Geri Getirecek Aşk Büyüleri

Onu geri getirecek büyüyü yapmak ister misiniz? Başka biriyle birlikte olsalar bile onları geri istiyor musun? Onları size geri getirebilecek sohbetler mi arıyorsunuz?

Hayatta en çok arzuladığınız birini geri getirmenize yardımcı olabilecek bir medyumlarız. Başka biriyle birlikte olsalar bile onları size geri getirmenize yardımcı olalım. Sizler için bu hizmeti gerçekleştirebiliriz, sizin için gerçekleştirmemizi istemezseniz, bizden en iyi tezahüratları okuyarak kendiniz icra edebilirsiniz.

Onu geri getirmek için yapılan aşk sözleri, insanlar tarafından hayatlarının kayıp aşkını geri getirmek için muazzam bir şekilde kullanılır. Bu büyüler kanıtlanmış ve test edilmiştir. Her birimiz bir noktada hayatımızın kayıp aşkını geri alma özlemini yaşadık.

Hayatta en çok arzuladığınız birini geri getirmenize yardımcı olabilecek bir cadılar cemaatiyiz. Başka biriyle birlikte olsalar bile onları size geri getirmenize yardımcı olalım. Sizler için bu hizmeti gerçekleştirebiliriz, sizin için gerçekleştirmemizi istemezseniz, bizden en iyi tezahüratları okuyarak kendiniz icra edebilirsiniz.

Partnerinizden herhangi bir nedenle ayrılmış olabilirsiniz. Ayrılık, boşanma veya normal bir kavga nedeniyle olabilir. Her durumda, bu aşk sözleri eski sevgilinizi geri getirmenize yardımcı olacaktır. Bu sözler kolaydır ve çok fazla uzmanlık veya içerik gerektirmez, ancak bu faaliyetlere girmeden önce her zaman deneyimli bir büyü yapıcısına danışmanız önerilir. Sadece sevginizi geri getirmekle kalmayacak, aynı zamanda hayatınızda sonsuza kadar kalmasını sağlayacak bazı basit ve kolay büyülü sözler önereceğiz.

geri getirecek

Eski sevgilini geri almak için büyü: Eski sevgilini geri almak için ihtiyacın olan şey beyaz güller, su ve bir kase. Tek yapmanız gereken kaseyi ½ suyla doldurmak. Buna ek olarak, beyaz gülü birer birer ekleyin ve “Bana geri dön aşkım, benden uzaklaşmak zorunda değilsin, biz hala birbirimizi seviyoruz” diye slogan atıyor. Bu yöntemi dört gün boyunca dört kez tekrarlayın ve sihri yakında göreceksiniz.

Onu resmiyle geri getirmek için aşk sözleri: Bu yöntem için sevgilinizin resmine ihtiyacınız olacak. Gerçek bir resim veya telefonda olabilir ve eğer ikisi de mümkün değilse, o zaman onun fotoğrafını zihninizde ve beyaz bir mumda canlandırabilirsiniz. Sessiz ve rahat bir yerde oturun. Mumu yak. Şimdi resmini gördüğünüzde onunla konuşun ve ona ne hissettiğinizi ve ne istediğinizi söyleyin. Yüzü yukarı bak ve Tanrı’ya dua et, “Kaybettiğim aşkımı bana geri getir çünkü onsuz kendimi eksik hissediyorum, o benim bir parçamdı, bana geri dön aşkım”. Bunu 10 kez söyleyin ve büyünüzü kilitlemek için mumu söndürün. Bunu üç gün boyunca yapın ve sonra aramasını bekleyin! Bunlar, hayatınızın kayıp aşkını geri getirmenin çok kolay iki yöntemi.

Güllerin Yardımıyla Aşk Büyüsü Sohbetini Geri Getirin

Bir ayrılıktan sonra eski sevgiliyle geri dönmek her zaman ele alınması gereken bir sorun olmuştur. Her birimiz eski sevgilimize dönmenin veya onlarla iletişim kurmanın mazeretlerini ve yollarını bulmaya çalıştık.

Eski sevgilinizi geri getiren aşk büyüsünü yapmak çok kolay ama çok etkilidir. İhtiyacınız olan tek şey kırmızı güller ve onun resmi, Çok basit bir işlem ama harika sonuçlar.

Güllerin Yardımıyla Aşk Büyüsü Sohbetini Geri Getirin

  1. 2 kırmızı gül al.
  2. Senin ve eski sevgilinin bir fotoğrafını çek. (fiziksel resim telefonda değil)
  3. Resminize bir gül ve eski sevgilinizin resmine ikinci bir gül koyun.
  4. Yüksek sesle “Seni tüm kalbimle seviyorum ve sonsuza dek birlikte kalmamız gerektiği için seni geri istiyorum” deyin. 5 kez söyle.
  5. Bunu yaptıktan sonra, her iki gülü de topla ve ilk gülü eski sevgilinin resmine, ikinci gülü senin üzerine yerleştir. (gülleri değiştirin)
  6. Şimdi bu kelimeleri tekrar söyleyin.
  7. Bunu yaptıktan sonra gülleri ve resimleri kimsenin göremeyeceği güvenli bir yerde bir kapta saklayın ve bir ay boyunca bu adımları her gün tekrarlayın.

“Geri Getirecek Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın