı seçebilirsiniz.

Büyüyü salmak yerine tezahür ettirmenin en iyi yolu olduğundan, sihri fitilden aşağıya doğru uyguladığınızdan emin olun. Mumu yak ve zihninde niyetini belirle. Mum sonuna kadar yanana kadar meditasyon yapın. Mum söndüğünde büyü tamamlanır.

aşk büyüsü

Kırmızı Kalem ve Kağıt Aşk Büyüsü

Bir kağıt parçasına kırmızı bir kalem kullanarak niyetinizi yazın. Örneğin, “Birlikte olmak”. Ardından isminizi ve çekmek istediğiniz kişinin adını yazın. Bunu toplam 33 defa yeniden yazın. Bu arzu üzerine beş dakika meditasyon yapın.

Meditasyon yaptıktan sonra bu sayfaya bir daire çizin; Niyetinizin üzerine tura bir büyü yazın. “Kaderimiz mühürlendi, biz birleştik, öyleyse büyü yapıldı” şeklinde bir şeyler söyleyebilirsiniz. Büyüyü kapatmak için bunu daire içinde üst üste gelene kadar yazdığınızdan emin olun. Büyüyü tekrar söyleyerek kağıdı kendinize doğru katlayın.

Kağıdı döndürecek ve kağıdı artık katlayamayana kadar kendinize doğru kapatacaksınız, her kapamada büyüyü tekrarlayacaksınız. Artık kapatamadığınızda büyü çağrılır.

Aşk Kutusu Büyüsü

Bunun için evinizin etrafındaki herhangi bir hediye kutusunu kullanabilirsiniz, ancak bu tür bir büyü için daha küçük bir kutu kullanmanız tercih edilir.

Kutunun tepesinden, aşkınızın bir resmini ya da hayatınıza getirmek istediğiniz kişinin dileklerini sarkıtabilirsiniz. Kutunun içine kendi fotoğraflarınızı yapıştırın veya olmasını istediğiniz şeyleri duvarlara yazın. Kutuları sevgi nesneleriyle doldurun; gül yaprakları, gül kuvars, kalp bibloları. Kutuyu kapat. Bu büyünün tamamlanmasıyla, onların sevgi ve düşünceleriyle çevrelenecekler ve onları size yaklaştıracaklar!

Aşk Büyüsünü Yaptıktan Sonra Ne Yapmalı?

Bir aşk büyüsü gerçekleştirmeyi bitirir bitirmez çağırmanın en iyi yolu, yeni çağırdığınız sihri tamamen unutmaktır. Sevgiyi alma aşamasına geçmek istiyorsunuz. Az önce gerçekleştirilen aşk büyüsüne odaklandığınızda, yapmakta sıkışıp kalıyorsunuz ve ruh bunu büyüyü serbest bırakmadığınız olarak yorumluyor.

Bu sihri sağlamlaştırmanın yolu, gününüze ve rutinlerinize hiçbir şey yeni değilmiş gibi devam etmektir, ancak içindeki her şeyin değişmek üzere olduğunu bilmektir. Aşk büyüleri, uygulayıcının istediği şekilde çalışmamasıyla ünlüdür ve tipik olarak en az bir hafta boyunca bu ritüelleri günlük olarak uygulamakla en iyi sonucu verir. Bununla birlikte, niyetiniz güçlüyse ve işinize inanıyorsanız, romantizmi hayatınızda kolaylıkla tezahür ettirebilirsiniz.

“En Hızlı Aşk Büyüsü” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın