Evlilik Aşk Büyüleri

Birçokları için evlilik, yaşamın birçok aşamasının doruk noktasıdır ve bir sonraki platoya geçmeye hazır oldukları bir zamanda gelir. Ancak bazen her iki taraf da aynı sayfada değildir. Bazen ayaklar üşür. Diğer zamanlarda ise işe burnunu sokan aile, arkadaşlar, iş arkadaşları gibi işlere karışan partiler vardır.

Nedeni ne olursa olsun, evlilik büyüsü aşk büyüsü kategorilerinin en güçlüleri arasındadır. Kağıt üzerinde bu mantıklı görünüyor, çünkü evliliğin kendisi tartışmasız ilişki türlerinin “en güçlüsü”. Genellikle uzun süreli bir ilişkide bir kesinti olduğunda bir evlilik büyüsü aranır (örneğin, duvara çarpan bir nişan veya birlikte olması gereken ancak kendi yollarından çıkamayan dengesiz bir çift).

Evlilik büyülerinin güçlü olduğunu anlamanın bir başka yolu da, böyle bir büyü için gerekli olan malzeme türlerini incelemektir. Bir evlilik büyüsü dökümünün, büyünün hedefine ait fiziksel öğelere ihtiyaç duyduğunu bulmak alışılmadık bir durum değildir. Bu öğeler tırnak klipslerini, saç kilitlerini ve sevilen kişisel eşyaları içerebilir. Çok çeşitli evlilik büyüsü vardır, ancak çoğu şunları içerir;

  • İki poppet (her biri evlilik birliğinden birini temsil ediyor)
  • Mumlar
  • Konu
  • Her kişinin fotoğrafları
  • Bir sunak
  • Su bardağı

Büyüler çok ve çeşitlidir, ancak yanlış yapılan bir evlilik büyüsünün karmaşıklığı ve olası etkileri nedeniyle bunun için profesyonel bir büyü uzmanıyla çalışmanızı öneririz.

Evlilik

Bir Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Bunun cevabı, çeşitli faktörlere bağlı olarak oldukça geniş bir şekilde değişir. Bir aşk büyüsünün dayanacağı süre şunlarla ilgilidir;

  • Ay Takvimi – ay çok fazla hakimdir. En iyisi onun enerjisiyle çalışmak ve doğru ortamda büyü yapmaktır.
  • Büyü Uzmanlığı – büyücünün yılların deneyimi ve odak alanları.
  • Araçlar ve Malzemeler – bazı büyülerin yapılması için çeşitli araçlar, kaynaklar, ekipman veya malzemeler gerekir. Bu öğelerin miktarı ve kalitesi de büyü uzunluğunu etkiler.

Bazı aşk büyüleri bir gün sürer; diğerleri, bütün bir sezon; yine de diğerleri bir ömür boyu sürebilir.

Aşk Büyüleri Riskli Midir?

Bir kişinin aşk büyüsünü kullanmasının birçok yolu vardır, ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: bir tür romantik değişim yaratırlar. Mistik olan her şeyde olduğu gibi, bir aşk büyüsünü kontrol etmek zordur. Ne de olsa, her zaman tam olarak anlaşılmayan, uçağımızın ötesinde bir sihirle uğraşıyorsunuz. Aşk büyüsü her insanda işe yaramaz. Ancak arkasındaki mistik enerjiler kadar öngörülemez olan sihir, başka hiçbir şey yapamayacakken, genellikle belirli insanlar üzerinde işe yarar.

Bir aşk büyüsüne bağlanan enerjilerin bağımsız olmadığını hatırlamak önemlidir. Aşk kadar geniş kapsamlı bir güç üzerindeki etki, yaşamlar boyunca dalgalanma etkilerine sahip olabilir. Bu nedenle, aşk büyülerini kendiniz yapmaya çalışmadan önce hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenmenizi öneririz.

“Evlilik Aşk Büyüleri” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın