İslami Aşk Büyüleri

İslami aşk büyüleri işe yarar mı? İslam büyücüleri bunu gizli tutmayı tercih ettikleri için internette bu konuda çok az bilgi var. Bugün bu soruyu cevaplayacağız ve ayrıca size İslami aşk büyüsü yapmayı öğreteceğiz. Kur’an’ı bilmek ve bilmek şartıyla bunu yapmak oldukça kolay olacaktır. Aksi takdirde bu büyüyü yapamazsınız. Kuran’ın hiçbir sayfasını açıp içine konan sihrin güçlü bir aşk büyüsüne dönüşmesini umamazsınız. Bunun gerçekleşmesi için Kuran’da yazılanları anlamalı ve dahası gücünü hissetmeli ve doğru sutrayı seçtiğinizden emin olmalısınız (birini seçmeniz gerekecektir).

Böyle bir bilgiye sahip değilseniz ancak İslami aşk büyülerini kullanmak için güçlü bir arzunuz varsa, profesyonel bir İslami büyü uygulayıcısı bulun. Öte yandan, eğer Müslüman değilseniz, yani herhangi bir İslami egregor ile yakın değilsiniz, bir tane aramanızın bir anlamı yok gibi görünüyor. Kültürel ve dini değerlerinize daha iyi uyan egregorları çeken bir büyü dalında uzmanlaşmış bir büyücü kiralamanız sizin için daha mantıklı.

İslami Büyüler

İslami büyü uygulayıcıları İslami aşk büyüleri hakkında konuşmayı da sevmezler çünkü çok az insan onları doğru şekilde kullanabiliyor. Ayrıca, tarihsel olarak İslam ülkelerinde büyü yapmak erkeklerin işi olmuştur. Aynı zamanda, kadınlar ev sihrinde erkeklerden daha iyidir. Bir erkek evde aşk büyüsü yapmaya çalışırsa başarısız olur. Ama profesyonel bir büyücü tutarsa, sonuç, bir kadının aynı büyücüyle çalıştığı takdirde alacağından daha iyi olacaktır. Öte yandan, kadınlar evde sihir konusunda daha iyidirler, bu nedenle genellikle profesyonel sihir uygulayıcıları ile çalışmamayı tercih ederler. Bu aşk büyüsünü yapmak için ihtiyacınız olan;

  • Hedefi derinden sevin;
  • Saf niyetlere sahip olun;
  • Kıskançlığınızın üstesinden gelin;
  • Başarısız olma korkunuzun üstesinden gelin;
  • Daha Yüksek Güçlerin yanınızda olduğuna inanın;
  • Büyünüzün kimseye zarar vermeyeceğinden emin olun;
  • Önemli olana sadık olun;
  • Müslüman aşk büyülerinin insanlara ikinci bir şans vermediğini anlayın.

Müslüman büyüsünde zihinsel ve ruhsal saflık hayati derecede önemlidir. Eğer kaba ve kıskanç biriyseniz, insanların bu tür aşk büyüleri yapmasına yardımcı olan Yüksek Dünyanın enerjisine asla erişemezsiniz. Yüksek Dünyaya ulaşmak için kendinizi sıkıştırmanız gereken dar bir kapı hayal edin. Şimdi kusurlarınızın ve kötü alışkanlıklarınızın vücudunuzda büyük ve sert tümörler olduğunu hayal edin. Vücudunuzun kendisi esnektir ve saf enerjiden yapılmıştır, bu nedenle ne kadar dar olursa olsun kendini herhangi bir kapıdan sıkıştırabilir. Ama tümörler bunu yapmanıza izin vermiyor. Bu yüzden Müslüman büyüsü sadece temiz bir kalbe sahip olan ve negatif enerjiden arınmış insanlar için iyidir.

Saf olduğunuzu ve düşüncelerinizi, arzularınızı, duygularınızı ve hayallerinizi iyi kontrol ettiğinizi düşünüyorsanız, bu aşk büyüsünü yapmaya çalışın. Çalışması için dışarı çıkmanız gerekecek.

İslami Aşk Büyüleri

Müslüman Aşk Büyüleri

Bir çiçek çayırına veya bahçesine gidin. Orada her türlü çiçek yetişebilir, ama güller en iyisidir. Bir gül kesin, eve getirin ve yapraklarını dikkatlice koparın. Yırtık ve zarar görmüş yapraklar bu ritüelde kullanılmamalıdır, bu yüzden onları bir kenara koyun.

Şimdi masaya oturun, Kuran’ı açmadan önünüze koyun, ellerinizi masaya koyun ve sakinleşin. Hangi sutranın kolay İslami aşk büyülerinizi yapmanıza yardımcı olacağını düşünün. Sezginiz size Yüksek Güçler tarafından gönderilen mesajı iletecektir. Bunu duymak için temiz bir kalbe sahip olmalısınız. İçinizde herhangi bir olumsuzluk varsa, Yüksek Dünyalara erişemeyecek ve mesajı duyamayacaksınız. Yapsanız bile, negatif enerji onu çarpıtacak ve yanlış yorumlayacaksınız.

Sağ sutradaki Kur’an’ı açın, sağ sayfaya bir sayfa kağıt koyun (kağıt ve sayfa aynı boyutta olmalıdır). Yaprakları kağıda koyun. Yapraklar nehirde yüzen oyuncak tekneler gibi görünecek. Seçilen sutrayı yedi kez okuyun. Yaprakları başka bir kağıtla örtün ve Kuran’ı kapatın.

12 gün Kuran’a dokunmayın. Önüne otur, ellerini masaya koy ve sakinleş. Tamamen sakin ve rahat hissettiğinizde, aynı sutrayı 7 kez tekrarlayın. Bu ritüeli günde en az bir kez gerçekleştirin. Sonuç okudukça daha iyi olacaktır. Sutrayı kendinize istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

12 günü inci günde, Kur’an açıp dikkatle yaprakları çıkar. Kuru ve kırılgan olmalılar, bu yüzden dikkatli olun. Hiçbir parça düşmemeli veya kaybolmamalıdır. Yaprakları toplayın ve öğütün. Biraz çay yaprağı ekleyin ve karıştırın. Bir erkeği etkilemek için yeşil çay ve bir kadını etkilemek için siyah çay kullanın. Hedefe gül yaprakları ile çay servis yapın.

Sonuç kısa sürede görülmelidir. Bu büyüyü bir kez yapın ve hedefin size ilgi gösterdiğini göreceksiniz. Bu büyüyü tekrarlamayın. Büyünün amacı, Yüksek Güçlerin size yardım etmesini sağlamaktır ve onlar insanlara ya yardım eder ya da etmez. Onlara yardım talebinizi hatırlatmanın ya da bir şey beklemenin bir anlamı yok. Yüksek Güçlerin sadece temiz kalpli insanlara yardım ettiğini bir kez daha hatırlatalım.

Saf kalpli kaldığınız sürece sihir etkili kalacaktır. Duygularınız söndüğünde, bencilleşirsiniz, diğer önemli kişilerin ihtiyaç ve duygularını göz ardı ederseniz, büyü bozulacaktır. Bunu unutmayın çünkü ilişkinizin ömrü seçimlerinize ve eylemlerinize bağlıdır.

“İslami Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın