Hızlı Çalışan Etkili Aşk Büyüleri

Bu yazımızda sizlere hızlı ve etkili olan aşk büyüleri hakkında bahsedeceğiz. Bu büyüleri denediğiniz zaman kısa sürede etkilerini göreceksiniz.

Bağlılık Büyüleri

Bağlılıkla ilgili herhangi bir sıkıntınız var mı? Partnerinizin size ne kadar bağlı olduğunu merak ediyorsanız, en iyi seçenek bir bağlılık büyüsü denemektir. Çoğu kişi bu tür büyüyü seçer çünkü genellikle olumlu etkiler gösterir ve ritüel doğru yapıldığı sürece zar zor geri teper. Aşağıdakileri evde uygulayabilirsiniz;

  1. Bu büyüye ‘kayıp bir sevgiliyi geri getirme’ denir ve bir kırmızı mum, bir beyaz mum, bir parça kağıt, kırmızı kurdele, sevgilinizin resmi, siyah bir keçeli kalem ve siyah bez dahil olmak üzere birkaç malzemeye ihtiyacı vardır.
  2. Siyah kaleminizi kullanarak sevgilinizin adını kağıda üç kez yazarak seansa başlayın. Beyaz mumu yakın ve solunuza koyun; bundan sonra kırmızı mumu yakın ve sağ tarafa yerleştirin. Şimdi kağıdın yatay uçlarını beyaz mumun yanından söylemeniz gerekiyor. Ardından, kağıdın kırmızı mum tarafından dikey uçlarına geçin. Kağıdı yakmamaya dikkat edin.
  3. Bir sonraki adıma geçelim: hem sizin hem de eski sevgilinizin resimlerini kağıda koyun ve ardından hepsini siyah bir bezle sarın. Siyah kumaşı evinizin herhangi bir yerinden temin edebilirsiniz. Ritüel için kullanmadan önce temiz olduğundan emin olun. Üst kısmı kırmızı bir kurdele ile bağlayın; sonra, çantanın altını kırmızı mumun üzerinde tutun ve 3 kez sözleri söyleyin: “ Sevgili Tanrım, lütfen duamı duy ve sevgilimi bana geri getir. ”
  4. Beyaz bir mum kullanarak aynı işlemi yapmaya devam edin. Büyüyü mühürlemek için çantayı yerin altına gömmelisiniz. Arka bahçe olmadan endişelenmeyin, çünkü şimdi saksıda onunla ilgilenebilirsiniz. Kısacası, bu büyü yaklaşık olarak kısa bir süre içinde etkilerini gösterecek ve aynı zamanda dolunay gecesinde en iyi sonucu verecektir.

Aşk Büyüleri

Evlilik Büyüleri

‘Benimle evlenir misin’ basit kelimeler gibi görünüyor; şaşırtıcı bir şekilde, sihir yaratabilirler. Evlilik hayatınız için yardıma ihtiyacınız varsa, tek ihtiyacınız olan evlilik büyüleridir. İki tür aşk büyüsü vardır: gür ve bağlılık. Evlilik büyüsü, bağlılık büyülerinin bir dalıdır ve uzun süreli etkileri garanti  etmektedir. Eşinizi size sonsuza dek sadık kılmak isteyenler bu büyüyü kaçırmayın;

  1. İhtiyacınız olan tek malzeme kırmızı ipek bir kordon.
  2. Yatma vakti geldiğinde ipi yastığınızın altına koymalısınız. Siz ikiniz uyuduğunuz süre boyunca aynı noktada kalacaktır. Eşinizin derin bir uykuya dalmasını bekleyin ve yapılacak bir sonraki şey, ipi çekip yedi düğüm atmaktır. Bu kordonu özel bir alanda kendinize saklamayı unutmayın. Kırmızı kordon iyi korunduğu ve düğümlerin hiçbiri çözülmediği sürece sadakati sağlanır.
  3. Başkalarıyla büyü yapma olayı hakkında konuşmamalısınız. Birine aşk büyüsü yaparken kendinizi ifşa ederseniz, güç azalır. Bu konuyu bir sır olarak saklamak ve büyünün işe yaramasını sabırla beklemek daha iyidir.

Takıntı Büyüleri

Belki de saplantı büyüleri var olan en güçlü aşk büyüleridir. ‘Takıntı’ kelimesi bile aşk ve şehvetten öte bir arzuyu ifade eder. Bir saplantı büyüsü yapmak için, büyü yapanların büyük bir zihniyet gücüne ve büyü yapma alanı hakkında büyük bilgiye sahip olmaları gerekir. Takıntı büyüleri esas olarak insanlar ve nesneler arasında harika bir bağlantı kurmak için kullanılır.

  1. Bu büyüyü yapmak istediğiniz kişiyi hayal ederek ritüele başlayalım. Yüzlerini özel olarak gözünüzde canlandırın, onlarla neden sevginizi artırmak istediğinizi dikkatlice düşünün, isimlerini yüksek sesle söyleyin ve aşağıdaki kelimeleri söyleyin: “ Bütün Tanrılara ve Tanrıçalara sesleniyorum. Aşkım kıvılcımı kaybediyor. Şimdi dua ediyorum ve o kişinin beni daha çok ve derinden sevmesini umuyorum. Bugün bunu üç kez söylüyorum. Lütfen dileğimi gerçekleştir. ”
  2. Bundan sonra, olumlu düşünceleri koruyun ve yanıtları konusunda sabırlı olun. Büyü etkilerini gösterdiğinde yakında size tekrar şefkat gösterecekler.

“Hızlı Çalışan Etkili Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın