Evlilik teklifi büyüsü. Sevgili ile evlenmek için yapılacak büyü

SEVGİLİMİN EVLENME TEKLİFİ ETMESİ İÇİN BÜYÜ

Uzun süredir beraber olduğunuz kişiyle evlenmek istiyorsunuz fakat bir türlü evlilik teklifi alamıyor musunuz? İlişkinizde evlilik yolları çok uzak görünüyorsa bazı büyü ve tılsımlar size yardım edecektir.

Eğer gerçekten birbirinize sadık bir çiftseniz aranızda üçüncü kişiler gezmiyorsa, bu büyü etkili olacaktır ama başka durumlar varsa bu büyü ve dua yetersiz olacaktır. Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız yani sevgilinizle aranız bozuksa, ayrıysanız, sevgi probleminiz varsa size gereken şey iyi ve güvenilir bir medyum dur. Bu karmaşık ve zor olan büyüyü alanında iyi ve tecrübeli olan hocamız rahatlıkla istekleriniz doğrultusunda yapacaktır. Doğru bir büyü yaptırıldığı sürece sevgilimin evlenme teklifi etmesi için büyü etkili olacaktır.

Sevgilimin evlenme teklifi etmesi için büyü malzemeleri nelerdir?

Bu büyüyü kadın, erkek herkes yapabilir fakat zaman olarak ayın büyüme evresindeki günleri tercih edilmelidir. Bunun özel bir günü ve saati yoktur fakat ayın yeni olduğu dönemler tercih edilmelidir. Kadınların ise regl dönemindeyken bu büyüyü uygulaması büyünün etkisini arttıracaktır. Erkeklerde bu durum geçerli değildir ve istedikleri zaman uygulayabilirler.

Teklif etmesini istediğiniz kişinin veya teklif edeceğiniz kişinin resmi,

Büyüyü bizzat yapacak olan kişinin resmi,

Bahçeden alınan pis olmayan bir miktar toprak,

Deniz, akarsu veya gölden alınan bir miktar su,

Büyüyü yapacağınız kişi kadın ise gül yağı, erkek ise amber yağı ihtiyacınız olan malzemelerdir.

Sevgilimin bana evlenme teklifi etmesini istiyorum büyüsü için ilk aşamayı tamamladınız. 

Evlenme teklifi etme büyüsü nasıl yapılır?

Malzemelerinizi edindikten sonra teklif etmesini istediğiniz kişinin veya teklif edeceğiniz kişinin resmi, büyüyü bizzat yapacak olan kişinin resmi alınır. İki fotoğrafta karşılıklı birbirini görecek şekilde ve yüzleri birbirine gelecek şekilde yapıştırılır. (Büyü kadına yapılıyorsa gül yağı ile, erkeğe yapılıyorsa amber yağı ile yapıştırılır).

Bu resmi 30 gün boyunca yatağınızın altında saklamanız gerekir. İlk 15 gün dolduktan sonra fotoğraf çıkarılır. Bahçeden aldığınız toprak ve bir kaynaktan aldığınız su balçık haline getirene dek karıştırılır. Fotoğraflar çamurun içine koyularak şişe boyutunda bir silindir elde edilir. 30 gün boyunca bu çamura dualar okunur. Bu büyüyü yaptıktan sonra kişinin sizle evlendiğini göreceksiniz.

Eğer bu büyü işe yaramadıysa veya yaptırmak istediğiniz karmaşık ve zor büyüler varsa, gerçek medyum olan alanında ilim, bilgi ve tecrübe sahibi hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın