İYİ BİR MEDYUM ARIYORUM

Table of Contents

Medyumlar

İlk insandan bu yana önemli bir yer teşkil eden medyumluk mesleği, doğru kişilerle karşılaşmamanız durumunda başınıza çeşitli sorunlar açabileceği unutulmamalıdır. Üstelik, yaptırmak istediğiniz işlemlerin tam tersi bir durumla karşılaşabilir kaş yaparken, göz çıkarmış olabilirsiniz. Bu gibi olumsuz durumlarla hiç karşılaşmamanız da elbette mümkündür.

Medyum Bulmak

Bundan daha önceki yıllarda medyum hocalara ulaşabilmek için kulaktan dolma bilgilerle hareket edilir, işin ehli şahısların izi sürülür, başarı oranları göz önünde bulundurularak hangi şahıslara gidileceği öyle kararlaştırılırdı.

Ancak günümüzde bu işlemler internet aracılığıyla oldukça kısalmış durumda. Bir çok kişi internet üzerinden kendi iletişim bilgilerini, tecrübelerini yayınlıyor. Dolayısıyla ulaşmak istediği kitleye böylelikle ulaşmış oluyor.

Her alanda olduğu gibi bu konuda da internet insanları yanlış veya doğru yönlendirebiliyor. Gerçekte dertlere çare olan işin ehli insanların yanı sıra, dolandırıcı medyumlar bu şekilde sürekli farklı isimlerle kendini yeni birisi gibi tanıtarak varlığını sürdürebiliyor. Çare arayan insanların mağdur olmasına sebep oluyor.

Buna benzer durumların önüne tamamen geçmek mümkün değil. Güvenilir medyum hoca aramanız gerektiğinde birçok araştırma yapıp gerçek kişiler tarafından yapılan yorumları okuyup yolunuzu tayin etmenizi ısrarla öneriyoruz.

Mağdur olan insanlardan olmamak için, gerçek medyum hocalara ulaşabilmek, sorunları çözüme kavuşturmak ilkesi ile hazırlanmış ciddi siteleri bulup ‘’güvenli’’ adreslere ulaşmayı başarabilirsiniz.

Ve siz de bu süreçte başınızdan geçenleri diğer insanlara yol gösterici olma adına bu siteler aracılığıyla tarafsız bilgi alış-verişi yapabilirsiniz.

Asıl mesele gerçek medyum, Dolandırıcı medyum meselesidir. Siz bu hassas konuda şansınızı çoğaltmak için teknolojiyi lehinize çevirebilirsiniz. Şansınız bol olsun!

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın