Güçlü Aşk Tılsımları

Güçlü aşk tılsımları, bir tılsımı şarj etmek için ritüel yapıldığında, metalleri eriten bir ateşten, ay ışığından veya sunağa düşen güneş ışığından doğmaz. Onları üreten bir sihir uygulayıcısının deneyim ve bilgisinden doğarlar. Otantik sihirli eşyalar, farklı kişiliklere sahip canlılardır. Bazı içsel görme yetenekleriniz varsa veya enerji planlarını hissedebiliyorsanız, bu tür eserlere dokunduğunuz anda bunu hissedeceksiniz.

Bir tılsım alırsan da bunu hissedeceksin. Ne hissedeceğinizi tarif etmek zor çünkü normal sözlüklerde böyle kelimeler yok. Bu metamorfozdan geçmenin nasıl bir his olduğunu anlamak için otantik bir aşk tılsımı satın alın ve onunla etkileşime başlayın. Uzun bir süre temiz havaya erişemeyen insanların kendilerini ormanda bulduklarında ve ormanın temiz, yeşillik kokulu havasını soluduklarında ya da sonunda bir su kaynağı bulduklarında susamış insanların hissettiklerini büyük olasılıkla hissedeceksiniz.

Güçlü, otantik bir sihir eşyası, size gerçek enerji saflığının ve gücünün ne olduğunu gösteren anında bir enerji artışı sağlayacaktır. Bunun gerçekte kim olduğunuzu ve bu kişinin gerçek aşkı hak etmesi için bir kişinin enerjisinin ne olması gerektiğini anlayacaksınız.

En Güçlü Aşk Tılsımı

Başlangıç ​​olarak, hangi güçlü aşk tılsımını kullanacağınızı bulalım. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce isim ve düzinelerce sihir dalı var. Başlangıç ​​olarak, tılsımınızın hangi tür büyü, siyah beyaz olmasını istediğinize karar vermeliyiz, çünkü efektler seçilen büyü türüne göre değişir.

Kara büyü ritüellerinin çoğunluğunun, hedefin koruma sistemini yok etmek ve müşterinin hissetmesini istediğini hissettirmek için zihinsel ve duygusal bedenlerini etkilemek dışında herhangi bir şekilde yerine getirdiğini iddia etmenin bir anlamı yoktur. Kara büyü büyücünüz tarafından size gönderilen dünya dışı bir yaratık tarafından da yapılabilir. İlk durumda, tılsım, hedefin çakralarına bağlı bir portal görevi görür ve komutlarınızı ve isteklerinizi hedefe iletmenizi sağlar. İkinci durumda, karanlık yaratığı size bağlayan ve sizi ondan koruyan bir deniz feneri gibidir.

Güçlü Aşk Tılsımları

Kara büyü tılsımlarını kullanmak her zaman risklidir. En güçlü sihir uygulayıcıları bile yaptıkları büyülerin kendilerine her an zarar verebilecek tehlikeli olabileceğini bilirler. Bununla birlikte, her insan izleyeceği yolu kendi seçer ve birçoğu gerçek bilgiye erişmek ve içsel gücü geliştirmek için bu riski almaya isteklidir. Ama tek istediğin sadece sevmek ve sevilmekse bu riski almalı mısın?

Kara büyü ile yaratılan en güçlü aşk tılsımı, çok çalışmanıza gerek kalmadan istediğinizi elde etmenize yardımcı olabilir. Sizi daha yavaş, daha az yaratıcı ve çekici bırakacak olan enerjinizle ödeyeceksiniz. Her insanın fiziksel görünümünden, sağlığından, zihinsel ve duygusal tepkilerinden sorumlu yedi çakrası vardır. Kara büyü bir kişiye yardım ettiğinde, genellikle her bir çakradan bu kişinin enerjisinin bir kısmını alır. Bununla birlikte, kişiliğinizi tamamen değiştirerek hepsini tek bir çakradan alabilir. Çakralarınızdan biri etkilenirse şunları beklemeniz gerekir;

İlk çakra – gerçeklikle bağlantınızı kaybedersiniz ve hayatınızın uyanamayacağınız bir rüyaymış gibi hissedersiniz.

İkinci çakra – cinsel performansınızı ve libidonuzu etkiler, bazen cinsel işlev bozukluğuna veya soğukluğa neden olur.

Üçüncü çakra – zayıf ve itaatkar bir insan olursunuz.

Dördüncü çakra – aşk sizin için acı ve ıstırapla eşdeğerdir.

Beşinci çakra – kendin için ayağa kalkamazsın.

Altıncı çakra – fobiler ve korkular geliştirirsiniz, sabit fikirler edinirsiniz ve çok kıskanç bir insan olursunuz.

Yedinci çakra – yaratıcılığınızı kaybedersiniz ve sıradan ve sıkıcı bir insan olursunuz.

Ancak, yine de her zaman istediğiniz sevgiyi elde edersiniz. Hedef sana aşık. Ancak ödediğiniz bedel çok yüksek olduğu için bu ilişki sizi mutlu etmez. Sonuç olarak, hedefle evlenseniz bile mutlu olmayacaksınız.

Aşk İçin Güçlü Bir Tılsım

Bir beyaz büyü uygulayıcısı tarafından üretilen güçlü bir aşk tılsımı, almaktan çok verir. Beyaz büyü aşk tılsımı ile hedef müşteriyi sevmeye zorlanmaz, hipnotize edilmez veya müşteriye takıntı olmaz, çünkü tılsım müşteriyi hedefin sevgisine layık kılar. Etkileri hedeflenir ve müşteride biraz iyileştirmeye ihtiyaç duyan nitelikleri geliştirir. Tılsımınız belirli bir kişiyi çekmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandıysa, iyileştirmeler bu kişinin kalbini kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Size kara büyünün insanlarda çakraları nasıl etkilediğini anlattık, şimdi beyaz büyü aşk tılsımı kullanan insanlara ne olduğunu öğrenmenin zamanı geldi. Beyaz büyü ile oluşturulan güçlü bir aşk tılsımı sizde şu değişikliklere neden olacaktır;

İlk çakra – Geleceğiniz hakkında sizi mutlu ve iyimser yapar.

İkinci çakra – Cinsel performansınızı geliştirir ve sizi yatakta çok iyi yapar.

Üçüncü çakra – Korkularınızı ve güvensizliklerinizi yenersiniz ve güçlü, kendine güvenen ve iyimser bir insan olursunuz.

Dördüncü çakra – Duygularınız, sahip olduğunuz kişiyi çeken bir mıknatıs görevi görür.

Beşinci çakra – Sesiniz büyülü hale gelir ve söylediğiniz her şey her zaman duyulur.

Altıncı çakra – Geleceğinizi planlayabilecek ve planlarınızı başarıyla uygulayabileceksiniz.

Yedinci çakra – Çok fazla enerjiniz olacak – hem siz hem de eşiniz için yeterli.

Beyaz büyü tılsımları bir değil birkaç çakrayı etkilediğinden, bir erkek ve bir kadının birbirlerine aşık olmaları ve birbirleri için mükemmel olmaları için birçok olası senaryo vardır. Hedef kim olursa olsun, bu kişi size karşı koyamayacak. Bu kişi size âşık olacak ve size karşı asla kaybolmayacak çok güçlü ve derin duygular geliştirecektir.

Ancak, bazı tılsımların genel olarak karşı cinsi etkilemek için tasarlandığını unutmamalısınız. Bu durumda, dikkatinizi çekmek için savaşan en başarılı ve yakışıklı erkekler (veya kadınlar) tarafından her zaman takdir edilmek için eşsiz bir fırsat elde edersiniz. Gelecekteki makalelerimizden birinde aşk tılsımları ve aşk büyüsü hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın