En İyi Cazibe Aşk Büyüsü

Olumlu bir enerji şans mumları ister misiniz? Aşk büyüsü mumlar ister misin? Pozitif enerji için ritüel mumlar istiyorum, sizin için en iyi mumlarımız var.

Günümüzde insanlar hırslıdır. Bir şeyleri başarmak için güçlü bir kararlılıkları var. Onlar için hedeflere ulaşılmalı ve ilişkileri en iyisi olmalıdır. Bu yüzden mükemmellik açgözlülüğünde, insanlar her seviyeyi geçiyor ve bu yüzden ritüel mumlar kullanmak için en güvenli yoldur. Ritüel mumlar kişinin arzularını yerine getirmesine, mutlu olmasına, pozitif olmasına ve hatta hayatında en iyisini hissetmesine yardımcı olur. Pozitif aura yaymayı, biraz büyü yapmayı veya kara büyü yapmayı düşündüğünüzde, bunun için ritüel mumlar gerekir. Performans için gereklidirler

Bir hizmet olarak ritüel mumlar çok güçlüdür. Doğum gününüzde, hangi yaşta olursanız olun, o sayıdaki mumlarla birlikte pastanın üzerinde fazladan bir tane olduğunu unutmayın. Sizden gözlerinizi kapatmanızı, bir dilek tutmanızı ve onları uçurmanızı istiyorlar. Önümüzdeki yıl istediğinizi elde edeceğiniz için sadece bir mum üflenmemelidir. Yani temelde mumun gücü o kadar fazladır ki tüm arzularınızı yerine getirmenize yardımcı olur. Bu yüzden ritüel mumlar oldukça yaygındır ve insanlar bunu her türlü durumda kullanırlar. Doğum gününde dilek dilemekten, birinin dikkatini çekmek ya da büyü yapmak için birine, her şey için mum kullanılıyor. Duruma göre farklı renkte mumlar var. Kırmızı, pembe veya beyaz mumun bir aşk ritüelini gerçekleştirmek için kullanılması ve olumsuz bir şey için veya kara büyü yapmak için siyah renk kullanılabilir. Böylelikle mumun her renginin de kendi anlamı vardır. Bu yüzden uzmanınızın size rehberlik ettiği şeye göre mum getirilmeli ve herhangi bir ritüel yapmanız gerekiyorsa dikkatli olun ve talimatlara göre yapın.

aşk büyüsü

Mum Büyüleri Aşk Büyü Mumları

Yapabileceğiniz bir dizi mum büyüsü vardır ve bunlar size gerçekte istediğiniz gerçek sonucu verebilir. Sevgilinizin hayata geri dönmesini istiyorsanız, o zaman sizin için kolay bir büyü var. Bunu gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız olan kırmızı bir mum, kibrit kutusu, bıçak, vanilya yağı ve ipliktir. Yapmanız gereken şey mumu alıp üzerine baş harflerinizi oymak. İşiniz bittiğinde, sevgilinizin baş harflerini kazın. Şimdi üzerine damlalar vanilya yağı dökün ve üzerini bir iplikle örtün. Düğüm olacak şekilde bağlayın. Bununla işin bittiğinde mumu yak. Bir stand içinde tutun. Baş harflerinin olduğu seviyeye ulaştığında, onu uçurun. Şimdi sevgilin gelene kadar onu dolabında sakla. Onu geri alır almaz mumdan kurtulabilirsin. Bu, tam bir inanç ve konsantrasyonla yapılırsa gerçekten etkilidir. Çalışması biraz zaman alabileceği için olumsuz olmayın. Öyleyse sakin ol, rahatla ve mucizenin gerçekleşmesini bekle ve hayatının tadını çıkar.

Ayrılık Büyü Mumları

Bu, iki kişinin ayrılmasını istiyorsanız gidebileceğiniz başka bir büyü. Basit. Tek ihtiyacınız olan siyah beyaz bir bez kullanarak iki bebek yapmak. Aslında iskeletlerini yapmalısın. İskelet, hedeflediğiniz belirli çiftin yapısı gibi olmalıdır. Onların çift olan iki kişi olduklarını hayal etmeye başlayın ve onlara çiftin gerçekte sahip olduğu isimlerle hitap edin. Onları güzel görünecek şekilde dekore edin. İkisini birbirinden ayırmak istediğiniz herhangi bir şekilde düğmeler, boncuklar, iplikler kullanabilirsiniz. Şimdi dizelerle bağlanın ve ayrılıkları için dualar söyleyin ve o ipi mumla yakın. Bunu yaptığınızda bağ zayıflamaya başlayacaktır. İp koptukça bağ da kopmaya başlayacaktır. Ayrıldıktan sonra şimdi onları ayırın ve bir bölgeye bağımsız olarak gömün. Bunu yaptıktan sonra her şey biter. Eski zamanlardan beri devam eden ayrılık büyüsünü tamamladınız. Bu gerçek zamanlı etkilidir ve sonuçlar çok net olacaktır.

“En İyi Cazibe Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: En İyi Aşk Ritüeli

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın