Güvenilir Medyum Tarafından Yapılan Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Nedir, Ne Amaçla Yapılır?

Etkili ve keskin neticeleri olan bu büyü yüzyıllardır insanlar tarafından tercih edilmektedir. Peki, domuz yağı büyüsü ne için yapılır? Kara büyüler grubuna giren domuz yağı büyüsü, evli eşleri ayırmak, aralarına huzursuzluk girmesini ve yollarının bir daha kesişmemesini sağlamak için yapılır. Kötü niyetle yapıldığı için kara büyü adını almıştır. Aslında ayırma büyüsü olarak geçen bu büyü, sadece çiftleri ayırmak için değil, kişilerin bereketlerinin ellerinden gitmesi, işlerinin aksaması, kısmetlerinin kapanması için de yapılmaktadır. 

 

Domuz Yağı Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir?

Domuz yağı büyüsü etkileri hem erkek hem kadının manevi dünyasında gizli gizli meydana gelir. Bu yüzden ne kişi ne de çevresindekiler büyü yapıldığını kolay kolay anlayamaz. Sadece havas ilmine hâkim ve manevi yönden kuvvetli olan gerçek medyumlar, bakım çalışmaları sayesinde domuz yağı büyüsü belirtilerini anlayabilir. Domuz yağı büyüsünün etkileri aşağıdaki gibidir;

  • Domuz yağı büyüsünden etkilenen çiftin, kişilerin son derece mutlu olan evliliklerinin bir anda tepe taklak olması
  • Domuz yağı büyüsünün etkisine giren kişinin bir anda sevgisinin bitmesi
  • Domuz yağı büyüsünün etkisine giren kişinin hayatındaki ilişkinin bir anda kavga gürültüsüz bitmesi
  • Domuz yağı büyüsünden etkilenen kişilerin işlerinin rast gitmemesi, kısmetlerinin kapanması ve bereketin azalması
  • Domuz yağı büyüsünden etkilenen kişilerin bir anda borçlanmaya başlamaları, borçtan başını kaldırmayacak hale gelmeleri
Güvenilir Medyum Tarafından Yapılan Domuz Yağı Büyüsü

En Etkili Domuz Yağı Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Gerçek medyum tarafından yapılan domuz yağı büyüsünü anlamanın bazı yolları vardır. Domuz yağı sarı renktedir ve yapı olarak yoğun kıvamdadır. Bu yüzden kişinin yaşam alanında ya da eşyalarında domuz yağı büyüsü belirtileri olup olmadığı anlaşılabilir. Yağ lekelerinin varlığı sayesinde bu büyüden şüphe edilebilir. Ayrıca büyü yapılan kişilerde bazı belirtiler ortaya çıkarabilir:

Büyünün etkisi altına giren kişiler uyku düzeninde değişiklikler gözler ve kişi ya çok uyumaya ya da hiç uyuyamamaya başlar. Uykusunda da kabuslar görmesi muhtemeldir.

Çevresindekilere karşı tahammülsüzlük ve öfke nöbetleri başlar.

Bazı eklem ağrıları ve fiziksel rahatsızlıklar oluşabilir.

Kişi kendini birinin izlediğini düşünebilir ve o hisse kapılır.

Halüsinasyon görmeye, gaipten sesler duymaya başlayabilir.

Sürekli yorgunluk hissi ve çöküntü hali de oluşabilir.

Bu belirtilerin hangi büyü tarafından etkisini gösterdiğini ve büyü bozma çalışmalarını güvenilir medyuma danışarak yapmanız önerilir.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın