Kalp Etkisi İle Giden Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

KALP ETKİSİ İLE GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Kalp ritüeli ile gideni geri getirmek için yapacağınız uygulama çok kolaydır. Havas ilmi ile ilgilenen medyumlar ya da tecrübeli hocalar bu ritüellerden daha hızlı sonuçlar alabilir. Giden eski sevgiliyi geri getirme ritüelimiz şöyledir:

  • Kırmızı büyük Karton.
  • Kartona büyük bir kalp çizip kesin.
  • Kalbin bir yarısına kendi isminizi diğer yarısına dönmesini istediğiniz kişinin ismini yazın.
  • Hazırladığınız güzel kırmızı kalbinizin içine dönmesini istediğiniz kişi için dileklerinizi yazın. Ev, düğün, çocuk, araba gibi içinizden neler geçiyor ise.
  • Kalbi yattığınız odanın kapısına asın. 
  • 1 ay sonra dönmesini istediğiniz kişinin döndüğünü göreceksiniz.
kalp etkisi ile geri getirme büyüsü

İP RİTÜELİ İLE YAPILAN GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Giden sevgiliyi geri getirmek amacıyla en sık yapılan manevi ve ruhani ritüellerden biri ip kullanılarak uygulanan büyülerdir. Çok eski zamanlardan kalan bu büyüde, 1 metrelik bir ipe düğüm atılır ve atılan her düğümde “Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.” duası okunur. Bu ritüel boyunca ipe teker teker düğüm atmak gerekir. Son düğüme gelindiğinde geri gelmesi istenen eski sevgilinin ya da eşin ismi söylenilerek son düğüm atılır. Havas ilminde en tesirli geri getirme büyülerinden biridir.

 

GERİ GETİRME BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPABİLİR?

Geri getirme büyüleri eski büyü ile ilgili kitaplarda en çok ilgiyi çeken manevi ve ruhani uygulamalardır. Günümüzde internetin sağladığı imkanlar nedeniyle tekrar gün yüzüne çıkmışlardır ve düzgün bir şekilde yapıldığında herkesin yapabileceği ritüellerdir. Fakat, diğer büyü çeşitlerinde de olduğu gibi daha hızlı ve etkili bir sonuç isteniyorsa bu işte uzmanlaşmış, manevi yönü kuvvetli hocalar tarafından yapılması gerekir. Geri getirme büyüsünü kimler yapabilir cevaplamış olduk.

Siz de gerçek medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak isterseniz, iletişime geçin.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın