Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Mısır Büyüsü

Mısır büyüsünde aşk, gerçek ve sağlam bir şekilde kurulmuş tüm gücün temelidir. Mısır büyüsünün herhangi bir biçimdeki bir aşk büyüsünde kullanılması, başarı ve gelecek güzel şeylerin güvencesi ile dolu bir yolculuğun başlangıcıdır.

Çok sayıda insan aşık olmuş ve bu süreçte sevdiklerini kaybetmiştir. Ama eski sevgililerini geri döndürmek için Mısır büyüsünü yaptıktan sonra aşklarını geri almayı başardılar ve aşk hayatlarının daha iyiye doğru değişeceğini buldular. Gerçek aşkı bir an için bile hissetmek her zaman canlandırıcı bir deneyimdir. Aşkın çoğunlukla, verdiğiniz veya vermeyi vaat ettiğiniz aşkı tamamlamak için sunabileceğiniz diğer şeyler tarafından belirlendiği modern hayatımızda bu anlar nadirdir.

Erkekler söz konusu olduğunda, eğer bir yuva sağlayabiliyorsanız, bir kadın sizi sevecek ve sizi tamamen kabul edecektir’ bu ev daha birçok şeyin birleşimidir, örneğin, eviniz maddi güvence, araba, mal varlığı, bunların arasında gelir. Kadınlar ilişkilerinden gurur duymalı ve bu hayatın sunduğu en iyi şeylere kapıldıklarından emin olmalılar. Bu nedenle, dışarıda aşkı arayan bir adamsanız, aşkın gerçek tanımının modern sözlükte bulacağınız şey olmadığını unutmayın. Ancak, bu sizi vazgeçirmemeli veya aşk arayışınızdaki çabalarınızı yanıltmamalı, Mısır büyüsü şimdi aşk sorunlarınızın çoğunu çözmek için burada.

Buradaysanız, bu, önceki makalelerdeki Mısır aşk büyülerimizi zaten incelemiş olduğunuz anlamına gelir. Sizi hem ruhsal hem de fiziksel düzeyde Mısır büyüsünün temellerinden geçiriyoruz ve Eski Dünya’nın (Mısır’daki eski krallığın) geçmesinden bu yana var olan büyülü güçleri kullanılmaktadır. Sana aşık olacak aşk büyüleri aramıyorsan, bu sayfada olman ya sahip olduğun aşk yüzünden hayal kırıklığına uğradığın, kalbinin kırıldığı ya da sadece intikam peşinde olduğun anlamına gelir! Cidden eski sevgilileri geri getiriyorlar! Kulağa ne kadar zor gelse de ve sanırım sonuçlar konusunda şüpheci olacaksınız – bir zamanlar sizi seven ve sizinle aynı yatağı paylaşan biri, hayatınızdan asla kalıcı olarak çıkamaz!

Çoğunun kesinlikle yaptığı gibi, sihir uygulayıcınızın bu noktayı gözden kaçırdığını biliyorum. Giden aşıkları geri döndürme büyülerindeki en büyük sır, aşkın kendisinin sihirli olmasında yatar. Bir insanın size aşık olduğu an, her iki taraf da ilişkiyi temelli bitirmeye karar vermedikçe, hiçbir ruhun vazgeçemeyeceği bir taahhüttür, ancak sizi temin ederim ki, bir aşık hala diğerini hayatında istediğin sürece. , ayın altında ve güneşin yanında hiçbir şey tekrar bir araya gelmelerini engelleyemez.

İşin sırrı bu! Basit, değil mi? Sihir büyüde değil……Sihir aşkta ! Seni terk eden bir sevgiliyi geri getirme gücü senin içinde uykudadır ve çoğu insanın mucize dediği şeyin senin için işe yarayabilmesi için bu potansiyeli açığa çıkarabilecek olan sadece sensin. Büyü uygulayıcınızı veya büyü yapan kişiyi rahatsız etmeyin, size konunun gerçeğini söylemeyecek, sizi büyü için harcamaya zorlayacak çünkü size gereken tüm gücü elinde tutanın büyü olduğunu söyleyecektir.

İyi haberi getiren kişi olmaktan nefret ediyoruz (eğer hala uygulayıcınızın hizmetlerini elinizde tutmak istiyorsanız bu kötü bir haber!) bunun nedeni, büyülere yaptığınız harcamaların değerinin bir derece artmasıdır.

Aşık Büyü ve Mısır Büyüsü Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Bu iki görünüşte aynı şey arasındaki farkı anlamak için zaman ayırırsanız kutsanmış olacaksınız. Bu, aksi takdirde kötüye giden aşk hayatınızda sevgilinizi geri getirebileceğiniz temel olacaktır.

Aşk büyülüdür, bu bir şarkıda bir replik hatırlayamıyorum ama sanırım yazar bilinçsizce para gelir gelmez o satırı karalamış. Hayatı güzelleştirecek şeyleri keşfetmenin eşiğinde olduğunu çok az biliyormuş.

Mısır Büyüsü

Mısır Büyüsünün Eski Sevgiliye Dönmesi İçin Gerekenler

Burada bilmeniz gerektiğini bildiğim tek bir şey söyleyeceğim, o da fedakarlık. Neden fedakarlıktan bahsediyoruz? Geri çağırma aşk büyüsünde yapılması gereken bazı fedakarlıklar vardır. Bu büyüde fedakarlık yapmak çok önemlidir çünkü eski sevgilinizi istemek, daha önce yapılmış bir vahşet için af dilemekten farklı değildir.

Sadece sevdiğiniz şeyin bir kısmını kaybetmeye hazırsanız kefaret alacaksınız. Eski sevgiliyi hatırlatan aşk büyüsü, taviz verilmeyen bir tür al ve ver büyüsüdür. Bununla birlikte, birçok uygulayıcı kendi avantajları için fedakarlığı kullanır ve bazen aşk büyüsünün gerektirdiğinden fazlasını talep eder. Bu nedenle, birçok durumda, uygulayıcı büyülü gücün akışını durduracak ve gereksiz olabilecek fedakarlıkları isteyecektir.

Bu nedenle, her zaman kendi çıkarlarınız için değil, sizin çıkarlarınız için çalışacaklarına güvenebileceğiniz uygulayıcılar için uyanık ve tetikte olmak önemlidir. İhtiyacınız olan her türlü aşk büyüsünde size yardımcı olacak ve sizin tarafınızdan ve sizin için yapılan büyülerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. Yüz yıldan fazla bir süredir insan tarafından bilinmeyen bir sihirle aşk hayatınızı aydınlatmak için iyi medyumlara güvenin. Şimdi, bir aşkı hatırlama büyüsü veya ritüelinde bir kusurun neden olabileceğinin nedenlerine geliyoruz ve bu, büyünün yapılmasında ve büyülü aşk ritüellerinin uygulanmasında çağrılan tanrıların rolüdür.

Birçok Mısır tanrısı vardır ve rolleri bazen çeşitli olaylara bağlı olarak değişir. Hasat zamanı boyunca, bir aşk tanrısının lütuf tanrısı olarak çağrılacağını bulmak çok yaygındır. Bu, hasat mevsimi boyunca yapılan herhangi bir aşk büyüsünü, eğer bilinen aşk tanrısı güçsüzse, çağırma ile yapar. Uygulayıcınız, gerekli görevlerin yerine getirilmesinden sorumlu tanrıya ipuçları göndermek için sihrin uygun şekilde hizalanması için mevsimsel değişiklikler konusunda her zaman tetikte olmalıdır. Yukarıdakileri göz önünde bulundurarak, büyü yapmada başka bir aşamaya girmenin zamanı geldi.

Neyi Geri Alıyoruz ve Nasıl Geri Kazanılıyor?

Aşk büyünüzün ilk yapımındaki kusurları anladıktan sonra, bir önceki büyüdeki enerjinizi geri çağırmaya ve onu alıp yeni büyü yapmaya hazırsınız. Bu durumda, geri çağırma ve hatırlama bir olur ve “aşk dönüşü” olan tek bir aşamayı alır, bu, eski sevgilinizi geri arama ritüellerine başlamanız için her şeyin hazır olduğu zamandır.

Daha sonra, yeni enerjileri artırmak için önceki tüm enerjilere neden ihtiyaç duyduğunuza ve aşk hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz değişimi sağlamak için nasıl sinerji oluşturduklarına veya birlikte çalıştıklarına bakacağız.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın