İşe Yarayan Bir Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk ve ilişkiler yanıltıcıdır ve dahası, hayallerinizdeki kişi sizi fark etmezse veya daha kötüsü sizinle birlikte olmak istemezse. Aşk büyüsü söz konusu olduğunda, çok açık bir başarı göstergesi vardır ve bu, sevginizin nesnesinin size aşık olup olmadığıdır.

İşe Yarayan Aşk Büyülerini Yapmak İçin Adımlar

Adım 1: Odaklanın ve Bir Hedef Seçin

İşe yarayan bir aşk büyüsü bulmanın ilk yolu, çalışmak istediğiniz şeyin ne olduğunu bilmektir . Sizin için birkaç ve hedef seçeneği var;

  • Birinin senin hakkında düşünmesini sağlamak (ve sana aşık olmak)
  • Birinin görüneceğini hayal etmek (hayatınızda ve sonra size aşık olmak)
  • Birinin sana aşık olmasını sağlamak (bunun çok daha yoğun bir hazırlık ve süreci olmasına rağmen)

Burada iyice düşünün ve en bariz nihai amaç birinin size aşık olması olmasına rağmen, kendinize gerçekten dürüstçe sorarsanız, muhtemelen ‘aşık olma’ bölümünün, bir rüyayı görselleştirdikten sonra doğal olarak gelmesini tercih edersiniz.

Aşk büyüleri hafife alınmamalıdır ve aşık olmak da değildir – ‘işe yarayan aşk büyülerini’ , doğrudan nedeni olmaktan ziyade nihai hedefi aşık olmayı kolaylaştıran bir büyü olarak düşünmeyi seviyoruz.

Adım 2: İşe Yarayan Aşk Büyülerinin Hayırlarını Anlayın

Belki bunu daha önce duymuşsunuzdur, belki duymamışsınızdır ama yine de söyleyeceğiz. Başka birine değil, sadece kendinize büyü yapmalısınız. Kendi özgür iradenizin tam kontrolündeyken, sevginizin (ve aşk büyüsünün) nesnesinin de kendi özgür iradesi vardır. Kendi kararlarınıza uyması için onların özgür iradesini manipüle etmeye çalışmamalısınız ve denememelisiniz.

Bir aşk büyüsünün işe yarayıp yaramadığını anlamaya çalışırken, sonuçlar tam olarak beklediğiniz gibi değilse hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Değillerse sorun değil – tek anlamı aşk büyünüz işe yaradı, ancak krallığın başka birinin özgür iradesini etkileyebileceği çok fazla şey var – sonuçta onlar hala düşünen, istekli bir insan!

Aşk Büyüsü

Adım 3: Büyü Dökümünüzü Hazırlayın

Aşk büyünüz için ihtiyaç duyacağınız şeylerin listesini gözden geçirin, ister gül yaprakları, vanilya özü, ister hedeflenen eşyalardan kişisel bir nesne veya başka bir şey – aşk büyünüzü yapmaya hazır olmak istemezsiniz, sadece önemli bir şeyi kaçırdığınızı bulun!

Ardından, büyü yapma alanınızı kurmanın zamanı geldi. Aşk büyüsünün ne gerektirdiğini kontrol etmenizi ve uygun bir yer bulmanızı ya da ihtiyacınız olana uyarlamanızı öneririz.

Büyü yapmayı düşündüğünüz bir yere yerleştikten sonra, alanı temizleyin: dikkatinizi dağıtan nesneleri veya auranızı veya odanın aurasını engelleyecek her şeyi kaldırın. Sizi rahatsız edebilecek bir şeyi (örneğin büyük bir ağaç) fiziksel olarak kaldıramıyorsanız, görüş alanınızda olmaması için ona sırtınızı dönün.

Adım 4: Durulayın ve Tekrarlayın

Bir aşk büyüsünün tek başına işe yaradığını ve anlaşma yapıldığını mı düşünüyorsunuz? Pek değil! İşe yarayan en iyi aşk büyüleri tekrarlanan büyülerdir , bu yüzden ihtiyacınız olan şeyleri stokladığınızdan emin olun! En başarılı aşk büyüleri her gün tekrarlanır ve buna sağlıklı bir zihin ve beden eşlik eder – bu yüzden kendinize iyi baktığınızdan emin olun. Günlük aşk büyünüzü bir ritüele dönüştürmek, diğer alemin onu gerçeğe taşımasına kesinlikle yardımcı olacaktır.

Adım 5: Aşk Büyünüzü Çalıştırmak İçin Hızlı İpuçları

Yukarıdakilerin hepsini söyledikten sonra, aşk büyüsü hedefinizin daha hızlı tezahür etmesi için diğer aleme yardım etmenin birkaç kolay yolu vardır. İşte kişisel olarak denediğim ve kendi aşk büyülerimi gerçekleştirmeme yardımcı olduğunu bulduğum birkaç şey;

  • Aklını odakla. Net bir zihin, net bir hedef anlamına gelir, bu da net bir sonuç anlamına gelir – başlarken hedefin ne olduğundan emin değilseniz bir aşk büyüsünün çalışmasını nasıl bekleyebilirsiniz? Hedefinize ulaşıp ulaşmadığınızı, ilk başta hedef orada olmasaydı bilemezsiniz!
  • Pozitif kalın: evren iyi enerjiyi sever ve onu iyi enerjiyle beslerseniz, amacınız konusunda size gerçekten yardımcı olacaktır. Zihninizi rahat tutmak, o pozitif enerjiyi göndermek ve ardından evrenden bir şey istemek, istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
  • Görselleştirme ve tezahür – eğer çok zor bir şey hakkında düşündüyseniz ve sonra oluyorsa, o zaman tebrikler – bir şeyi görselleştirdiniz ve tezahür ettirdiniz! Bunun bir nedeni var – ve evrene yaydığınız enerjinin size yardım etmesi de olabilir!
  • Meditasyon – görselleştirme ile aynı tür enerjiyle, meditasyon güçlü bir araçtır: doğru yapıldığında, bu iki kişinin zihnini birlikte senkronize edebilir. Bu nedenle aşık olmak istediğiniz kişi hakkında meditasyon yapmak harikalar yaratabilir. Benden başka bir ipucu – gerçekten meditasyona her şeyinizi verin. Hedeflediğiniz kişiye odaklanın ve onu derinlemesine düşünün – kişilikleri, görünüşleri ve size nasıl hissettirdikleri, etrafınızda nasıl davrandıkları. Meditasyon alanınızı dikkat dağıtıcı şeylerden uzak tutmak her zaman en iyisidir, yoksa odaklanmak zor olacaktır.
  • İşe yarayan aşk büyüleri söz konusu olduğunda, anahtar paket, aşk büyüsünü tekrar etmeye devam etmek ve onu bir ritüel haline getirmektir; Ne de olsa evren, enerjinizi fark edecek ve ancak onu oraya koymaya devam ederseniz harekete geçecek.

Aşk büyünüzü bir kağıt parçası gibi düşünün. Aşk büyünüzü her yaptığınızda, yığınınıza bir sayfa daha kağıt eklersiniz. Yeterince kağıdınız olduğunda, yığın fark edilir hale gelir ve bu yüzden bunu yapmaya devam etmeniz gerekir!

“İşe Yarayan Bir Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın