Kara Büyü Aşk Büyüsü

Kara büyü geleneği ile karşılaştığınızda, aklınıza ilk koymanız gereken şey, kurbanların varlığıdır. Kara büyü ve kara büyü aşk büyüsü söz konusu olduğunda, tüm başarılı ve uzun ömürlü büyüler fedakarlık içeren büyülerdir. Birçok acemi büyü tekeri çoğu zaman kara büyüyü ölüm büyüsüne, seks büyüsüne ve kan büyüsüne bağlar.

Kara büyü denilince ilk akıllarına şenlik ateşi etrafında yapılan çıplak danslar ve insan kurbanları gelir. Bu, her zaman siyah ve beyaz arasında ayrım yapmaktan hoşlananlar tarafından sürdürülen bir yanılgıdır. Beyazın iyi olan her şeyi temsil ettiği yerde, siyahın kötü ve istenmeyen her şeyi temsil ettiğini ima ederler. Kara büyü, ritüeller ve büyüler söz konusu olduğunda bu tamamen yanlıştır (başka hiçbir kurumda bunun doğru olduğunu söylemiyorum). İster siyah ister beyaz olsun, büyünün tek amacı, uygulayıcının veya büyü yapanın niyetine dayanır.

Bir ölüm büyüsü, intikam büyüsü ya da herhangi bir ruhsal büyü yapmak isteyen bir ritüelist, bunu kara ya da beyaz büyü ile yapabilir. Bu, kara büyünün kötü büyüyle eşanlamlı olduğu özetini reddeder. Bunu akılda tutarak, bu nedenle, gizlice ve sonuçlara ulaşmaya kendini adama ile büyülü geleneklere ilerlemek zorunlu hale gelir. Bağlanmak üzere olduğunuz gücün etkinliğine dair her türlü inançsızlığı zihninizden uzaklaştırın ve aradığınız her şeyin ortaya çıkmak üzere olduğuna en büyük inançla güvenin.

Beceri seviyesi acemi veya usta ne olursa olsun sonuç vermek için sihrin değeri ve güzelliği budur. Tanınmış bir uygulayıcının ellerinde ve adanmış deneyiminde imkansız ve yenilmez göründüğünüz her şey gözlerinizde eriyor. Her türlü sorunla gelin o halledilir. Elimizdeki kara büyü, danışanlarımızın en derin ve gizli dertlerinin dokusunu araştırmak ve dertlerinin kaynağını bulmak ve onu, hayatlarını daha önce hiç yaşamadıkları bir iyilik ile dolduracak bir lütuf haline getirmek için bize üstün bir yetenek verir. Aşk için yapılan kara büyüler farklı kategorilere ayrılır, yani;

  • Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü
  • Hakimiyet için büyüler
  • Canlılık için büyüler,
  • İktidarsızlığı tedavi eden büyüler,
  • Aşk enerjilerini geri yüklemek için büyüler
  • Aldatan aşıklar için büyüler
  • Aşkı güvence altına almak için büyüler
  • Erotik büyüler

Cinsel arzuları uyandırmak için büyüler ve daha birçokları. Romantik ve erotik büyüler arasında en çok talep edilenler cinsel istek uyandıran büyülerdir. Yabancıların, uzun zamandır aşıklar gibi birbirleriyle romantik bir ilişki kurmak için çok mücadele ettikleri yaygın bir bilgidir.

İnsanlar yıllar ve yıllar birlikte geçirdikçe, ilişkilerinde var olan ilgi ya da aşk kıvılcımı gün geçtikçe daha da azalır. Bu, zamanla tüm ilişkileri kuşatan reddedilemez bir olaydır. Birbirinize sevgi bir nimettir ama tatlılığı için daha fazla sürmez! Çoğu ilişkinin ‘romantik iniş’ olarak adlandırılan şeyi sürdürdüğünü gören, kurnazlık, zekâ ve taktiğin bir birleşimidir.

Kara Büyü

Bu, her bir partnerin yeterli olduğunu hissettiği ve şimdi daha yeni ve daha romantik deneyimlere girme durumunda olduğu dönemdir. Bu, mevcut ilişki için aşkın artık var olmadığı anlamına gelmez, bu evrensel doğanın yoludur, daha fazlasını umutla beslemektir, bize daha fazlası olduğu izlenimini veren itici güçtür!

Bu, şu anda sahip olduğumuz şeylerin bizi bir noktada birbirine bağlayan ipler gibi görünmesini sağlayan şeydir. Bu nedenle, gözlerimizi doğal kabul ettiğimiz, daha az değerli olduğunu düşündüğümüz şeylere açmak, ancak yine de varlığımızın gerçek değerini ve anlamını taşımakta sihrin rolü olmaya devam ediyor. Büyü pratiği, ritüel performans ve büyü yapmadaki rolüm bir rehber olmak; Elinizi tutmak, gerçek yolunuzu temizlemek ve gözlerinizi açmak ve sizi çevreleyen güzelliğe tanık olmak için sizi daha iyi bir konuma getirmek.

Kara büyünün kökleri, evrensel tarihleri ​​belirleyen ve insan türünün iradesini ve eylemlerini yönlendiren ataların ve diğer dünya dışı doğaüstü güçlerin manevi varlığına inanan Afrika geleneklerine sahiptir. Bu güçlerin her zaman her yerde olması beklenir, ancak garanti edilmeyen şey orada hizalanmadır. Bu, ruhlardan ve güçlerden gelen metanetin nerede aranıp elde edilebileceğini bilmek ve anlamak için büyük önem taşır ve bunu yapmanın tek yolu bu doğaüstü güçleri her zaman memnun etmektir.

Onları Nasıl Memnun Edersin?

Her şeyden önce bu ruhlara kurban vermek önemlidir. Ben fedakarlıktan bahsederken, kan kurbanlarından bahsediyorum. Bu, birçoklarının nefret ettiği ve aynı zamanda kötü ve kalıntı olan insanların fedakarlığı değildir.

Voodoo geleneğine benzer şekilde, Kara büyü, voodoo farklı olarak daha büyük bir ölçekte olsa da, hayvanların, kuşların ve diğer şeylerin kurban edilmesini kullanır. Kara büyüdeki büyüler çok güçlüdür ve orada gerçekleştirilen ritüellerde sunulan övgüye değer kan kurbanları olmadıkça bağlanamazlar.

Kara büyü aşk büyüleri hakkında dikkat edilmesi gerekenler, çoğu voodoo aşk büyüsündekilerle hemen hemen aynıdır.

  • Aşk bir tür hakimiyettir
  • Sihir ayna gibi çalışır; Hangi büyüyü yaparsanız yapın, hangi ritüeli yaparsanız yapın ya da bir büyü sırasında ağzınızdan çıkan her kelime doğrudan yansıtılır. Bu ne anlama geliyor? Örneğin, sevgilinizde cinsel istek uyandırmak için kara büyü bir aşk büyüsü yapıyorsunuz. Romantizmin ancak ilgili iki kişinin her ikisi de aynı arzu düzeyinde olması durumunda var olabileceği yaygın bir bilgidir, bu nedenle bunu elde etmek gerekir. Herhangi bir aktivitenin gerçekleşmesinden önce duygusal denge. Bunu akılda tutarak, sihir ne yapar? Kara büyü aşk büyüsü, gerekli duygusal dengenin kaynağı olacaktır. Büyünün içindeki büyüyü hedefinize veya sevgilinize arzular uyandırmak için gönderirken, aynı sihir tam olarak aynı şekilde sizde çalışır ve sizi sevgiliniz için niyet ettiğinizle aynı duruma getirir.

Buna yansıtılmış niyet denir, olumlu etkiler yaratması amaçlanan aşk büyülerinde kullanılır. Kara büyüde aşk büyüleri yaparken bunu not etmek çok önemlidir. Ritüeller ve büyüler, tekrar buluştuğunuzda sevgilinizle aynı duygusal durumda olmanızı sağlar ve ikiniz de neden görüp hissetmediğinizi, sahip olduğunuzu ama özlediğinizi paylaşmaya hazırsınız!

Çoğu medyum, sihrin ulaşabileceği gereksinimler ve kapsamlar hakkında veya sayısız sonuçlara ulaşmak için neyin ve ne kadarının doğru bir şekilde kanalize edilebileceği konusunda sizi bilgilendirmeyecektir. Kara büyüde ihtiyacınız olan tüm hizmetler ile dediğim gibi fedakarlık esastır, gerekli kan fedakarlıkları ateş için yakıt görevi görür. Ritüelleri, kullanılan eşyaları kutsayarak süreci hızlandırırlar ve henüz görülmeyen ve deneyimlenen iyi şeyler için ruhlar ve doğaüstü güçler sayesinde bir teşekkür işareti görevi görürler. Büyü ve sonuçları her zaman çok tatlıdır, masrafla karşılaştırıldığında daha tatlıdır. Hayalini kurduğunuz bir hayatı pahasına yaşamak, fedakarlık korkusuyla bir ömür boyu hayalinizdeki bir hayata göz dikmekten daha değerlidir.

Çeşitli büyü gelenekleri, çeşitli büyüler için şifalı bitkiler ve sizin için her yerde ve her zaman gerçekleştirilebilecek manevi ritüeller hakkında her zaman herhangi bir soru sorabilirsiniz. Gizli, kişisel, gizli veya başka herhangi bir şey hakkında bizimle konuşmaktan çekinmeyin, yaptığımız şey okurlarımızın isteğini yerine getirmeyi amaçlayan bir hizmettir. Sihir inanılmaz şekillerde çalışır ve bir kez ağacının meyvelerini tattıktan sonra, tadını ya da tadını hissetmekten asla vazgeçmeyeceksiniz.

“Kara Büyü Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın