İğne Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Çekme Tarifi

Oyuncak Bebekle Yapılan İğne Büyüsü Tarifi

Oyuncak bebeğe batırılan iğne büyüsü iki kişinin ayrılması için ideal bir büyüdür. Eğer ki sevdiğiniz kişi başkası ile beraberse ve ayrılmalarını istiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Ya da hayırsız bir evlilik içinde olduğunu düşündüğünüz birileri varsa, onlar üzerinde iğne büyüsü yaptırabilirsiniz. Batırılarak yapılan iğne büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Eğer ki güvenilir medyumdan alacağınız yardımlarla, tılsımlı sözcüklerle iğne büyüsünü yaparsanız etkisini gösterecektir. Fakat tek başınıza yapmaya kalkışırsanız başınıza bela alabilirsiniz.

Kullanacağınız oyuncak bebeğin kesinlikle deforme olmamış olması gerekir. Yani, bebeğin parçaları zarar görmüşse başka bir bebek kullanın. İğne büyüsü yapmak için ihtiyacınız olan en önemli malzeme 50 adet iğnedir. İşlemi yaparken söylemeniz gereken iğne büyüsü için tılsımlı sözcükler şunlardır: “İğneyi batırdım, büyünün etkilerine ellerimi açtım.” Ve her batırdığınızda tekrar etmeniz gereklidir. Batırma işlemi bittikten sonra oyuncak bebeğin kimsenin bulamayacağı gizli bir yere saklanması ve 7 gün boyunca orada tutulması gerekir. Bu sürede bebeğin kimse tarafından görülmemesi önemlidir. 7. gün dolduğunda bebekteki iğneler çıkarılır ve büyü yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar.

Oyuncak Bebekle Yapılan İğne Büyüsü Tarifi

Elmaya Batırılarak Yapılan İğne Büyüsü Tarifi

Elmaya iğne batırarak yapılan büyü günümüzde çok yaygındır. İğne büyüsü ile sevdiğini kendine çekme ya da kendine aşık etme çok sık kullanılan ak büyü çeşitlerinden biridir.

Bu büyüyü yaparken elmanın çürük olmamasına ve şeklinin mümkün olduğunca düzgün olmasına özen gösterilmelidir. Elmaya sağlı sollu simetrik olacak biçimde iğneler batırılmalıdır. Yine ihtiyacınız olan iğne sayısı 50 adettir. Elmanın bir yarısı erkeği temsil ederken diğer yarısı da kadını temsil etmektedir. İğneler batırıldıktan sonra oyuncak bebekte olduğu gibi, elmalar da iyi saklanmalı ve kimsenin bulamayacağı yerde muhafaza edilmelidir. Yani, elma çürümeye bırakılacaktır. Elma çürüdükten sonra iğneler kendiliğinden çıkmaya başlayacak ya da yere düşecektir. İşte bu olduğu sırada elmaya batırılarak yapılan iğne büyüsü etkisini gösterecektir. Kişiler artık birbirine sevgi ile bağlıdır ve beraber olmalarını engelleyen faktörler ortadan kalkmıştır. Büyünün tamamen etki etmesi için 1-2 hafta beklemek gerekir. Ayrıca kendi başınıza yapacağınız iğne büyüsü, büyük ihtimal eksik ritüeller içerecek ve etkisini göstermeyecektir. Bu yüzden, gerçek medyumdan alacağınız doğru yardımlar önemlidir.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın