Kara Büyü – Ayırma Büyüsü Bozma

Kara Büyü Bozma

Aile saadetinizi imrenen ve buna kıskanan fena niyetli insanoğlu her vakit olur. Bunlar zaman zaman sizden uzak olan insanoğlu olabildiği şeklinde zaman zaman de yakın çevrenizden hatta ailenizden bile olabilirler. Bunu yaparken sizden herhangi bir art niyet ya da kötülük görmelerine de sebep yoktur. Eşinizle aranızın kötüleşmesi hatta boşanmanız onlar için mutluluktan başka bir şey ifade etmez.

Karı Kocaya Yapılan Ayırma Büyüsü Bozma

Karı koca içinde huzursuzluk çıkarmak için art niyetli insanların yaygın olarak başvurduğu yöntemlerin başında, karı koca ilişkilerine zarar vermek, karı kocayı ayırmak için kara büyüyü bozma gelir. Büyüye maruz kalan eşlerin içinde büyük problemler baş göstermekte, aralarındaki içtenlik ve samimiyet giderek yerini şiddetli geçimsizliğe, kavgaya varan tartışmalara ve nihayet boşanmalara kadar varabilen sonuçlar doğurabilmektedir.

Karı koca içinde meydana getirilen ayırma büyülerini bozmak çok büyük bir ilim ve edinim gerektiren bir konudur. Büyü bozacak olan medyumun ya da hocanın havas ilminde uzman olması koşuldur. Uzman olmayan kişilerin uygulamaları fayda yerine zarar verecektir. Kendisinde Allah(CC) korkusu olan hocalara başvurulması da oldukça önemlidir. Yüce yaratanın izni ile bu tür kara büyüler Allah(CC)’ın izni ile başarı göstermiş bir biçimde bozulmaktadır. Yaptığımız detaylı bir uğraş ile karı kocayı ayırmak için meydana getirilen kara büyü bozularak, karı koca arasındaki ilişkilerin ve samimiyetin yeniden eski hale gelmesi sağlanmaktadır.

Bir çok sebepten dolayı eşleri ayırmak için yada karı koca arasına nifak sokmak için büyü yaptırmak isteyen ve yaptıranlar çıkabilir. Bu büyülerin erken fark edilerek en hızlı biçimde çözdürmek gerekir. Büyülerin hem yapan hem yaptırana hemde yapılana etkisi mevcuttur.

Ak Büyü yapan hoca aradığınızda güvenilir bir medyum olmasına dikkat edin. Hoca ile alakalı detaylı bilgi sahibi olduktan sonrasında iletişime geçin. Bu tür bozma işlerini meydana getirecek olan hocanın uzmanlığına, tecrübesine, iyi niyetine,  Allah(CC) korkusuna, altıncı hislerinin ve sezgilerinin kuvvetli olmasına dikkat edilmesi gerekir. Karı kocaya meydana getirilen ayırma büyüsünü bozma ve diğer birçok kara ve ak büyü konularında bize güvenebilirsiniz.

 

“Kara Büyü – Ayırma Büyüsü Bozma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın