Evde Yapılabilecek Aşk Büyüleri

Aşağıda sizlere etkili bir şekilde evde yapabileceğiniz aşk büyülerinden bahsedeceğiz. İşte evde yapabileceğiniz aşk büyüleri;

Kırmızı Kurdele ve Balmumu Mumları Kullanarak İstediğiniz Aşkı Elde Edin

İçindekiler: Kırmızı kurdele ve balmumu mumları, kağıt ve kırmızı mürekkep

Kırmızı kurdeleyi balmumu mumlarının etrafına koyun. Ardından mumları karanlık bir odada bir masanın ortasına yerleştirin. Temiz bir kağıt parçası ve kırmızı mürekkeple sevdiğiniz kişinin adını yazın. Kağıdı 4 kattan oluşan bir kareye katlayın. Ardından kağıdı uygun ve güvenli bir kapta yakın.

Oyun veya Tarot Kartlarını Kullanarak İstediğiniz Aşkı Elde Edin

İçindekiler: Kupa Kralı ve Kupa Kraliçesi

Kupa Kraliçesini ve Kupa Kralı’nı oyun kartlarından veya tarottan çıkarın. Adınızı ve sevgilinizin adını ilgili kartın cinsiyetine göre yazın.

İdealini Sana Çılgınca Aşık Olacak Biri Yap

İçindekiler: Güvercin kalbi, tarçın, bal ve kakule

Üzerinde ilahiler söylerken bir güvercin kalbini tarçın, kakule ve bal ile pişirin. Büyüyü yapmak istediğiniz kişiye verin.

Aşk Büyüleri

Partnerinizin Size Daha Uzun Süre Aşık Kalmasını Sağlayın

Malzemeler: Kendi saçınızın ve partnerinizin saçından birkaç tutam ve kırmızı bir mum

Gözlerinizi kapatın ve onun yüzünü hayal ederken tüm sevginizi ve enerjinizi partnerinize odaklayın. Tüm saç tellerini boş bir kutuya koyun. Onları balmumu ile birbirine bağlayın.

Aşk Bağlama Büyüleri

İçindekiler: Kağıt ve kalem

Bir kağıda X (ideal partnerinizin adı) Y’yi (adınız) seviyor ifadesini yazın. Ters sırada yeniden yazın. Arzu ettiğiniz veya dilediğiniz gibi üzerine bir büyü söyleyin. Kağıdı yanınızda bulundurun. Yatak odanızda çıplakken günde en az 7 kez isimleri arayın.

Mum Kullanarak Aşk Bağlama Büyüsü

Malzemeler: Kalın beyaz mumlar

Büyüyü yapacağınız bir sunak yapın. Beyaz bir mumun üzerine sevdiğiniz kişinin adını kazıyın. Sonra ışığı yak ve “Bütün aşkım bana geliyor” deyin. Tamamen yanana kadar ışığa bakmaya devam ettiğinizden emin olun. Balmumu çıkarın ve güvende tutun.

Mükemmel Eşinizi Bulun

İçindekiler: Vanilya özü, bir parça kağıt, iki gül dikeni, beyaz mumlar ve boş bir şişe

Bir kağıda aşkınızın tam adını yazın. Daha sonra üzerine iki adet gül dikeni yerleştirin. Üç beyaz mum yak ve sonra onları şişenin etrafına koy.

Bir gecede bir sevgili bulma arzunuza odaklanın. “Kan gibi kırmızı, alacağım ilişkide hayat olsun, çabuk getir, bana biri gibi sürecek sevgiyi ver, doğru insanla sevgini ver” deyin. Yatak odanıza birkaç vanilya özü atarak prosedürü tamamlayın. Yatağınızın altında sıkıca kapalı tutun.

Tutku Uyandırmak

İçindekiler: Bir elma ve paçuli tütsü

Her biriniz bir parmak dikmelisiniz. Bir damla kanın paçuli tütsüsüne düşmesine izin verin ve ardından onu aydınlatın. Elmayı alın ve “Blood of (isminin) Blood of (isminin) Blood’ı birleşmiştir” sözlerini söyleyerek dumanın içinden geçin. Elmanın dumandan geçişini iki kez yapın. Daha sonra ortadan ikiye kesin ve tütsünün önüne koyun.

Ruh Eşini Bul

İçindekiler: Zencefil yağı, pembe mum, tavus kuşu tüyü ve ayna

Çember yap. Pembe mumu zencefil yağıyla ovun. Mumu dairenin ortasına koyun. Tavus kuşu tüyünü al ve kalbine yaklaştır. Aynayı al ve şu sözleri söyle: “Kalbimin kanatları vardı, Ruhum yükseliyor, Kalbim şarkı söylüyor, Uzak kıyılarda, Ya da evime yakın, Gerçek aşkım beni bulur, Dolaştığım her yerde.” Aynı tavus kuşu tüyünü kullanın ve baştan ayağa fırçalayın. Pembe mumun üzerinde tutun ve tamamen yakın.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın