Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü Nedir? Niçin Yapılır?

İlginizi Çekebilir – > Kaşık Büyüsü Hakkında Herşey (Yaptırmadan Önce Okuyun)

Kaşık büyüsü, iki kişiyi kavuşturmak ya da ayırmak amacıyla yapılabilir. İki kişinin evliliklerinin kurtulması, sevgililer arasındaki soğukluğun giderilmesi, kısmet açmak, platonik aşkların karşılıklı aşka dönüşmesi gibi konularda kaşık büyüsü yapılabilir. Çok tesirli bir büyü çeşidi olan kaşık büyüsünden kurtulmak çok zordur. Amacınızın ne olduğuna bağlı olarak değişen tılsımların gerçek medyum tarafından hazırlanması gerekir. Tılsımların usulüne uygun şekilde hazırlanması büyünün de o derece etkili olmasına yardımcı olur. Bu aşamada yapılan en küçük bir hata bile kaşık büyüsünün etkisiz olmasına neden olur. Etkisini göstermesi diğer büyülere göre daha uzun zaman olan büyü etki ettiğinde de kurtulmak zordur. Kaşık büyüsü niçin yapılır sorusundan sonra kaşık büyüsü nasıl yapılır konusuna geçelim. 

Kaşık Büyüsü Yapım Tarifi

Kaşık büyüsü ile gideni geri getirmek mümkündür. Bunun için ihtiyacınız olan iki farklı boyutta daha önce kullanılmamış olan tahta kaşıklardır. Bu büyüden alınan başarılı sonuçlar halk arasında popüler olmasına ve sıklıkla tercih edilmesine neden olmuştur. En etkili kaşık büyüsü tarifi için okumaya devam edin.

Kaşık büyüsü tarifinde kaşığın yönleri çok önemlidir. Eğer amacınız iki kişiyi birbirine kavuşturmak ise kaşıklar birbirine bakıyor olmalıdır, eğer iki kişinin ayrılması için büyü yapılıyorsa da kaşıklar ters ve ortalama 5 cm uzaktan birbirlerine bakmalıdır. 

Bu tahta kaşıklar insanları temsil eder. Üzerlerine mutlaka büyü yapmak istediğiniz kişilerin isim ve soy isimlerini yazmanız gerekir. Birini kendinize aşık etmek istiyorsanız da bir kaşığın üzerine kendi, diğerinin üzerine sevdiğiniz kişinin ismi yazılmalıdır. En güçlü kaşık büyüsü tarifinin devamında, okunması gereken dua şudur:

Allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Bu dua okunduktan sonra kaşıklar iki ayrı saksıya gömülür. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız kaşıkları aynı saksıya gömdüğünüzden emin olun. 

en etkili kaşık büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü bozmak tek başına yapılabilecek bir iş değildir. Mutlaka profesyonel hocadan yardım almak gerekir. Kendi başına yapılan kaşık büyü bozma işlemleri her iki tarafa da zarar verebilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir. En etkili kaşık büyüsünü bozmak isteyen kişilerin 1 hafta boyunca evlerine girerken okunması gereken dua vardır.

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Mavi renkli mürekkeple yazılan bu duanın üçgen şeklinde katlanması gerekir. Daha sonra büyük bir kabın içine 3 su bardağı elma sirkesi dökün. Muska halien getirdiğiniz kağıdı bu suyun içine atın. Kağıdı uyuduğunuz odada kuruyana kadar bekletin. Ortalama 15 gün içinde kaşık büyüsü bozma etkisini gösterecektir. Eğer göstermezse gerçek medyumdan yardım almanız gerekebilir. Unutmayın, büyü bozma işlemleri tek başına yapıldığında tehlikeli olabilir. 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın