Hemen İşe Yarayan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

İster sadece kelimelerle ister karmaşık içerik bazlı iksirlerle kolay aşk büyüleri yapmayı planlıyor olun, temel bilgilerde uzmanlaşmak bir öncelik olmaya devam ediyor. Bir aşk büyüsü yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler;

Evde Aşk Büyüsü Yapabilir Misiniz?

Evet, kolayca bulunabilen günlük eşyalar ve malzemelerle evde aşk büyüsü yapabilirsiniz. Yine de, yeni başlayanlar, herhangi bir şey yapmadan önce yetenekli bir aşk büyüsü tekerinden yardım istemelidir. Yanlış yazılmış bir büyünün yarattığı tehlikeleri sınırlar ve küfürler yerine iyi niyetli büyüler yapma sanatını öğrenmenizi sağlar.

Bunun dışında iyi büyüler ile kötü lanetleri (bağlayıcı lanet, kırılmaz lanet) ayırt etmeyi öğrenebilirsiniz. Bunu bilmek, kara büyü ve toksik okült uygulamalardan uzak durmanızı sağlayacaktır.

Aşk Büyüleri

Hemen İşe Yarayan Bir Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk iksirleri yapıyor olmanız veya aşk hayatınızı iyileştirmek için tütsü aşk büyüsü mumları yakmanız önemli değil. Dileğinize dikkat etmezseniz bu büyüler olumsuz sonuçlara yol açabilir. Ek olarak, özel birine karşı duygularınız konusunda dürüst değilseniz, işe yaramazlar. İşte sizi yolda tutan bazı ipuçları ve püf noktaları;

  • Eldeki göreve odaklanın ve aşk büyüsü döküm sonuçlarınızı iyileştirmek için tüm umutsuzluk ve olumsuzluk düşüncelerini yok edin
  • Temiz havanın ve pozitif enerjinin yaşam alanlarınıza girip çıkmasını sağlamak için iyi havalandırılan bir yer seçin. Burada kapılar, çıkışlar, açık pencereler (doğal ışıkla) ve hatta çatlaklar olarak döşeme tahtaları, kozmik enerjiyi bulunduğunuz yerden diğer önemlilerinize yönlendirmek için portallar olarak çalışır.
  • Bir aşk büyüsü yapmayı öğrenirken zamanlama çok önemli bir rol oynar. Büyü yapmak için Cuma ve Yeni Ay günlerini seçmenin yanı sıra, ilahinizin sonucunu güçlendirebilirsiniz. Şafak ve alacakaranlık bu muhteşem büyüler için büyülü saatler olarak kabul edilir.
  • Günlük ev eşyaları olsalar bile büyü yapma araçlarınızı asla tekrar kullanmayın. Bunları başka bir amaçla kullanmak ve orijinal hedeflerine geri döndürmek, aldığı karışık enerjiler nedeniyle enstrümanın etkinliğini bozabilir.
  • Yanlış yere koymadığınızdan veya yanlış ellere geçmediğinizden emin olmak için mistik cihazlarınızı takip edin.

İlk kez büyü yapıyorsanız, bunu profesyonel gözetim altında yapmanızı öneririz. Deneyimli bir akıl hocasına sahip olmak, kelimeleri net bir şekilde söylemenizi ve farklı aşk büyüleri yapmak için doğru niyete sahip olmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca, aşk büyülerinin yalnızca karşınızdaki kişinin size karşı benzer hisleri varsa işe yaradığını unutmayın.

Aşk Büyüleri Geri Tepebilir Mi?

Evet, duaları düşüncesizce söylerseniz, önemli detayları kaçırırsanız veya büyünün altındaki kişiye gerçekten bağlanma niyetiniz yoksa, aşk büyüleri geri tepebilir. Tersine, büyüyü çevreleyen çok fazla negatif enerji varsa olumsuz yan etkilere neden olabilir. Bu nedenle, yalnızca ilgili diğer kişiyi gerçekten özlüyorsanız aşk büyüsünü seçmelisiniz.

Niyetinizin dışında, ruhani rehberleriniz (yani atalarınız ve ruhlarınız) karşı karşıya geldiğinde aşk büyüleri geri tepebilir. Bunu, sizi daha iyi bir arkadaşa yönlendirmek veya olası kalp kırıklıklarından kaçınmanıza yardımcı olmak için yapabilirler.

Bu durumlarda, bu ruhlardan gelen görünür parazit belirtileri fark edebilirsiniz. Örneğin, aşk büyüsü mumunuzun fitilini yakamıyorsanız, atalarınız bu romantik ilişkiden bir adım geri atmanızı istiyor olabilir. Öte yandan, fitiliniz çatırdayıp şiddetle patlıyorsa, ilişkinize daha fazla zaman ve enerji harcamanız gerektiğini gösterir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın