Evlilik İçin Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik için en iyi aşk büyüsü, bir barış zambağı bitkisini içerir. Beyaz zambak benzeri çiçek, beyaz gelinlik gibi masumiyeti ve erdemli romantizmi simgeliyor. Ayrıca Feng Shui ilkelerine göre gittikleri her yere barış, refah ve pozitiflik getirir. Bu yüzden evinize barış zambakları dikmek, büyüyü tamamlamasanız bile daha iyi evlilik beklentileriyle sonuçlanabilir.

Yine de, daha uzun yolu kullanmakla ilgileniyorsanız, işte çiftler için hemen işe yarayan bir evlilik aşk büyüsü. Tek yapmanız gereken;

 1. Evinizde, tercihen yeni bir saksıda bir barış zambağı dikin.
 2. Tencerenizin dibinde birkaç taş ve çakıl bulundurun.
 3. Saksı bitkisini yatak odanıza, oturma odanıza (veya eşinizle kaliteli zaman geçirdiğiniz odaya) yerleştirin.
 4. Saksılanan plan, barış zambağı üzerinde herhangi bir tohum veya çapraz tozlaşma kalıntısı içermemelidir.
 5. Beyaz bir kağıda niyetinizi (örneğin evlenmek, çocuk sahibi olmak, kavgayı bırakmak) yazın.
 6. Kağıdı yuvarlayın ve o kağıt(lar)ın etrafına beyaz bir ip bağlayın.
 7. Kağıdı tencerenizin dibine gömün. Ardından dileğinizin üzerine boyalı bir taş (veya çakıl taşı) yerleştirin.
 8. Kontaminasyondan korunmak için sizin ve diğer önemli kişilerinizin bireysel fotoğraflarını folyoya sarın
 9. Folyo fotoğrafınızı saksı barış zambak bitkinizin sağ tarafında tutun. Eşinizin resmini, resmin en az ⅓’si toprakla kaplı olacak şekilde sola yerleştirin.
 10. Yeni bir çiçek açana kadar bitkinizi düzenli olarak sulayın.
 11. Açmış barış zambak çiçeğini kesin ve peçeteye sarın.
 12. Çiçeği üç eşit parçaya bölmeden önce kurumasını bekleyin.

Bundan sonra, evde yetiştirdiğiniz bitkiden bitkisel barış zambak çayı yapmanız gerekir. Botanik aşk iksirinizi oluşturmak için birkaç çay kaşığı şeker, doğal çay otları ve kuru barış zambağı ekleyin.

Çayı, şeker ve otlar eriyene kadar saat yönünde üç kez karıştırın. Ardından, ihtiyaçlarınıza göre ‘kocam/karım olun’ veya ‘sadık olun’ okursunuz. Aşk iksirinize üfleyin ve diğer yarınıza servis etmeden önce karıştırmaya devam edin. Etkinliği en üst düzeye çıkarmak için eşinizin karışımın her damlasını içtiğinden emin olun.

Bu ritüeli art arda üç gün boyunca uygulayın. Bundan sonra evliliğinizde bir iyileşme bekleyebilirsiniz. Bir evlilik teklifi bekliyorsanız, sevgiliniz birkaç gün içinde ipuçları bırakmaya başlayabilir.

Herhangi bir değişiklik görmezseniz, bir sonraki ay döngüsünde tekrar deneyebilirsiniz. Yinelenen ritüel için taze çiçek açmış çiçekler kullanın. Her şey aynı kalırsa, deneyimli bir medyumdan tavsiye alın.

Evlilik

Bu Aşk Büyüsü Evlilik Başarısız Olabilir Mi?

Bu ücretsiz aşk büyüsü işinize yaramazsa, harici bir güç onu bozuyor olabilir. Sebepler, ritüeli üç gün boyunca gerçekleştirmedeki tutarsızlığı içerir. Belki siz ve eşiniz çok fazla kavga ediyorsunuz. Bu olayların negatif enerjisi, saksıdaki barış zambakının pozitif gücünü ortadan kaldırır.

Üstelik karşılıksız aşk ya da sadakatsizlikle uğraşan çiftlerin bu aşk büyüsünün etkisini hissetmeleri pek olası değildir. Ortaklığınızı eski haline getirmek için profesyonel bir aşk psişikinden ve ilişki danışmanından biraz yardıma ihtiyacınız var.

Aşk Büyüleri Geri Tepebilir Mi?

Evet, duaları düşüncesizce söylerseniz, önemli detayları kaçırırsanız veya büyünün altındaki kişiye bağlanma niyetinde değilseniz, aşk büyüleri geri tepebilir.

Tersine, büyüyü çevreleyen çok fazla negatif enerji varsa olumsuz yan etkilere neden olabilir. Bu nedenle, yalnızca ilgili diğer kişiyi gerçekten özlüyorsanız aşk büyüsünü seçmelisiniz.

Niyetinizin dışında, ruhani rehberleriniz (yani atalarınız ve ruhlarınız) karşı karşıya geldiğinde aşk büyüleri geri tepebilir. Bunu, sizi daha iyi bir arkadaşa yönlendirmek veya olası kalp kırıklıklarından kaçınmanıza yardımcı olmak için yapabilirler.

Bu durumlarda, bu ruhlardan gelen görünür parazit belirtileri fark edebilirsiniz. Örneğin, aşk büyüsü mumunuzun fitilini yakamıyorsanız, atalarınız bu romantik ilişkiden bir adım geri atmanızı istiyor olabilir. Öte yandan, fitiliniz çatırdayıp şiddetle patlıyorsa, ilişkinize daha fazla zaman ve enerji harcamanız gerektiğini gösterir.

“Evlilik İçin Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın