Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Hangi Duayı Okumalı

EVDE BÜYÜ

Kişileri etkilemek amacıyla insanların evine büyü yapılması ya da evlerine büyü saklanması çok karşılaşılan bir durumdur. Evde büyü bulunmasının sebebi aileden bir kişiye ya da tüm aileye büyü yapılmak istenmesi olabilir. Evde büyü bulunması konusunu tek başlık altında tüm detayları ile anlatmak mümkün değildir. Çünkü bu büyü çeşidi aile bireylerinin birbirinden soğuması, evden uzak durulması, zarar gelmesi, korkutmak ve kötü amaçlar için yapılır. Sonuçları çok kötü olabilir.

Öncelikle evde büyü ne için yapılmış ve sonucunda neler olmuş bunları incelemek gerekir. Hizmet verdiğimiz okuyucularımızın ve bizimle iletişime geçen insanların ortak problemlerinden esinlenerek sizlere anlatmaya çalışacağız. Eğer evde büyü olduğunu düşünüyorsanız, yaşayacağınız başlıca problemler şunlardır;

 • Eğer evde büyü var ise, aile evin dışındayken sorunsuz bir hayat sürerken evin içinde kavga edebilir.
 • Evde büyü olması aile bireylerinden birine ya da tüm aileye yapıldığı anlamına gelir. 
 • Uyurgezerlik, sayıklama ve kabus gibi kötü şeyler yaşanabilir.
 • Evdeyken daralabilir, bulanabilir ve orada durmak istemeyebilirsiniz. Karamsar olursunuz ve duvarlar üzerinize gelir.
 • Bazen sesler duyabilirsiniz ya da aile bireyleriniz duyabilir.
 • Genellikle gece yarısı ayak sesleri, eşyaların yerinden oynaması ve kötü kokular duyabilirsiniz.

EVDE BÜYÜ VARSA BU DUAYI OKUYUN

Bir çok alim evde büyü varsa okunacak dualar için farklı seçenekler sunmaktadır. İslam dini dikkate alındığında başarılı olmuş bazı ayetler ve bozulmamış hadisler okunacak dualar arasında gösterilmelidir. Ancak evdeki büyünün çeşidi okunacak duaları da etkilemektedir. Evde büyü varsa önemli olan bu büyünün bozulması ve manevi destek amacıyla duaların okunmasıdır.

Peygamberlere bile büyü yapıldığı ve bu büyülerin bozularak dualar ile desteklendiği de hatırlanmalıdır. Büyü gizemlidir. Bunun yanısıra evde büyü olması durumunda okunacak dualar arasında Kur’an’ın son iki suresi ‘Nas ve Felak’ önerilir.

Bir çok islam alimi havas ilmi ile medyumların kullandığı büyü bozma tariflerini kullanarak ve dualardan yardım alarak büyülere çözüm bulmuşlardır.

 

EVDE BÜYÜ VARSA SİZİN EVDE NEREYE SAKLANMIŞ OLABİLİR

Evde büyü konusunun en önemli kısmı belki de nereye saklandığı ve hangi formlarda olabileceği dir. Büyü yapmanın ve büyü formunu kişilere, evlere, iş yerlerine uygulamanın farklı yöntemleri vardır. İsterseniz bu ihtimalleri şu alt başlıklar ile açıklayalım:

 • Bahçenin ya da evin giriş kapısına katı ya da sıvı olarak hazırlanan büyülerin tütsü ya da yağ ya da yazılı olarak uygulanmış olabilir.
 • Saksıların içine büyüde yakılarak elde edilen kül, mezar toprağı ve muskaların gömülmesi.
 • Kapı eşiklerine ve çerçevelerine büyü saklanması.
 • Süpürgeliklerin içine büyü saklanması.
 • Evin bazı yerlerine un, toprak ve tuz gibi tılsımlı maddelerin konulması.
 • Koltuk astarlarının içine büyülerin saklanması.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın