Gerçekten işe yarayan bir aşk büyüsü nasıl yapılır?

Gerçekten işe yarayan bir aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk büyüsünün işe yaraması için, aklınızdaki kişiyle zaten bir bağlantınız olmalıdır ve size ilişkin algılarını değiştirmek yerine, aşk büyüsü bağlantıyı daha güçlü hale getirmeyi amaçlamaktadır. Titreşimi ve enerjiyi yüksek tutmak için bir aşk büyüsü yaparken de olumlu bir tavra sahip olmanız gerekiyor.

Her aşk büyüsü, tür ve niyet açısından farklılık gösterir, ancak her biri için geçerli olan iki önemli kural vardır.

Öncelikle bir cuma günü aşk büyüsü yapılmalıdır, çünkü cuma günü aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilir. İkinci olarak, ayın yeni ay (ince hilal şekli) ile dolunay arasındaki herhangi bir aşaması olan ay evresinde bir aşk büyüsü yapılmalıdır. En yaygın aşk büyüleri şunlardır:

Sevgiliyi Aşık Etme Büyüleri

MUM BÜYÜSÜ

Önünüze iki ayrı, ideal olarak kırmızı mum koyun, biri sizi temsil edecek, diğeri sevgiyi temsil edecek. Daha sonra, malzemeleri birbirine bağlamak için yağları ve bitkileri (gül yaprakları, paçuli yağı, frangipani (Plumeria ağacı), ejderha kanı ve papatya dahil) bir kâsede karıştırın.

İlk mumu yaptığınız karışımla yağlayın ve ardından diğerini de. Şimdi, kendinizi ve büyüyü yapmak istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın. Ardından yavaşça iki mumu birbirine yaklaştırın.

OYUNCAK BEBEK BÜYÜSÜ

Biri kendinizi ve diğerini sevginizi temsil eden iki oyuncak bebeğe ihtiyacınız vardır (bu kişinin yüzünün bir görüntüsünü bebeğe ekleyebilirsiniz). Gül yaprakları, gül kuvars kristalleri ve aşk yazışmalarını her iki bebeğin içine koyarak onları aşk enerjisinin işaretçileri haline getirin. Ardından, kurdeleyi kullanın ve onları birbirine bağlamak için iki bebeğin etrafına sarın.

Aşk büyüleri yaparken bunları ne kadar doğru yaparsanız, işe yarama şansınız o kadar artar. “Aşk büyülerini yapmak, evrenden var olan güçlere, ayın evreleri / gezegen ve yeryüzünden şifalı bitkilerle çalışmaktır. İki harika, güçlü enerjiyi birleştirmek, çalışmasını sağlayan şeydir.”

BANYO BÜYÜSÜ

Himalaya (kaya) tuzu, bir tutam tarçın, bir damla bal, ebegümeci ve gül yapraklarıyla kalbinizi sevgiye açmak için en iyi banyoyu oluşturabilirsiniz. Titreşiminizi iyileştirmek ve canlandırmak için kalp çakranızın üzerine bir gül kuvars yerleştirin. Banyo sırasında getirmek istediğiniz ideal partner veya ilişki hakkında 15 dakika meditasyon yapın. Ayrıca büyülü havayı ortaya çıkarmak için romantik melodiler çalın.

“Gerçekten işe yarayan bir aşk büyüsü nasıl yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın