Gerçek Afrika Voodoo Büyüsü Ritüeli

Bir voodoo aşk büyüsü ritüeli, herhangi bir otantik Avrupa büyü ritüeli daha az güçlü olduğundan eminiz. Her şeyden önce, şamanın sunabileceği herhangi bir Avrupalı ​​büyü uygulayıcısından daha az büyü vardır. İkincisi, şaman belirli ruhlara bağımlıdır ve uzaktaki müşterilerle pek çalışamaz, bu nedenle çoğu durumda onlardan uzaktaki müşterilere hizmeti reddederler. Üçüncüsü, voodoo dolandırıcılık miktarı diğer büyü dallarından daha fazladır. Ama en önemlisi, geleneksel Avrupa büyüsü süptil bedenlere, karmaya ve kadere daha az zararlıyken, voodoo büyüsü bu açıdan oldukça tehlikelidir.

Avrupalı ​​sihir uygulayıcıları, ancak müşterilerini güvende tutarlarsa daha fazla insana yardım edebileceklerini biliyorlar. Daha tehlikeli büyülerinin çoğu son zamanlarda değiştirildi. Ayrıca, Avrupa okült okulunun güvenliğinden bahsetmişken, çoğu büyü ritüeli, voodoo şamanlarının aksine, ruhlarla veya süptil dünyalardan varlıklarla çalışmaz, ancak insanları kişisel enerjileriyle etkiler.

Umarım, voodoo büyüsü gelecekte gelişecek ve daha az tehlikeli hale gelecektir, ancak kesinlikle yakın zamanda olmayacak. Voodoo şamanları voodoo ruhları ile çalıştığından, müşterileri için bu, devasa ve agresif bir bekçi köpeği olan biriyle çalışmak gibidir. Köpek efendisinin emirlerini dinler ama o kadar. Bu köpeğin evinize giren bir hırsızı kovaladığını, ancak daha sonra sizin yerinizde kaldığını ve onu ele geçirdiğini hayal edin. Şaman onu geri çağırana kadar köpek süptil bedenlerinizin kontrolü altında olacaktır. Bildiğiniz gibi, bu tür ruhlar insan enerjileriyle beslenir, bu yüzden onu birkaç haftadan birkaç aya kadar beslemeniz gerekir. İnsanların paylaşacak fazladan enerjileri olmadığı için, sağlık, mutluluk, güzellik, para ve sevgi enerjinizle ruhu besliyor olacaksınız. Bir voodoo ruhu, enerjinizi kısa sürede tüketebilir ve enerjinizi geri kazanmanız yıllar alacaktır.

Voodoo Büyüsü

Voodoo Aşk Büyüsü Ritüeli

Voodoo aşk büyüsü ritüeli, çeşitli voodoo ruhlarını meşgul eder çünkü insanları kendi başlarına etkileme güçleri yoktur (bu konuda oldukça iyi olan Avrupalı ​​sihir uygulayıcılarının aksine). Avrupalı ​​sihir uygulayıcıları şu şekilde çalışır:

  • Konumlarından bağımsız olarak hedefle temas kurarlar;
  • Enerjilerini incelerler;
  • Dikkatlice girerler;
  • Çakra ayarlarını değiştirirler;
  • Zihinsel programları değiştirirler.

Sonuç olarak, hedef, büyücünün müşterisine sevgi duyar. Voodoo şamanları bunu yapamaz, bu yüzden alternatif seçenekler bulmaları gerekir. Hedefe mümkün olduğunca yaklaşırlar ve bu kişiye ruh verirler. Kurbanın süptil bedenlerine giren şaman değil ruhtur ve bu noktadan sonra şaman güçsüzdür. Ruh hedefi ele geçirir ve bu kişiyi müşteriye aşık olduğuna inandırır.

Fazla kilolu insanlar, alkolikler ve uyuşturucu bağımlıları bu tür “aşk”a aşinadır. Onlar için kötü olduğunu bilirler ve bir gün onları öldürebilirler ama buna karşı koyamazlar (yiyecek, alkol veya uyuşturucu). Bağımlılıkları onları kötü alışkanlıklarına “hayır” diyemeyen kölelere dönüştürür. Hedef, bir uyuşturucu kullanıcısının uyuşturucu bağımlısı olduğu gibi müşteriye bağımlı hale gelir.

Açıkçası, gerçek voodoo büyüsü hizmetçileri işleri hakkında gerçeği söylemezler. Bir kez yaptıklarında, aklı başında hiç kimse onlarla çalışmak istemeyecektir. Aynı zamanda, bu makalede kişisel görüşümüzü paylaşıyoruz ve herhangi bir okuyucunun bizimle aynı fikirde olup olmadığını anlıyoruz. Bu konu hakkında söylemek istediğiniz bir şey varsa lütfen yorumlarınızda belirtin. Ayrıca, voodoo şamanlarıyla ilgili bu makalenin içeriğiyle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız, bu nedenle sorularınızı yorumlarda sormaktan çekinmeyin.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın