Hoodoo Aşk Büyüleri

Çoğu hoodoo aşk büyüsü, dövüş köpekleriyle avlanmaya benzer. Voodoo büyülerinin genellikle oldukça şiddetli ve saldırgan bir ruhu harekete geçirdiğini unutmayın. Ruhun görevi hedefin izini sürmektir. Onu bulduktan sonra, ruhlar onu müşteriyi sevmeye zorlamaya çalışır. Hedefi müşteriyle birlikte olmaya zorlar ve müşteriden ayrılmasına izin vermez. Yani sana avlanmayı hatırlatmıyor mu? Birini sevmeye zorlanmak ister misiniz? Cevabınız hayır ise, size aşk voodoo kullanmanın daha güvenli yollarını öğretmek üzereyken bu makaleyi okumaya devam edin.

Bu makalede anlatılan tüm ritüeller harikadır çünkü hedefi kimseyi sevmeye zorlamazlar. Sadece sevginizi içine koymanız için hedefin kalbini açarlar. Bu, hedefi sevmeniz, onu derinden sevmeniz ve sevginizi onunla kucaklamaktan ve paylaşmaktan korkmamanız gerektiği anlamına gelir. Aşk olmadan, ritüeller istenen sonucu elde etmenize yardımcı olmaz. Durum buysa, güvendiğiniz bir voodoo şamanına veya kendini kanıtlamış başka bir büyücüye gidin ve onun sizin için iyi bir ritüel gerçekleştirmesine izin verin.

Aşk Büyüleri Hoodoo

Bu ritüel arka arkaya yedi gün boyunca gerçekleştirilir. İlk gün ay takvimine göre seçilmelidir. Ayrıca ayini günbatımında gerçekleştirmelisiniz, bu yüzden gökyüzünde henüz ay yoksa sorun değil. Herşey yolunda. Yedi benzer aşk büyüsü yapman gerekiyor, bu yüzden yedi farklı resmine ihtiyacın var. Bunları özellikle bu ritüel için alabilir ve yazdırabilirsiniz. Yaratıcı olun ve farklı ruh hallerinde kendi fotoğrafınızı çekmeye çalışın. Bir de çıplak fotoğraf çekin. İyi seks, bir ilişkinin çok önemli bir yönüdür, bu nedenle ruhsal ve duygusal bağların yanı sıra cinsel olarak da bağlanmalısınız.

Şimdi bir aşk büyüsünün nasıl yapılacağı hakkında konuşalım. Kutuyu önünüze koyun ve soluna üç mum koyun ve onları yakın. Sağına dörde katlanmış temiz bir bez koyun. Daha sonra ihtiyacın olacak. Resminizi çekin ve alt karın bölgesine bastırın. Resim bu şekilde basılıyken birkaç dakika oturun ve ardından kutunun içine voodoo bebeğinin önüne koyun. Şimdi söyle: “Bilmeden tutsağım oldun. Sonunda, istemeden benim sihrim tarafından kuşatıldın. Sen istemesen de seni seviyorum. İşte ben – resmi koyun – gerçek, dürüst, samimi. Aşkım, korkularım, hayallerim ve arzularımla olduğum kişiyim. Ben (adın) seni seviyorum (adamın adı). Ben (adın), senin (adamın adı) beni sevmeyeceğinden korkuyorum. Ben (adın) senin (adamın adı) beni sevmeni istiyorum. Ben (adın) rüyamın gerçekleşmesini istiyorum ve sen (adamın adı) bana rüyalarımda davrandığın gibi davran. Lütfen sözlerimi gerçekleştir, çünkü başka hayalim, arzum, başka aşkım yok.”

Bezi kutunun üzerine koyun, mumları üfleyin ve her şeyi gece için olduğu gibi bırakın. Ertesi akşam ilk seferinde yaptığınız gibi oturun, mumları yakın, başka bir resim hazırlayın ve ritüele odaklanın. Ardından bezi çıkarın ve ritüeli yeniden başlatın.

Hoodoo

Güçlü Hoodoo Aşk Büyüleri

Bu büyü, ritüeli düzgün bir şekilde yerine getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız ve verilen tüm talimatları izlemeniz şartıyla, güçlü hoodoo aşk büyülerinden biridir. Bu ritüel aynı zamanda çok etkilidir çünkü tüm çakralarınızın enerjisini kullanırsınız. Ritüelde çakranızın tüm enerjisinin kullanılmasını sağlamak için vücudunuzun farklı bölgelerine farklı resimler basmalısınız. İşte yapmanız gerekenler:

Birinci gün – Resmi alt karın bölgenize bastırın.

İkinci gün – göbek deliğinizin altındaki çıplak resme basın.

Üçüncü gün – diyaframınız ve göbek deliğiniz arasındaki resme basın.

Dördüncü gün – resmi göğsünüzün ortasına bastırın. Bu resim diğer resimlerden daha uzun süre şarj edilmelidir – 20 ila 40 dakika, çünkü aşk enerjiniz çoğunlukla bu resim üzerinden aktarılacaktır.

Beşinci gün – resmi boğazınıza bastırın.

Altıncı gün – resmi alnınıza bastırın (zihinsel enerji);

Yedinci gün – resmi başınıza koyun (şapka gibi).

Ayini iki veya üç kez tekrarlamanız gerekiyorsa, her adımı anlatıldığı gibi gerçekleştirin. Zaten kutuda bulunan resimleri çıkarmayın. Sadece yeni fotoğraflar çekin ve yazdırın. Her seferinde yeni bir çıplak resim de kullanın.

Bu ritüelin başarı oranı %60’dır. Şansınız varsa kutuyu atmayın. Bezi çıkarmadan uzaklaştırın. Ancak, bunu unutmayın. Her yeni ayın ilk günü, büyünün sözlerini tekrarlayan bir resim daha ekleyin. Bu kişiyle kalmak istediğiniz sürece resim ekleyin.

İlişkinizden bıktıysanız kutuyu çıkarın, içine bir kova su dökün, kartonu ve resimleri toplayın, her şeyi su geçirmez filme sarın ve evinizin içine girmeden dışarı atın. Kutuyu yakmayın veya parçalara ayırmayın, çünkü bu size dikkat çekebilir ve süptil bedenlerinizin arızalanmasına ve hedefin bazı hastalıklar geliştirmesine veya bazı sorunlarla karşılaşmasına neden olabilir.

“Hoodoo Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın