Hızlı Çalışan En Güçlü Aşk Büyüleri

Bu makalede, yeni başlayanlar için saatler içinde veya daha kısa sürede işe yarayan birkaç güçlü aşk büyüleri hakkında bilgi vereceğiz.

Sevginin Kendinize Çekilmesini Sağlayın

Yanınızda biri olmadan bir hayat yaşıyorsanız, o zaman bu büyü sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Belirli bir kişinin sizi sevmesini sağlamak yerine, buradaki özgür aşk büyüsü, yolunuza sevgi ve şefkat çekmek amacıyla çalışır. Bu durumda, arzularınızdan birini baştan çıkarmak için çok fazla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Başarılı olmak için, bu büyüyü yaparken kiraz, çikolatalı süt ve banyo bombaları gibi birkaç malzeme hazırlamalısınız. Zihninizi hayati niyetinize odaklayarak vücudunuzu 30 dakika boyunca bunların karışımı ile yıkayın.

Ayini dolunaydan önce veya dolunay gecesi uyguladığınızdan emin olun. Çok daha kolay, malzemeleri hazırlayamayacak kadar meşgulseniz, güçlü aşk büyüleri kelimelerle denemelisiniz.

Saçınızı Kullanarak Aşk Büyüleri

Dakikalar içinde hızlı çalışan bedava aşk büyülerinden biri olarak kabul edilen aşk büyüsü saçları sarsılmış ilişkiler için önerilir. Sevdiklerinizi kaybetmekten korkuyorsanız, o zaman bu sizin için doğru büyüdür.

Bu seansta açığa çıkan enerji, sevgi dolu partnerinizin uzun süre sadık kalmasını sağlayacaktır. Yeni bir ilişkiye girerseniz bu büyüyü uygulamak çok daha iyidir.

Gücü kullanın ve aşkınızın sonsuza dek sürmesi için dua edin! Genel olarak bir gecede işe yarayan saç büyüsü, her gün ikiniz arasındaki aşk bağını güçlendirecektir. Bu büyü ile başarılı olmak için ihtiyacınız olan şey kırmızı bir mum ve saçınızın telleridir. Tüm oturum işlenirken ortak hakkında yalnızca olumlu düşünceleriniz olduğundan emin olun.

güçlü aşk büyüleri

Birini Aşık Eden Aşk Büyüleri

Özellikle birisini mi görüyorsunuz? İnisiyatif hareketi için zamanınızı boşa harcamak yerine, cesur olun ve size aşık olmaları için güçlü aşk büyülerinden yararlanın. Amacı zaten belirtilmiş – birinin sizin için sert düşmesini sağlamak.

Bu tür büyüleri yapmaya başlamadan önce, duygularınız konusunda net ve kararlı olmalısınız. O kişiyi gerçekten sevip sevmediğinizi ve hayatınızı sonsuza dek onlarla geçirmek isteyip istemediğinizi kendinize yanıtlayın.

İçindekiler: taze yapraklar ve yapraklar, 7 saç teli, iplikler, metalik bir yüzük, bir parça kağıt, bir bez torba, aşkınızın eşyası ve küçük bir tencere Dikkatinizi dağıtan şeylerden uzak tutabileceğiniz sessiz bir yerde oturun!

Aşkı İlan Etmek İçin Aşk Büyüleri

Bir ilişkide aşk ilan eden tek kişinin hissini sevmiyorsun, değil mi? Öyleyse, ilgi ve şefkat yağmuruna tutulmuş biri olmak için bu büyüyü kullanmayı düşünün.

İtirafı bekleyecek kadar sabrınız yoksa utangaç sevgilinizin sevgisini size güvenle ilan etmesi için aşk büyüsüne sahibiz. Sadece 24 saat içinde, sizinle aynı duyguları paylaşıp paylaşmadıklarını anlayabilirsiniz.

Bu büyüyü yapabilmek için önce bir avokado fidanı hazırlamanız ve onu ikiye bölmeniz gerekiyor. Her birine bir kalp ve baş harflerinizi çizmek için keskin bir iğne kullanın. Tarif ayrıca başarı için gül yağı ve kırmızı kurdele gerektirir.

Neredeyse bir ayrılıkla karşı karşıya olduğunuzu hissettiğinizde, bu büyüyü çabucak kullanın. Aşk hayatınızı uzlaştıracak daha fazla büyü için, okunaklı bir güçlü aşk büyüleri kitabı çok yardımcı olacaktır.

Gerçek Aşkı Bulmak İçin Aşk Büyüleri

Gerçek aşkı bulmak zordur ama imkansız değildir! Kalp kırıklığı yaşayan ve ruh eşiyle karşılaşmayı özleyenler için, doğru kişiyi romantik bir şekilde çekmek için çevrimiçi büyü yapanlardan yardım alın .

Bu gerçek aşk büyüsü ile pembe bir mum yakmanızı ve banyo odasına koymanızı tavsiye ederiz. Kutsal bir banyoya hazırlanırken, düşüncenizin hayatınıza çekmek istediğiniz kişiye odaklandığından emin olun. Ardından, sağ elinizdeki mumu tutun ve aşağıdaki ilahiyi bir kez söyleyin: “Elegba, Elegba, utmo, lou bomko oturdu, besta le meto, ke lo, bu.”

Suya yıldız anason ve dereotu serpin ve ayrıca lavanta yağı ekleyin; ondan sonra mumu eski yerine koyun ve banyo için suya girin. Vücudunuzu kurulayın ve Elegba’ya dua ederek şükredin; son olarak, büyüyü kapatmak için mumu üfleyin.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın