Evde Oluşturulacak 2 Çeşit Aşk İksiri

Aşk iksiri söz konusu olduğunda, genellikle uygulayıcılar arasında aşk büyüleri yapmak için kullanılan sıvılardır. Sadece sarhoş olmaları amaçlanmamıştır, aynı zamanda onları ritüel banyonuzda da kullanabilir, vücudunuza sürebilir, sunakta maddeler tutturabilir veya havaya püskürtebilirsiniz.

Saf su, çay, meyve suyu ve hatta sabah çiği gibi her türlü sıvıyı sevgi iksiri yaratmak için kullanabilirsiniz. İksir yapımı, büyücülükte ilginç bir deneyimdir, bu yüzden kendi tarifinizi oluşturmak için bu şansı yakalayın. İşte evde bir aşk iksiri yapmak için bazı basit tarifler;

Aşk Hikayesi İksiri

Hayatın genellikle kitaplarda yazılanlar kadar romantik olduğuna inanıyor musunuz? En sevdiğiniz romandaki gibi romantik bir aşk hikayesine sahip olmak istiyorsanız, bu iksir kitaptaki tüm aşk sahnelerinin enerjisine uyum sağlayabilir ve onu gerçek hayata geri gönderebilir.

Bu İksir İçin İhtiyacınız Olan Bazı Malzemeler

 • En sevdiğiniz aşk sahnesini anlatan bir sayfa
 • Gül yaprakları
 • Lavanta
 • Defne yaprakları
 • Yasemin tütsüsü veya çubukları
 • 2 adet çay mum
 • Su
 • Kibrit veya çakmak
 • Küçük bir kazan
 • İksirini karıştıracak bir isim

Nasıl Yapılır?

 1. Tüm eşyalar toplandıktan sonra, lütfen ritüele başlamadan önce bunları temizleyin.
 2. Yasemin tütsüsünü yakın ve bir süre dumanın törensel aletlerinizden ve malzemelerinizden geçmesini bekleyin. Tütsü çubuğunu kullanırsan daha kolay. Neden yasemin? Bu bitki romantizm ile ilişkilidir ve bu adım, her şeyi amacınız ve niyetinizle arındırmak ve şarj etmektir.
 3. Mini kazanınıza su dökün; sonra 2 küçük sihirli mum yak ve suyu ısıtmak için onları kazanın altına koy. Şimdi hazırladığınız sayfadaki tüm kelimeleri yüksek sesle okuyun. İçten ve olumlu olun ki mesajınız ve niyetiniz evrene ulaşsın.
 4. Bundan sonra iksirinize aynı anda dikkatlice gül yaprakları, lavanta ve defne yapraklarını ekleyin. Hem gül hem de lavanta aşk ve tutkunun sembolüdür ve defne yaprakları iç arzuları temsil eder. Bu bitkiler aşk iksirine daha fazla enerji katacak. Hala arzunuza konsantre olurken tüm malzemeleri karıştırın; en önemlisi, lütfen sezginize güvenin.
 5. En sevdiğiniz aşk sahnesini zihninizde görselleştirmek için bir dakikanızı ayırın ve kurgusal karakterleri kendinizle ve aşk ilginizle değiştirin. Vücudunuzda iyi bir şekilde garip hissettiğinizde, son adıma geçme zamanı.
 6. Üzerinde hikâye bulunan sayfayı 3 defa katlayın ve suya daldırın. Karışım sıcak olabilir, bu yüzden karıştırmak için atlet adını kullanın ve şimdi aşk iksiriniz kullanıma hazır.

Aşk İksiri

Tutkulu Aşk İksiri

Yıldız İksirinde Yazılan olarak da bilinen bu aşk iksiri, yıldızların gücünden yararlanır. İki kişi arasındaki sevgiyi ve tutkuyu güçlendirmek için tasarlanmış olup, halihazırda romantik bir ilişki içindeyseniz en iyi sonucu verir.

Bu iksiri yapmak için eşinizin doğum tarihini bilmelisiniz çünkü ritüel için astrolojik işaretine ihtiyacınız var. Ayrıca, gökyüzünden gelen enerjiyle çalıştığınız için, tutkulu aşk iksirini yapmak için zamanı seçmek önemlidir.

Bu İksir İçin İhtiyacınız Olan Bazı Malzemeler

 • Gül kuvars taşı
 • Berrak bir kuvars taşı
 • İçme suyu
 • Tarçın çubukları
 • Kapaklı bir cam kavanoz

Nasıl Yapılır?

 1. Yapmanız gereken ilk şey, ayın tam olarak hangi gecelerde eşinizin güneş burcuna geçeceğini araştırmak ve ardından bunları takvimde işaretlemektir. Genellikle ay, her astrolojik burçta birkaç gece kalacak ve bir ay içinde 12 burcun tamamından geçecek – biz buna ay rotası diyoruz.
 2. İsterseniz bu aşk iksirini her ay yeniden yapabilirsiniz.
 3. İksir büyüsünü yaptığınız gün, lütfen cam kavanozunuzu suyla doldurun ve güneşin titreşimini şarj etmek ve hissetmek için pencerenin yakınına veya dışarıda bir yere koyun. Niyetinizle konuşun, böylece iksir enerjinizi hissedebilir ve yavaş yavaş tezahür edebilir.
 4. Tarçın çubuğunun yanında sevdiğiniz kişinin burç işaretini su yüzeyine çizin. Çizmeyi zor buluyorsanız, tam adlarını yazmanızda bir sakınca yoktur. Sonra, berrak kuvars taşını kavanoza koyun – bu tür sihirli taş, partnerinize olan sevginizi ve tutkunuzu yoğunlaştırır.
 5. Karışımı saat yönünde 8 kez karıştırın.
 6. Astrolojide sekiz, Venüs sayısıdır ve saat yönünde hareket, iksirinize yansıtıcı enerjiyi eklemeniz anlamına gelir. Bu iki faktörü birleştirdiğinizde, aşık olduğunuz kişiye artan sevginizi gönderebilirsiniz.
 7. Ritüel günün akşamı kavanozu ayın altına koyun ve berrak kuvars taşını çıkarın. Şimdi tarçın çubuğunun diğer ucunu kullanarak güneş işaretinizin sembolünü çizin veya adınızı suyun yüzeyine yazın. Gül kuvars kristalini kavanoza yerleştirin ve karıştırma adımını tekrarlayın, ancak bu sefer saat yönünün tersine karıştırmanız gerekir. Amaç, karşılığında o kişiden sevgi dolu hisler almanıza yardımcı olmaktır.
 8. Bu iksiri yatağınızın altında veya sizin için romantik bir yerde saklayabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın