Eski Birini Geri Getirmek İçin Obeah Büyüsü

Eski sevgilinizin size geri dönmeye karar vereceği günü beklemekten sıkıldınız mı? Peki ya size daha fazla beklemeniz gerekmediğini söylesem? Bu, hala sevdiği biri tarafından geride bırakılmanın acısı içinde debelenen biri için bir fantezi gibi gelebilir. Yine de harekete geçmeye karar verenler için bu, iyileşmenin başlangıcı olabilir. Bugün eski sevgiliyi geri getirmek için obeah büyüsü hakkında yazacağız.

Eski sevgilinizle olan ilişkinizin iyileşme şansı olduğuna inanıyor musunuz? O zaman bugün eski sevgilini geri getirmek için iyileştirici bir obeah büyüsü yapman gerekiyor.

Eski sevgiliyi geri getirmek için güçlü bir obeah büyüsünün en yaygın büyülerden biri olmadığını biliyorum. Bu nedenle, bu büyü türü hakkında araştırma yapmak için biraz zaman harcadım. Deneyimli bir büyü ustasıysam neden araştırma yapmam gerekiyor? Hayatta yapabileceğiniz en büyük hatalardan biri, öğrenmenin bitebileceğine inanmaktır.

Ne zaman yeni bir makale yazsam, her zaman yazdığım büyünün türünü tanımlamaya çalışarak başlarım. Bunu yaparak, eski sevgiliyi geri getirmek için gerçek bir obeah büyüsünden bahsederken seninle aynı sayfadan okuduğumuzdan emin olmaya çalışıyoruz.

Obeah Büyüsü Nedir?

Peki obeah büyüsü nedir? Bazı yerlerde Obeya, Obi veya Obia hakkında konuşan insanlar bulacaksınız. Bütün bu kelimeler aynı şeyi ifade eder. Sadece dünyanın farklı yerlerindeki insanlar tarafından farklı şekillerde kullanılırlar.

Obeah’ın özü şifada yatar. Bununla birlikte, eski sevgiliyi geri getirmek için kolay obeah büyüsünün beğenilerini tanımlamaya çalışan biri, genellikle bu tür büyüleri tanımlamanın zor olduğunu keşfedecektir. Neden? Çünkü Obeah, tek ve birleşik bir uygulamalar kümesini ifade etmez.

Kavramın tanımı, uygulandığı farklı yerler tarafından tahrif edilmiştir. Örneğin, Afrika’ya gidecek olsaydınız, Obeah’ın tanımlanma ve uygulanma şeklinin genellikle beyazlar tarafından tanımlandığını fark edeceksiniz.

Obeah Büyüsü

Obeah Nerede Uygulanır?

Farklı varyantlarında, Obeah çoğunlukla Karayipler ve Bahamalar’da uygulanmaktadır. Nijerya’nın İbo halkı da obeah aşk büyüleri gibi büyülere inanan insanlardan bazıları. Obeah’ın bugün uygulandığı bazı alanlarda, artık bazı Hıristiyan unsurlarının olduğunu fark edeceksiniz. Bunun nedeni, Hıristiyanlığın Batı’ya gelen köleler üzerindeki etkisidir.

İlişkinin Düzelmesini Mi İstiyorsun?

Bir ilişkiyi düzeltmek için obeah aşk büyülerini kullanıp kullanmayacağınıza karar vermeden önce, ilişkinin düzeltilmesinin ihtiyatlı olup olmadığını belirlemeniz gerektiğini düşünüyorum. Eski sevgilinle geri dönüp dönmemen konusunda çok şey yazdık.

Eski sevgilinle geri dönüp dönmeyeceğin kararı gerçekten sana ait. Ancak, tavsiyemi isterseniz, bu kararı verirken bakacağınız bazı şeylere bakalım.

Ayrılığın Nedeni

Kayıp bir aşkı geri döndürmek için bir obeah yeniden birleştirme büyüsü istiyorsanız, ilişkinin neden bittiğine bakarak başlayın. İkinizin de kusuru yoksa ilişkiyi sonlandırın, o zaman elbette geri dönün.

Uzak mesafe yüzünden ilişkileri bozulan birçok insan tanıyorum. Koşullar değişirse ve yakınlaşırsanız, hayatınızın aşkıyla geri dönmek ve tekrar aşık olmak için elinizden geleni yapın.

Bazen ilişkiler ego yüzünden kopar. Sırf hiçbiriniz özür dilemek istemediğiniz için artık sevdiğiniz biriyle birlikte değilseniz, tekrar birlikte olmak için her türlü neden vardır. Daha büyük insan ol ve üzgün olduğunu söyle. Yanlış olmasan bile umurumda değil, sadece obeah büyülerini ve ritüellerini yap, eski sevgilinle iletişime geç ve üzgün olduğunu söyle.

Eski Sevgilini Bugün Geri Getirmek İçin Obeah Büyünü Yap

Artık bekleyecek bir şey yok. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, buradayım ve aramanızı bekliyorum. Senin durumunda binlerce kişiye yardım ettim. Bugün benimle iletişime geçin ve bu çok uzun zamandır verdiğiniz en iyi karar olabilir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın