Hemen İşe Yarayan Etkili Aşk Büyüleri

Aşık olmak kolay bir iştir. Ancak verdiğiniz sevginin eşit bir ölçüsünü almak sıkıcı bir iştir. Daha da kötüsü, çok çaba gerektirmesine rağmen görevin sonuçları garanti edilmez. Tek garantili rahatlama, herhangi bir tahminde bulunmadan işe yaradığı kanıtlanmış aşk büyüleri kullanmaktır.

Aşk büyüsü veya başka tür bir sihir yapmanın şeytani bir fikir olduğudur. Çocukluğundan beri insanlar, sihrin yalnızca kötü niyetli kişiler tarafından kullanıldığına inandırılmıştır. Tersi doğrudur.

Bu bakış açısının bir numaralı nedeni, insanların %100’ünün, yaşamlarında en az bir kez, evrenin gücünden büyü yoluyla yararlanmış olmalarıdır. Doğum günü mumları üzerine ya da kayan bir yıldız görünce bir dilek tuttuysanız, sihre ve onun muazzam pozitif gücüne aşinasınızdır.

Cazibe Aşk Büyüsü

Hiçbir şey çekici bir insan gibi ‘aşka hoş geldin’ demez. Ne yazık ki çekici olmak, güzel kıyafetler ve güzel parfümler giymenin ötesine geçer. Sizi hayatınızın aşkından kısıtlayan zincirleri kırmayı içerir.

Neyse ki, evren bu soruna bir çözüm sunuyor. Bir cazibe aşk büyüsü yapmak kolaydır. Bu, evde kendi başınıza yapabileceğiniz anlamına gelir. İhtiyacınız olan tek şey, sonuçların istediğiniz kadar hızlı ve etkili olması için doğru kelimeleri söylemektir. Süreç şunları içerir;

Güvenilir psişik okuyucunuzdan doğru kelimeleri alın. Sözcükler mevsimlere, ayın evrelerine ve günün saatlerine göre değiştiği için bu adım kaçınılmazdır. Deneyimli bir psişik okuyucu değilseniz, cazibe aşk büyüsü için kendi kombinasyonunuzu oluşturmanız tavsiye edilmez.

Size verilen kelimeleri sabahları en az 20 defa ve akşamları en az 20 defa tekrar edin. Aklını aşkına odaklamayı unutmasan daha iyi olur.

Eğer sendelemeden doğru süreci takip edersen cazibe aşk büyüsü bir gün içinde kendini gösterecektir. Aşkınız sizi fark etmeye başlayacak. Ona yaklaşırsanız, sizi kabul etmeye hazır olacaklardır. Daha da iyisi, sizinle iletişimde kalmanın yollarını aramaya başlayacak ve kişiliğinizi beğeneceklerdir.

Aşk Büyüleri

Bağlama Aşk Büyüsü

Bağlayıcı aşk büyüsü, cazibe büyüsü yerine kullanılabilecek gelişmiş bir seçenektir. Sevdiğiniz kişinin tüm kalbini ele geçirme gücüne sahip olduğu için daha iyi ve daha etkilidir. Cazibe aşk büyüsünden farklı olarak, insanları birbirine ömür boyu sürecek güçlü bir aşkla bağlamayı amaçlar.

Burada ve şimdi, size hayatınızın aşkını verecek ve onu sonsuza dek sizin yapacak kadar etkili olacak bir formül elde edeceksiniz. Tek ihtiyacınız olan birkaç malzeme; bir iğne, iki oyuncak bebek ve bir kırmızı kurdele. O zaman şunları yapmalısınız;

  1. Adınızı bir bebeğe yazmak için iğneyi kullanın.
  2. Aşkınızın adını diğer bebeğe kazımak için aynı iğneyi kullanın.
  3. Her iki bebeği de delin ve bir arada tutmak için iğneyi kullanın. Bağlayıcı aşk büyüsü, tamamen sizinle aşk arasında bir bağ oluşturmakla ilgilidir.
  4. Kırmızı kurdeleyi kullanarak bebekleri birbirine bağlayın. Bebekler birbirine bakmalıdır.
  5. Oyuncak bebekleri kavrayın ve güvenilir psişik okuyucunuzun size vereceği kelimeleri söyleyin. Doğru kelimeler her ritüel için bir zorunluluktur.
  6. Bebekleri yatak odanızda gizli bir yere koyun. Her gün en az 40 kez ilahi söylemeniz gerekmektedir.

Bağlayıcı bir aşk büyüsünün kalıcı etkileri olduğunu unutmamak önemlidir. Bunu sadece sizin için yapan kalifiye bir büyü tekerine sahip olmanız tavsiye edilir. Bir ritüeli gerçekleştirmek için temel gereksinimleri karşılayamıyorsanız, ‘üçlü kuralı’ çok fazla hasara neden olabilir.

Kayıp Aşk Büyüsü

Yukarıda bahsedilenlerin aksine, kayıp bir aşk büyüsü, bir zamanlar birbirini seven insanları yeniden birbirine bağlayan bir tür güçlü sihirdir. Her şey, bir zamanlar birbirinize olan sevginizi yeniden canlandırmakla ilgili.

Bir zamanlar sevdiğiniz birini kaybettiyseniz, endişelenmeyin. Sizin için hala umut var ve evrenin kendisi tarafından kutsanmış aşkta güzel bir gelecek var. Eski sevgilinizin sevgisi elinizin altında. Kayıp aşk büyüsü şu malzemelere sahip olmanızı gerektirir: bir iğne, yeşil bir mum, kırmızı mürekkep ve ritüeli harekete geçirmek için gereken doğru kelimeler. Bu malzemeleri topladıktan sonra şunları yapmalısınız;

  1. Büyüyü yapmadan bir gün önce iyice dinlenin. Bu aşk büyüsü muhtemelen enerjinizin çoğunu tüketecektir. Bu nedenle hazırlıklı olunması ve canlandırılması tavsiye edilir. Evrene pozitif enerji göndermek amacınız olmalı, çünkü size üç kez geri dönecek olan aynı enerjidir.
  2. Yeşil mumun üzerine kaybettiğinizin ve sizin de adını yazın. Yeşil mum sadece uzlaşmayı temsil eden renk olduğu için kullanılması tavsiye edilir.
  3. Zihninizi kaybettiğiniz eski sevgilinize odaklarken mumu yakın.
  4. Her sabah ve akşam en az 40 kez, güvendiğiniz büyünün size söylediği kelimeleri tekrar edin.

“Hemen İşe Yarayan Etkili Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın