Evliliğinizi İyi Durumda Tutan Evlilik Büyüleri

Tıpkı aşk büyülerinde olduğu gibi bu büyünün de daha etkili olabilmesi için kendi malzemelerine sahiptir. Bu bileşenlerde ustalaşmanın evlilik hedeflerinize kısa sürede ve daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacağını unutmayın. Evlilik büyüsü için en iyi şifalı otlardan, evlilik büyüsü için kristallerden ve evlilik büyüsü yapmak için kullanabileceğiniz eşyalardan ve sizin için bazı ipuçlarından bahsedeceğiz. Gerçekleştirilecek bir evlilik büyüsü için ipuçları ve malzemeler;

  1. İlişki hayatınızda ihtiyacınız olanı veya istediğinizi elde etmenin birkaç sihirli yolu vardır. Partnerinizi kendinize getirmek veya kendinize çekmek için yapabileceğiniz pek çok sihirli şey var. Kristallere ve eşya meditasyonlarına bu tür büyüler ve iksirler yapmak. Bu ipuçları, evlilik sorunlarınız için size pratik çözümler sunacaktır.
  2. Evlilik büyüleri mars ile ilişkilidir. Büyülerinizi maksimum etkinlik veya etki için Perşembe günleri saat 3’te Ağda Ayında gerçekleştirmenizin tek nedeni budur.
  3. Evliliğinize şans getirecek ve hedeflediğiniz evlilik istikrarı ile aranızdaki tüm engelleri aşacak badem yağı kullanın. Partnerinizle birlikte bu yağla kendinizi mesh etmeye başlayın ve biraz mum yakın,
  4. Evliliğinizi koruyacak ve kötü alametten kurtaracak cinquef yağı kullanın.
  5. Bryony kökünü alın ve evin üstüne koyun, bu evdeki istikrarınızı artırmanıza ve birbiriniz arasındaki yanlış anlaşılmaları önlemenize yardımcı olacaktır.
  6. Biraz hanımeli çiçeği alın ve mumların etrafına koyun, bu hayattaki ilişkinizi ilerletmenize yardımcı olacaktır.
  7. Partnerinizle aranızdaki sevgiyi ve şefkati artırmak için piriti masanızın üstüne veya çalışma alanınızın yakınına yerleştirmeyi unutmayın.
  8. Evlilik büyüsü ritüellerinde sitrin kullanmayı asla unutma, bu büyünün etkisini artıracaktır.

10.İlişki durumunuzu güçlendirmek için dairenizi yeşil yeşim, yeşil aventurin ve yeşil yosun akik ile dekore etmeniz gerekir.

Sevdiğinizi Geri Getiren Aşk Büyüleri

Sevdiğinizi geri getiren aşk büyüleri, temel olarak, doğanın güçlerini manipüle etmeye yardımcı olmak için çok güçlü sihir ve ritüel ile benim tarafımdan tasarlanmıştır. Bu aşk büyüleri benim tarafımdan 20 yılı aşkın bir süredir öğrenilmiş ve kanıtlanmıştır.

Kaybettiğin bir sevdiğin var mı? Sevdiğinizi size geri getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştınız ama hiçbir şey olmadı ve hala bekliyor musunuz? Sevdiğinizin size dönmesini beklemekten sıkıldınız mı? Kendine seni tekrar ne zaman seveceğini ve onun sana gülümsediğini tekrar görme şansını vereceğini mi soruyorsun? işte bu sorunun cevabı tam burada size, şimdi kendinizi yormayın sadece medyuma ulaşarak ve sevdiklerinizin tekrar size gülümsediğini görme şansını yakalayın, kaybettiklerinizi sevdiklerinize atmaya hazırım daha etkili olan büyük aşk güçlerim ve onu size geri getirmek için manevi aşk büyüleri ile. Bu büyü sayesinde birçok insan bu dertten kurtulmuştur.

Evlilik Büyüleri

Nasıl Çalışır?

Size bu büyünün nasıl çalıştığını açıklamaya çalışacağım. Unutma, etkili olması için onun eşyalarından birini almalısın, saç, kumaş ve diğerleri olabilir ama birkaç tanesi bu ritüeli yapmalısın demiştim. Bu yüzden en basit ve en kolay olan mumu kullanıyoruz, şimdi her zaman doğru mum rengini ve mumunuzun amacına uygun bir parça renkli kağıt seçmeyi unutmayın. Sevdiğinizin geri döndüğünde ne yapmasını istediğinize karar verin. Sonra kağıda yazın.

Bu uygulama evlilik büyüsü ve daha pek çok büyüde yapılabilir, çünkü bu durumda sevdiklerinizi size geri getirmeye zorluyoruz, bu yüzden niyetinize veya kağıdınıza şunu yazacaksınız: kocanız veya karınız size geri getirdi.”

Bu, sevdiğinizi geri getirmek için bir aşk büyüsü olduğundan, kırmızı veya mavi bir kağıt parçası ve aynı renkte bir mum seçeceksiniz. Ve kağıda, sevdiğinizin gülümserken size geri dönmesini ya da yapacağını düşündüğünüz herhangi bir şeyi yazın. Ama aklında tutman gereken şu ki, o kişinin gülümseyerek sana doğru yürüdüğünü hayal edeceksin.

Ve ayrıca sevdiğiniz kişinin size yürümesini yazdıktan sonra, kağıdı katlayın, tüm zaman boyunca niyetinize konsantre olun. Bazı insanlar bunu yaparken küçük bir büyü söylemeyi severler. Süslü bir şey olmak zorunda değil. Şu kadar basit bir şey kullanabilirsiniz.

Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri, aşkla ilgili bazı sorunlarınız olması durumunda, bir kişinin sahip olduğu aşkla ilgili tüm sorunlarınızı çözmek için yapılacak gerçek büyü olabilir. Hem heteroseksüel çiftler hem de eşcinsel çiftler için geçerlidir. Bu özel büyü sayesinde partnerinizin hayatında ne kadar değerli olduğunuzu anlamasını sağlayacaktır. Ve sizi aldatmayı anında bırakır.

İnsanların farklı bir aşk hayatı vardır ve pozitif enerjilere farklı şekilde aşık olurlar. Hızlı çalışan ve varlık için sağlam ilişkiler veya evlilik getiren veya inşa eden bu büyüleri yapacağız. Voodoo aşk büyüleri ve işe yarayan aşk büyüleri, insanların ilişki sorunlarını çözmede harika bir iş çıkarır. Diğer aşk büyüleri arasında; bağlama büyüleri, ayırma büyüleri, kara büyü aşk büyüleri ve kayıp aşık büyüleri.

Bu Güçlü Büyüler Nasıl Yapılır?

Bu aşk büyüsü size yardımcı olacak ve eşinizle birlikte uygun bir ilişki kurmanıza ve hatta yeniden kurmanıza yardımcı olacaktır. Doğru cevabı bulmanın bu kadar kolay olduğu zamanlarda, yalnız olmanın ve gözünü kendine ayırmanın hüznünü mü yaşıyorsun? Sayfama çevrimiçi bir göz atın, görüntüleyebilir, istediğiniz sayıda büyü seçebilir ve kendi aşk sorunlarınızı çözecek olanı seçebildiğinizden emin olmayı unutmayın.

Günümüzde, bu tür aşk büyülerinin her biri son zamanlarda tipik olarak sizden önceki bazı insanların hayatlarını değiştirdi ve siz de bunu hissetmekten sadece bir adım uzaktasınız. Güçlü aşk dili, aşk günlerinde birkaç kez eski sevgiliyi yeniden yapabilir. Ruh ikiziniz ayrıldı mı ve onu geri mi istiyorsunuz? Bu özel güçlü büyü, sevgilinizi size geri getirecek ve daha önce sahip olduğunuz tapınmanın keyfini çıkaracak.

Sevgiliniz size geri döndüğünde, geri dönen sevgilinizle uyum içinde kalmak için genellikle başka bir büyü yapılır ve pratikte hiçbir şey sizi bir kez daha ayıramaz. Sonuç etkileyici olurdu: Seni her zaman olduğundan daha fazla seveceklerdi.

Bitkisel Büyüler

Bitkisel büyüler, voodoolist, magic partitionar, fizik ve diğer pek çok kişi tarafından kullanılan tek seferlik büyülerdir. Bunlar, dünyadaki birçok insan tarafından her zaman kullanılan en yaygın büyülerdir. Aldığımda hızlı ve etkili sonuçlar veriyorlar. Bunların etkili sonuçları için, yeni başlayan cadılar değil, deneyimli bir büyücü tarafından yapılması gerekir.

Bitki Türleri

Bu gerçek Büyüler, farklı gelenek ve görenekler oluşturan çok çeşitli bitkisel türlere sahiptir, Geleneksel bitkilerden yapılan büyük bitkisel ilaçlarımız, bazı sorunlarınızı çözmemize yardımcı olacaktır, Bazı bitkilerimiz, aşk durumlarınıza yardımcı olabilecek ritüelleri gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Geleneksel Şifalı Bitkiler

Muti gibi geleneksel otlar, şanssızlığınız veya düşündüğünüz gibi iyi gitmeyen aşk durumlarınız olduğuna inanıyorsanız, bize bu konuda yardımcı olacaktır. Size geleneksel şifalı otlarımdan bazılarını sunmaya ne kadar istekliyim. Hayatınızı aşktan, para işlerinden ve daha birçok yönden kurtarmaktan çekinmiyorsanız. bunlar bugün size aşk, evlilik, kariyer ve şans durumlarınızda yardımcı olacak.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın