Eşimle Barışmak İstiyorum Ne Yapmalıyım Barışma Duası

Eşiniz ile küstünüz aranızda sorunlar mı var ?

Eşiniz yada sevdiğiniz insan ile aranıza küslük mü girdi. Aranızda sorunlar var ve çözülemez gibi mi geliyor size. Bu ve benzeri sorunlarda aslında çözüm düşündüğünüzden çok daha yakında ve kolay olabilir. Öncelikle iyi niyetinizi belli etmeli ve bu konuda adım atmalısınız.

Hatalıyı Aramak değil hatayı çözmek önceliğiniz olmalı

Eşler veya çiftler arasındaki sorunların çözümsüz kalmasındaki en önemli nedenlerin başında suçlu arama çabası gelmekte. Taraflar suçluyu aramak için harcadığı zamanı sorunu bulmak ve çözmek için harcasalar bir çok sorun çözüme kavuşabilir. İnsan egosu ve içinde sıkışan bazı duygular sorunun çözümüne odaklanmasına ve çözümü bulup çözmesine izin vermez bazen.

Mutlaka danışabileceğiniz birileri olsun

Sorunlarınızı çözmek için çaba harcarken size tarafsız olarak yaklaşan ve yardımcı olabilecek birilerinin etrafınızda olmasına izin verin. Eğer şansınız var ise güvenilir medyum bir kişi hem sizi dışardan gözlemleyip yardımcı olurken aynı zamanda da size gönül gözüyle bakarak daha fazla yardımcı olabilir. İlmen kendini geliştirmiş bir zat size bir çok konuda mutluluğun kapısını açmanızı sağlar.

Eşiniz sizi dinlemek sizinle görüşmek istemiyor mu ?

Bazı durumlarda eşlerden biri yada ikisi birden kapılarını kapatmış olabilir. Böyle bir durumda öncelikle istemeyen eşin üzerinde bir büyü var mı baktırmak gerekir. Bazı hallerde eşlerin veya çiftlerin ayrılması yada mutsuzluğu için yapılmış büyüler aile ilişkilerini sonlandırmakta. Eğer eşinizin sizinle görüşmek istememesi altında bir başka neden yok ise eşle barışma büyüsü yaptırarak onun gözünde eski yerinizi almanız için size yardımcı olunabilir.

Güvenilir Medyumlar Çok Önemli

Ne yaparsanız yapın sizi kandıracak, oyalayacak ve işini iyi bilmeyen kişilerden uzak durum. Önceliğiniz her zaman işini iyi bilen bir medyum ile görüşmek olmalı. Sizin beklenti ve isteklerinizi iyi anlamalı. Eşimle barışmak istiyorum ne yapmalıyım barışma duası nası okurum, hangi duaları okumalıyım dediğinizde size doğru cevapları verebilmeli. Sizi doğru yönlendirmeli ve gerçekten size yardımcı olabilmeli.

Barışma Duası

Eşinizle yada sevdiğiniz kiş ile barışmak için okumanız gereken dualarıda size bu konuda yardımcı olacak işinin ehli bir kişi tarafından size verilmesi çok daha doğru olacaktır. Her hastalığın tedavisi farklıdır. Bazı dualar her yere uygundur ama sizi tam istediğiniz hedefe ulaştıramayabilir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın