Hemen İşe Yarayan Aşk Büyüleri

Hemen işe yarayan aşk büyüleri birini kullanacağınız zaman, sihrin insanın enerji ayarlarını değiştirmenin bir yolu olduğunu unutmayın. Elektrikli cihazların güvenli bir şekilde çalışmasına izin veren voltajı değiştiren bir transformatör gibidir. Ancak, değişiklik yapmak bir sihirbazın işinin en zor kısmı değildir. İnsan enerjileri tek bir gülümseme veya öpücük, tek bir kavga veya tartışma ile değiştirilebilir. En zor kısım, değişiklikleri kalıcı hale getirmektir, bu nedenle hedef sizi birkaç ay ve birkaç yıl içinde aynı derecede sevecektir. Bir büyünün etkili kaldığı süre, büyücünün becerilerine ve deneyimine bağlıdır.

Anında işe yarayan bir aşk büyüsünün sorunu, hedefin enerjilerinde kalıcı değişiklikler yapmamasıdır (hedef büyü yapılan kişidir). Bu, sevdiğiniz kişinin bugün size karşı şefkat duyabileceği, ancak yarın size karşı kayıtsız kalabileceği anlamına gelir; bugün seni öpebilir ama yarın bu konuda garip hissedebilir; Bugün seni sevdiğini söyleyebilir ama yarın yaptığına pişman olabilir. Bu nedenle anlık aşk büyüleri mevcut büyülerin en iyisi değildir ve sonuçları şüphelidir.

Genellikle belirli bir hedefe ulaşmak için kullanılırlar. Örneğin, kocanıza size pahalı bir hediye vermesini teşvik etmek için ya da bir kavgadan sonra daha hızlı telafi etmesi için sevgilinize bir tane koyabilirsiniz. Birinin kısa süreli desteğine veya harika bir romantik randevuya sahip olmak için kullanılırlar. Daha deneyimli sihir uygulayıcıları, onları parfüm severlerin parfüm örnekleri kullanması gibi kullanırlar. Birine hızlı bir aşk büyüsü yaparlar, müşteri için işe yarayıp yaramadığına bakarlar ve daha sonra, herhangi bir anlık aşk büyüsü yapmaktan çok daha fazla zaman alan daha güçlü bir aşk büyüsü yaparlar.

Hızlı Çalışan Bir Aşk Büyüsü

Kocanız veya sevgilinizle unutulmaz bir randevu gecesi geçirmek istiyorsanız, hızlı çalışan aşağıdaki aşk büyülerini kullanın. Ritüel iç çamaşırı kullanılarak gerçekleştirilir. Yatağı siz ve eşiniz yatak odasına girmeden önce hazırlayın. Sizi tanıyan ve destekleyen enerjiler var olduğundan, bu ritüeli sizin yerinizde gerçekleştirmek daha iyidir. Yatak odasına girdiğinizde, sevgilinizden yatağa uzanmasını ve kıyafetlerini çıkarmaya başlamasını isteyin. Giysilerini sandalyeye dikkatlice asın, sandalyenin arkasının yatağa baktığından emin olun. Giysilerini çıkar. Kıyafetlerinizi sevgilinizin kıyafetlerinin üzerine koyarken aşağıdaki büyüyü söyleyin; “Aşkım ılık bir yağmur gibi yağacak. Vahşi hayvanlar gibi yağmurda dans edeceğiz. Bir yılan gibi etrafımda dolanacaksın. Renkli bir gökkuşağı gibi üzerine yükseleceğim. Sadece öpüşmek ve sarılmakla kalmayacak, hareketleri ölümlülere daha önce hiç hissetmedikleri neşe veren eski orman tanrıları gibi sevişeceğiz.”

Çıplak olana kadar büyüyü tekrarlayın. Üzerinde başka kıyafet kalmamışsa ama büyüyü henüz bitirmediyseniz, sonuna kadar söyleyin. O zaman sevgiline git ve şimdiye kadar yaşadığın en iyi seksin tadını çıkar. Bu büyünün düşük enerji seviyesine sahip erkekleri olumsuz yönde etkilediğini ve onları çok hızlı orgazm hale getirdiğini unutmayın.

Bir partide bir erkeğin dikkatini çekmek istiyorsanız, aşağıdakileri yapın. Odadan çıkın, kapıyı kapatın ve sırtınızı bastırarak aşağıdaki büyüyü üç kez hızlıca söyleyin; “Gecenin kraliçesi benim. Ben dünyayı istediğim gibi değiştiren bir büyücüyüm. Bu dünyayı ben yönetiyorum. seni ben yönetiyorum. Sözlerim gerçekleşir ve emirlerim yerine getirilir. Şu an kimi düşündüğün, kime aşık olduğun, hayatının geri kalanını kiminle geçirmek istediğin önemli değil, bu gece benim olacaksın. Seni tek bir öpücükle sarhoş edeceğim, tek bir bakışla baştan çıkaracağım, tek bir sözle kalbini kazanacağım. Senden gitmeni isteyene kadar benim olacaksın. Öyle olsun! Öyle olsun! Öyle olsun!”

Hemen İşe Yarayan Aşk Büyüleri

Odaya geri dönün ve hedefin gözünüze bakmasını sağlayın. Sana ilgi duyması onun için yeterli olacaktır. Senin tarafından büyülenecek ve geceyi seninle ilgilenerek geçirecek. Sonrası sana bağlı. Yine de büyünün sabaha kadar yıpranması ihtimali var. Olmazsa, hedefin size geldiği anlamına gelir. Bu durumda birbirinizi görmeye devam edeceksiniz ve sonunda çıkmaya başlayacak ve belki evleneceksiniz.

Aşağıdaki işe yarayan aşk büyüleri rüzgarla yapılır. Belli ki hedefin sizi düşünmesi ve sizi araması için ritüeli gerçekleştirirken rüzgarlı olması gerekiyor. Dışarı çıkın ve rüzgar yüzünüze eserek aşağıdaki büyüyü hızlıca söyleyin; “Nereye uçacağını biliyorsun. Bana gelmesini sağla, beni bul, sonraki birkaç saati benimle geçir. Gerekirse onu arkaya itin. Acele etmezse onu yerden kaldırın. İnat ederse ona onu sevdiğimi söyle. Onu bana getir, beni mutlu et.”

Bu büyü sevdiğiniz kişinin size gelmesini sağlayabilir. Seni aramasını sağlamak için cep telefonunu al ve dışarı çık. Rüzgarda başınızın üzerine kaldırın ve şunu söyleyin; “Harfler taşırdın, güvercinler taşırdın, elektrik hatlarına üflerdin ve şimdi de görünmez sinyaller taşıyorsun. Birini sevdiğim adama götür (isim) ve ondan en kısa zamanda beni aramasını iste. Kapısını açma, penceresini çalma, onu korkutma. Görünmez ve sessiz olun, ancak kapsamlı ve hızlı olun. Kimse senden hızlı değil. Kimse senden üstün olamaz. Kimse senden kaçamaz. Sevdiğim adam (isim) senden kaçamayacak veya saklanamayacak. Sen ne istersen onu yapacak – beni ara, beni ara, beni ara.”

Sevdiğinizin sizi aramasını sağlayan bu büyü, farklı bir şekilde yapılabilir. Bir mum yak, cep telefonunu önüne koy, sevdiğin adamın resmini aç, üzerine eğil ve şöyle de; “Uzaktasın ama beni duyacaksın. Meşgulsün ama bekleyebilir. Beni düşünmüyorsun ama yakında düşüneceksin. Gözlerimi hatırlayacaksın. Gülüşümü hatırlayacaksın. Kokumu hatırlayacaksın. Sesimi hatırlayacaksın. Bunu yaptığında, beni aramadan duramayacaksın. Neyle meşgul olursan ol, telefonunu alıp beni arayacaksın ve merhaba diyeceksin. Bunu yapmadığınız sürece endişeli hissedeceksiniz. Kendinizi üzgün ve depresif hissedeceksiniz. Sana telefonunu almanı emrediyorum. Telefon numaramı girmenizi emrediyorum. Beni aramanı emrediyorum .”

Hedef 20 dakika içinde sizi aramalı ve çok hoş bir sohbete sahip olacaksınız. Ancak bu büyü başkasına aşık olan birine yapılmamalıdır. Hedef bekar olmalı ve kalbi özgür olmalıdır. Aksi takdirde büyü işe yaramaz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın