Güçlü Aşk Büyüleri

Tarih boyunca büyücülüğün kötü bir imajı olmuştur. Dünyanın çoğu cadıları Satanizm ve saf kötülüğe bağlar ve sadece geçmişe bakmak, cadıların ölümcül cadı avı ve cadıların tehlikede yakıldığı sayısız deneme ile ne kadar kötü bir cadı olduğunu söyler.

Ancak son yıllarda, cadılık, Sabrina the Teenage Witch ve herkesin en sevdiği film serisi Harry Potter gibi pop kültürü aracılığıyla popüler hale geldi. Günümüz büyücülüğünün önemli bir unsuru büyü yapmaktır ve en popüler büyülerden biri de aşk büyüleridir. Aşk büyüleri yapmayla ilgili bazı ipuçlarını ve sık sorulan soruların yanıtlarını öğrenmeye hazır olun.

Bal Kavanoz Büyüsü

Bal kavanozu büyüsü, muhtemelen insanların ilişkilerini, yakınlıklarını ve başkalarıyla olan bağlarını geliştirmek için kullandıkları en yaygın aşk büyüsüdür. Bu büyü, zaten bir ilişki içinde olan çiftler için, bağlarını güçlendirmek ve onları daha da yakınlaştırmak içindir.

Adını tatlı bir şeyi temsil ettiği için aldı. Bal kavanozu büyüsü iki kişi arasındaki çekimi kullanır ve aşk büyüsünü bu pozitif enerjiye dayandırır. Bu büyünün iki kişi arasında daha fazla tatlılık, yakınlık ve sevgi yarattığı söylenir.

Bal Kavanoz Büyüsü Nasıl Yapılır?

 1. Diğer kişinin adını boş bir kağıda üç kez yazın.
 2. Kağıdı 90 derece çevirin ve adınızı diğer kişinin adıyla örtüşecek şekilde üç kez yazın.
 3. Gözlerinizi kapatın ve büyüden ne istediğinize odaklanın.
 4. Ardından, hedef hakkında iyice düşünürken, dileği kağıda her iki ismi de daire içine alacak şekilde yazın.
 5. İşiniz bittiğinde kağıdı katlayın ve bal dolu bir kavanoza koyun.
 6. Kağıdı içine yerleştirirken parmaklarınızı bala batırın.
 7. Parmaklarınızı kavanozdan çekin ve şu ilahiyi yüksek sesle söyleyin: Bu bal nasıl tatlıysa, o da benim için öyle olacak.
 8. Şimdi parmaklarınızdaki balı yalayın ve içindeki kağıtla kavanozu kapatın.
 9. Kavanozun üstüne bir mum yakın ama doğru olanı seçtiğinizden emin olun. Mum rengi özel isteğinize göre değişir;
 • Beyaz: genel amaçlar
 • Kırmızı: tutkulu aşk
 • Pembe: sevgi dolu aşk
 1. Mum yanmayı bitirdiğinde, kavanozu kimsenin bulamayacağı bir yerde saklayın.
 2. Yedi gün bekleyin ve haftanın aynı gününde başka bir mum yakın.
 3. Arzu ettiğiniz şeyi gerçekten elde etmek için haftada bir kez aynı gün yeni bir mum yakmayı tekrarlayın.

Bal kavanozu büyüsü basit bir aşk büyüsüdür, ancak yalnızca negatif enerji ve düşünceleri serbest bırakırsanız işe yarar. Hedefinize odaklanın ve arzu ettiğiniz şeyi çekmek için en saf niyetinizi kullanın.

Aşk Büyüleri

Pembe Mum Büyüsü

Mumlar aşk büyülerinin çok önemli bir özelliğidir. İki kişi arasında orta derecede güçlü bir çekicilik görevi görürler. Aşk büyülerinde pembe mumlar maneviyatı ve sevgiyi sembolize eder. Herhangi bir negatif enerji üretmezler, bu da aşk büyüsü sırasında pembe mum kullanmak için mükemmel bir nedendir. Pembe mum büyüleri, büyünün ardındaki niyetler saf ve adanmış olduğunda çok güçlü bir sihir yapar. Aşkınız safsa ve niyetler açıksa, pembe mum büyüsü size istediğiniz sonuçları verecektir.

Pembe Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

 1. Tercihen bir Cuma gecesi, yeni ve kullanılmamış pembe bir mum yakın.
 2. Beyaz bir kağıda adınızı ve diğer kişinin soyadını yazın.
 3. Her iki ismin etrafına bir daire çizin.
 4. Gözlerinizi sıkıca kapatın ve ikinizi birlikte hayal edin. Görüntüye odaklanın. Derine inin ve paylaşacağınız sevgiyi ve mutluluğu gözünüzde canlandırın.
 5. Aşağıdaki ilahiyi üç kez tekrarlayın: Kaderimiz mühürlendi. Biz bir taneyiz. Tamamdır.
 6. Pembe mumu yanana kadar izleyin. (Büyük boy almayın.)
 7. Mumu bırakmadan önce tamamen söndürdüğünüzden emin olun. Ateşi söndürmek için mumu okşayabilir ama söndürmeyin yoksa aşk büyüsünü bozarsınız.
 8. En güçlü aşk büyüsünü kullanmak istiyorsanız, büyüyü art arda yedi gece boyunca tekrarlayın.

Pembe mum büyüleri çok güçlü bir sihirdir ve cadılar onları yüzyıllardır kullanmıştır. Saf bir niyet edin ve istediğiniz sonucun gözlerinizin önünde çiçek açtığını göreceksiniz!

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın