Kara Büyü Etkileri, Yöntemleri ve Malzemeleri

En İyi Kara Büyülerin Etkileri

Kara büyü tarihi ortağa çağa dayanmaktadır. Kara büyüler özellikle pagan toplumlarda uygulanmaktadır. Sonuçları çok tehlikeli hatta ölüme neden olan bu büyüler İbranice, Arapça ve Süryanice yapılır. İbranice ve Süryanice olan büyüler çok ciddi tehlikeler barındırır. Kara büyüler İslami dinin ve diğer dinlerin aşağılanmasını içerdiği ve dinlerin koruyuculuğunu azalttığı için yapılması istenmez.

kara büyünün etkisi ve yöntemleri

KARA BÜYÜ YAPARKEN KULLANILAN YÖNTEMLER

  • Pis malzemeler üzerine sure, ayet ve hadisler yazılır.
  • Haram olan canlılar öldürülür, tılsımlanır ve gömülür.
  • Kan ve kirli eşyalar ile muskalar yapılır.

Kara büyü yapmak zordur. Kara büyü yapılan kişilerin psikolojisi bozulur, buhranlara girer ve çöker.

KARA BÜYÜ YAPMAK İÇİN KULLANILAN MALZEMELER NELERDİR?

Her büyünün çeşidine ve büyü yapılmak istenilen duruma göre malzemeler farklıdır. En çok tercih edilen malzemeler kişinin enerjisini yüklediği kişisel eşyalarıdır. Bunlar; giydiği kıyafetler, tırnağı, saçı, kullandığı eşya vb. olabilir. Bazen kişinin annesinin adı da büyü yaparken kullanılır. Büyü tariflerinde kullanılan ve gerçek büyü yapmak amacıyla kullanılan malzemeler hayvanların kanları, adet kanı / mens kanı, meni / sperm, mumlar, ip, kişinin fotoğrafı, tırnağı, saç ve vücut kılı, hayvan yağıdır.  

Her büyü çeşidine ve büyünün etki alanına, büyü yapılmak istenilen duruma göre malzemeler değişeceği için büyü yapan, yapmak isteyen kişi gereken büyü malzemelerini doğru ve sıralı olarak edinmelidir. Bu konu hakkında en doğru bilgiyi gerçek medyum verecektir ve sizin ihtiyacınız olan büyüyü doğru malzemelerle ve dualarla gerçekleştirecektir. Bu medyumun güvenilir ve daha önce yaptığı büyüleri tutturan medyum olması önemlidir. Siz de en iyi büyüyü en iyi medyumdan almak istiyorsanız geç kalmadan bize ulaşın.

 

“Kara Büyü Etkileri, Yöntemleri ve Malzemeleri” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Kara Aşk Büyüleri

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın