İyi Büyü Kısmet Açma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır.

İYİ BÜYÜLERDEN KISMET AÇMA BÜYÜSÜNÜ NASIL YAPARSIN

Kısmetinin açılmasını isteyen insanlar bazı duaları okuyarak iyi büyülerden kısmet açma büyüsünü büyü tarifimize bakarak kendileri de yapabilirler. Kısmet açma büyüsü insanların kısmetini açar ve kısmetini bulup evlenmesini sağlar. Evlenmek isteyen bekarlar bu büyüyü yapabilirler. Evliler ise kısmet açma büyüsü çeşidini evliliklerinin daha mutlu ve daha güzel devam etmesi için yapabilirler.

Çocuğu olsun isteyen çiftler de kısmet açma büyüsü çeşidini çocuk sahibi olmak için yapabilirler. Bu büyü dua ile yapılmaktadır. Eğer tecrübeli, bilgili ve daha önce bu büyüde başarılar elde etmiş, güvenilir medyumlar tarafından yapılırsa daha etkili olur. Bu büyü yaşanılan ekonomik zorluklardan kurtulmak için de bir çaredir. Bu büyüyü yapmayı ya da yaptırmayı düşünen insan hayatında neyin eksikliğini duyuyorsa, hangi konuda kısmetinin kapalı olduğunu düşünüyorsa, iyi büyülerden kısmet açma büyüsü ile isteklerine kavuşabilir.

KADINLAR İÇİN İYİ BÜYÜLERDEN KISMET AÇMA BÜYÜSÜNÜ NASIL YAPILIR

Kısmeti kapalı olan kadınlar, hayırlı bir kısmeti ile karşılaşmak ve istediği eksikliğini hissettiği şeye kavuşmak için şu duaları okumalı. Öncelikle bu dualar cuma günü okunmalıdır. Duaları okumadan önce güzel bir abdest alın. İslam dininde göre dualar abdestsiz olarak okunmaz çünkü içinde Allah’ın adı geçer. Abdestinizi aldıktan sonra kıbleye doğru dönün. Kıbleye doğru oturun ve dua etmeye başlayın. ‘ Allah’ım benim kısmetim evlilik (eksikliğini duyduğunuz şey) konusunda kapalı. Kapalı olan kısmetimin tekrar açılması için senden yardım istiyorum ve sadece sana dua ediyorum. Lütfen evlilik ((eksikliğini duyduğunuz şey) konusunda kısmetimin açılmasına yardım et. Sen kullarının süphesiz tüm dualarını seslerini duyarsın. Kullarının dualarını kabul edensin. Amin!’ Bunu 3 kez söyledikten sonra da şu duayı ‘Allahümme veffikna ilama tuhibbu ve terda.’ okuyun. 5 gün arka arkaya 15 – 20 dakika boyunca bu duayı okumanız gerekmektedir. Bu iyi büyülerden kısmet açma büyüsü tarifini uyguladıktan sonra kısmetiniz en kısa zamanda açılacaktır.

Ak yani iyi büyüleri yaptırmak için güvenilir medyum hocamız ile görüşebilir ve ona akıl danışabilirsiniz.  Size en doğru yolu göstermek konusunda ilim irfan sahibi medyum hocamız gönül gözü ile yardımcı olacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın