EN KOLAY BÜYÜ TARİFLERİ

Herkesin evindeki malzemeler ile zorlanmadan çok kolay yapabileceği bir büyü tarifi veriyorum. Size söyleyeceğim adımları takip ederek bir büyü yapabilirsiniz.

Büyünün Tarifi

  • Kırmızı keçeli bir kalem ile iki adet tahta kaşığın birine kendi adınızı yazın.
  • Diğer kaşığa kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin adını yazın.
  • Beyaz bir bez ile iki kaşığı birbirine bakacak şekilde bağlayın.
  • Kaşıkları toprağa gömüp içinizden istediğiniz şeyin olmasını dileyin.
  • ‘Ey Hüddam Zargon, senin gücünün ve kudretinin aşamayacağı hiçbir şey olmadığı gibi sana açık yüreklilikle derdini anlatanların yarı yolda kaldığı da görülmemiştir, öyleyse benim de yarı yolda kalmam için kudretini devreye sok ve konuştur. Bana, yapmış olduğum bu uygulamanın en kısa zamanda amacına ulaşması için güç ve yetenek ver, 3 gün içerisinde kalbimdeki muhabbetin amacına ulaşmasını sağla, beni tamamen güzelliklere taşı ve her türlü sıkıntıyı benden gider. Bu büyüyü yapmak senin sayende mümkün olmuştur, öyleyse kendi zatının hatırı için bana yardım eyle.’ duayı okuyun.

Büyünün Etkisi ve Sonucu

Büyünüz tamamlandı. 3 hafta içinde etkisini görmeye başlayacaksınız. Yaptığınız büyü tutarsa kısa sürede sonuçlarına şahit olacaksınız.

SİZE HEMEN AŞIK OLSUN BAĞLANSIN İSTER MİSİNİZ?

Gereken malzemeler sadece yeşil bir mendil ve bir tatlı kaşığı tuz.

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

Sessiz bir yere geçtikten sonra büyü için gereken şeyleri yapmalısınız. Bu büyüyü yapmanız için konsantre olmanız gerektiğinden dış etkenlerin, seslerin, gürültülerin ve çok ışığın olmadığı bir yer tercih edin. Her şey hazır olduktan sonra mendilinizi önünüze yerleştirin. Mendilin yanına da tuzu koyun ve ‘Ey Hüddam Zargon, senin gücünün ve kudretinin aşamayacağı hiçbir şey olmadığı gibi sana açık yüreklilikle derdini anlatanların yarı yolda kaldığı da görülmemiştir, öyleyse benim de yarı yolda kalmam için kudretini devreye sok ve konuştur. Bana, yapmış olduğum bu uygulamanın en kısa zamanda amacına ulaşması için güç ve yetenek ver, 3 gün içerisinde kalbimdeki muhabbetin amacına ulaşmasını sağla, beni tamamen güzelliklere taşı ve her türlü sıkıntıyı benden gider. Bu büyüyü yapmak senin sayende mümkün olmuştur, öyleyse kendi zatının hatırı için bana yardım eyle.’ duayı okuyun.

Bunları yaptıktan sonra tuzu alın ve dikkatlice mendilin içine dökün. Hiç bir tuz tanesinin mendilin dışında kalmamasına dikkat edin. Mendili güzelce bağlayın ve kimsenin ulaşamayacağı bir yere saklayın. Bunu yaparken sizi kimsenin görmediğinden ve medilinize kimsenin dokunmadığından emin olun.

Büyünün Etkisi

Bu büyüyü yaptıktan hemen sonra size aşık olmasını istediğiniz kişi size çekilmeye başlayacak ve hep sizinle olmak isteyecek. Mendil ve tuz yerinden alınmadığı sürece aşkınız hiç bitmeyecek. Bizim size tavsiyemiz ise bu büyüyü işinin ehli gönül gözü açılmış bir güvenilir hoca yada medyum tarafından yapılması olacaktır.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın