En İyi Aşk Ritüeli

Aşk ritüeli sana geri dönmesini ister misin? Eski partnerinizin geri gelmesini ister misiniz? Sevgiliyle yeniden bir araya gelmek ister misin? Sevdiğiniz veya sevdiğiniz birinin size koşarak gelmesini ister misiniz?

İstediğiniz herhangi bir büyüde size yardımcı olmak için cadılar topluluğuyuz. Senin için yeniden bir araya gelme aşığı büyüsü yapmanıza yardım edelim.

Hayatta karşılaştığınız farklı aşamalar vardır. Birisiyle mutlu olduğunuz ve bir sonraki an mutlu olmadığınız zamanlar vardır. Öyleyse ne olur, ayrılırsınız ama sonra aynı kişiye hayatınızda geri dönmeniz gerektiğini fark edersiniz ve bu kolay olmuyor. Bu yüzden endişelenmeyin, burada sizin için bir çözüm var. Tek yapmanız gereken bir yeniden bir araya gelme aşığı büyüsü yapmak ve sonra bitirdiniz. Uzman tarafından yönlendirilen basit büyüler, sevgilinizi geri kazanmanıza yardımcı olabilir ve sonra ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

Yeniden bir araya gelme aşk ritüeli, hayatınızın aşkını geri kazanmanıza yardımcı olabilecek bir şeydir. Bunun için bir uzmanın rehberliğini alabilirsiniz. Ufak tefek şeyler veya zikredilmesi uzman tarafından size söylenecek ve daha sonra sevgilinizi yerine getirip geri alabilirsiniz. Dahası, sevgilinizi geri kazanmanıza yardımcı olabilecek bir dizi profesyonel var. Yapmanız gereken tek şey, aynı şekilde hangi kişiye danışmak istediğinizi görmek. Aşk büyüsü, iki ruhu bir araya getiren bir şeydir, bu yüzden güzel bir hizmettir. Bu hizmeti seçmeden önce tam bir inancınız olsun ve bunu tüm kalbinizle yapın ki en iyi sonucu elde edin.

Yeniden birleşmede, aşık büyü astrolojisi hayati bir rol oynar. Bir astrologa danıştığınızda, o kişinin ve sizin yıldızınızın yıldızlarına da bakacaklar, böylece büyü yapıldıktan sonra ikinizin de birlikte kalacağı görülebilecektir. Öyleyse, eski sevgilini geri istediğinden ve onu sonsuza kadar istediğinden eminsin, bu yüzden büyüyü bir astrologa danışarak ve senden istedikleri şekilde yap.

Aşk Ritüeli

Aşk Büyülerini Yeniden Birleştirin

Burada sevgilinizle yeniden bir araya gelmek, basit bir yeniden birleşme aşığı büyüsüdür. Aşağıda verilen mantrayı söylemek için ihtiyacınız olan her şey ve istediğiniz kişiyi elde edebilirsiniz.

 • Bir, bir, tüm rakipler gidecek
 • İki, iki, gerçek aşk haklıyım
 • Üç, üç, sevgilim bana gel, Dört, Dört, sevgilim kapını aç
 • Beş, Beş, canlı kalbim ol
 • Altı, Altı, mutluluğum düzeltildi
 • Yedi, Seven, 7 olacak inci cennete
 • Sekiz, sekiz, beni sev, sev ve dostum getir
 • Dokuz, Dokuz, aşk sonsuza dek benim olacak
 • On, on benim inime sevgi dolu bir kalp
 • Onbir, Onbir, çifte cennet sonra on bir
 • Oniki, Oniki, aşk dileklerim yerine getirilsin

Bu bitti. Gülümsediğiniz ve derin bir nefes aldığınız her satırdan sonra mantrayı her söyleyişinizi hatırlayın.

Sonunda, bir parça kağıt alıp en çok sevdiğiniz kişinin adını yazmanız gerekiyor, şimdi kağıdı ikiye katlayın ve açık ucu size doğru. Şimdi kağıdı dörde bölünecek şekilde tekrar katlayın. Şimdi o kağıdı yatağa giderken yastığınızın altına koyun. Üç gece boyunca sürekli yapın ve ardından büyü sihri gösterecektir.

Bir Çifti Yeniden Bir Araya Getirmek İçin Büyüler

İşte bir çifti yeniden bir araya getirmek için başka bir büyü. Bu basit bir tanesidir, ancak bunu tüm kalbinize uygulamak zorundasınız. Tek ihtiyacınız olan bir kalem, beyaz kağıt ve pembe bir mum. Bu büyüyü bir Cuma gecesi yapmalısın. Cuma akşamı pembe mumu yakmakla başlayın. Daha sonra adınızı ve sevgilinizin adını bir kalemle kağıda yazın. Unutmayın, kendiniz için ilk adınızı yazıyorsunuz, ancak sevgiliniz için soyadını yazmalısınız. Ardından, bu isimlerin etrafına kullanışlı bir daire çizin ve meditasyona başlayın. Şimdi gözlerinizi kapatın ve sevgilinizle mutlu zamanlar hayal etmeye başlayın. Her ikinizin de geçmişte sahip olduğu harika anılar veya ikinizin de geleceğiniz için düşündüğü şeyler olabilir. Hayal ettiğiniz gibi, aşk büyüsünü söylemeye devam edin. Aslında bu, ikinizin birlikte olabilmesi için çalışan bir dua gibidir ve kaderiniz tüm yaşam boyunca mühürlenir. Şimdi gözlerinizi açın ve yaklaşık 15 dakika boyunca muma sürekli bakmaya devam edin. Mum kendi kendine yanana kadar meditasyon yapmaya devam edin. İstediğiniz sonucu alabilmeniz için büyüleri 7 gece düzenli olarak yapmalısınız.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın