Eşten Ayırma Büyüsü Tarifi, Yapılışı

Eşten Ayırma Büyüsü Çeşitleri

Evlileri birbirinden ayırmak için yapılan ayırma büyüsü çeşitlerinden biri eşten ayırma büyüsüdür. Bu büyüde kara büyü çeşitleri arasında yer aldığı için tecrübeli bir medyum tarafından yapılması daha etkili sonuçlar alınmasında yararlı olacaktır. Bu büyü tarifini yanlış uygulayanlar ya da tecrübesiz medyumlar kötü ve tehlikeli sonuçlarla karşılaşır. Bunu hatırlatmakta fayda var. Bu büyü uzaktan yapıldığı için büyü yapılacak olan karı kocanın fotoğrafları gerekmektedir.

Eşten ayırma büyüsü tarifi

Ayrılmalarını istediğiniz kişilerin fotoğraflarını elinize alın ve medyumlar tarafından söylenen büyülü sözleri 21 kez tekrar edin. ‘Kapına geldim Hüddam Garaminar çünkü sevenleri ayırma gücü sende, sana geldim çünkü amacım belli, senin kapından milyonlarca insan amacına ulaşıp ayrıldı, istedikleri oldu. Bütün güç sende, ne istediğimi biliyorsun, yap yapacağını, ayır sevenleri. Çünkü onu ben seviyorum, o da beni sevsin, yanımdan hiç ayrılmasın. Ancak o’zaman biter acılarım dertlerim, ağlamalarım. Onun hasretinin acısından kederinden yoruldum artık nolur bana yardım et. Bu ayrılık bitsin sonsuza kadar onunla birlikte olalım ya Hüddam Garaminar.’ 

en etkili ayırma büyüsü tarifi

Eşten ayırma büyüsü tarifini uygulayan medyum ya da kişi daha sonra fotoğrafları kimsenin ulaşamayacağı yerlere ayrı ayrı saklamalıdır. Eğer yapan medyumun ya da kişinin nefesi kuvvetli ise en kısa sürede sonuç alacaktır.

AYIRMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİNDEN SEVGİLİDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ 

Kara büyü çeşitleri gün geçtikçe yayılmakta ve tecrübeli medyumlar ya da nefesi kuvvetli insanlar tarafından yapılarak başarılar elde edilmektedir. İnsanlar sevgiliden soğutma büyü çeşidini bazen kendi ayrılmak istediği sevgilisinin kendisinden soğuması için yapılması isterken bazen de iki sevgilinin birbirinden soğuması için yaptırmaktadır. İşte daha önce yapılmış ve başarıya ulaşmış bir sevgiliden soğutma büyüsü tarifi.

Sevgiliden soğutma büyüsü tarifi

Beyaz kumaş parçasına kırmızı rujla ayırmak istediğiniz erkeğin adını yazın. Bir tel sarı kadın saç telini kumaşın üzerine koyun ve ‘Ruj ve saç teli birbirine kavuşsun, (erkeğin ismi) sevgilisinden soğusun.’ deyin. Bunu 10 kez söyledikten sonra sevgiliden soğutma büyüsü tarifi bitmiş oluyor. Umarız en yakın zamanda sonuç almaya başlarsınız.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın