Kayıp Aşk Büyülerini Bağlama ve Çözme

Hiç geleceğinizi düzeltmeyi veya ilişkinizi geliştirmeyi düşündünüz mü? Yoksa kin besleyen ve size karşı büyücülük kullanan biri mi var? Aradığınız kelimeler bağlayıcı ve bağlayıcı olmayan büyülerdir. Oyunlarda ve sporda şikeyi duyduysanız, bu iki kavramı zaten biliyorsunuzdur.

Bağlama ve Çözme Büyülerinin Tarihçesi

Bağlama ve çözme kayıp aşk büyüleri, arkeologların en yaygın kullanılan büyü sanatlarından biri olduğunu keşfettiği eski büyünün bir parçasıdır. Diğer ünlü antik krallıklar ve imparatorluklar arasında Mısır, Yunan ve Roma’daki insanlar, bağlayıcı ve bağlayıcı olmayan büyülere saygı duyuyorlardı. Sihir, sorunlarını atalarının yardımıyla çözmeleri gerektiğinde işe yaradı.

Bugün, dünyanın dört bir yanındaki cadılar ve büyücüler, insan ırkına sundukları inanılmaz yardım için bu eski keşifleri kutluyorlar. Antik çağlarda bağlama ve çözme büyülerinin kullanılması, farklı insanların sorunlarını çözmek için etkin bir şekilde çalıştıklarının kanıtıdır. Daha da iyisi, modern cadılar ve büyücüler, modern sorunlara hitap etmek için bağlama ve çözme büyülerini geliştirdiler.

Modern bağlama ve çözme büyüleri, sorunlarınızı neredeyse anında ve en yüksek etkinlikle çözecek kadar güncellenmiştir. Modern büyücülükte yılların deneyimi bana modern halk arasında en yaygın sorunlardan bazılarının şunları içerdiğini öğretti;

  • Evlilikte mutluluk eksikliği
  • Yeni bir ortak ihtiyacı
  • Finansal Kriz
  • Haksız muameleden sonra intikam alma dürtüsü
  • Bahis kazanma ihtiyacı
  • Geleceği bilme ihtiyacı

Bu veya diğer zorluklardan birine sahipseniz ve biraz yardım almak istiyorsanız, bu gönderi sizi bağlama ve bağlamayı çözme kayıp aşk büyüleri ve bunları normal bir hayata geri dönmek için nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgilendirecektir.

Bağlama Aşk Büyüleri

Daha önce de belirtildiği gibi, bağlama büyüleri, yaptığınız aktivitenin sonucunu düzeltme gücüne sahiptir. Kişinin çözmek istediği sorunları tamamen ortadan kaldırmak için evrenin gücünü kullanırlar.

Bağlama büyüleri genellikle yazı şeklindedir. Sorunlu kişi, sorununu genellikle bilezik gibi modaya uygun bir nesneyle yazar. Taşıyıcının çözmek istediği sorun/arzu, bağlama büyüsünü bir süre taşıdıktan sonra sonunda gerçekleşir.

Bu etkinliğin bir göstergesi, ilişkinizde, özellikle de evlilikte mutluluğa ihtiyaç duymanızdır. Bağlama büyüsünü sizin için yapmak için profesyonel bir cadıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. (Profesyonel bir büyü ustası değilseniz, büyü yapmanın tehlikeli olabileceğini unutmamak önemlidir). Uzman daha sonra sorununuzu seçtiğiniz bir süs üzerine yazar. Daha sonra normal şekilde giymeniz istenecektir. Birkaç gün sonra, bağlanma büyüsü, hem cinsel hem de cinsel olmayan konularda sevgilinizle daha iyi bir ilişki kurarak kendini gösterecektir.

Bu gösteri, bağlama büyülerinin yapabileceği birçok iyi şeyin sadece bir parçasıdır. Bağlama büyüleri diğer alanlarda da etkilidir. Her kişinin sorununun benzersiz olduğunu da belirtmek önemlidir. Bu nedenle profesyonel tavsiye alınması tavsiye edilir. Başka şeyleri değil, sorunun kendisini çözdüğünüzden emin olmanın tek yolu budur.

Kayıp Aşk

Çözme Süreci

Çözme işlemi üç gün içinde gerçekleşir. Aşağıdaki adımları içerir;

1. Gün: Bir inanç sıçraması ve arınma banyosu

İlk gün, üç temizlik gününün en önemlisi olarak kabul edilir. İlk günle ilgili en önemli şey, durumun değişebileceğine inanmak ve bu konuda deneyimli bir cadıdan yardım istemektir. İnanç, sürecin önemli bir bileşenidir. Bu nedenle isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirebileceğini düşündüğünüz cadı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ben, Dr. Ezra, bağlayıcı olmayan büyüler yapmakta deneyimli bir öğretmenim. En iyi sonuçlar için bu süreçte size rehberlik etmeye istekli ve hazırım. Benimle iletişime geçtikten sonra aşağıdaki adımları atacağız;

İlk gün bitki banyosu ilk gündem olacak. Banyo yaparken kullanmak için bitkisel bileşenlerin özel bir kombinasyonunu kullanacağım. Yaklaşık 5 dakikalık standart banyo süresi boyunca dilediğiniz yerde banyo yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Bu süreden sonra banyo suyunda demlenen bitkileri çıkaracaksınız. Sonra birlikte suyu biraz ısıtıp sonraki işlemlerde kullanacağız. Bağlama büyüsü sırasında size karşı atılmış olabilecek tüm kötü ruhları temizlemenin ilk amacına hizmet etmiş olacak.

2. Günü: Bir mum ritüeli gerçekleştirme

Bağlayıcı büyünün ikinci gününde, bir lanet tableti oluşturmak için özel mumlar kullanacağız. Daha önce açıklandığı gibi, mumdan yapılmış bir lanet tableti, üzerine kelimeler yazmanıza izin verir. Ritüel sırasında, bağı koparmak istediğiniz probleminizi/konuyu yazmanıza izin vereceğim. Bununla birlikte, kullanılan mum, çözmek istediğiniz özel büyü için geçerli olan diğer özel bileşenleri içermesi bakımından özel olacaktır. Bağlayıcı büyüyü yaptıktan sonra sürece müdahale edebilecek veya olumsuz etkiler bırakabilecek herhangi bir dış kuvvetten iyi korunmanızı sağlamak için mum mumu da yağlanacaktır.

3. Gün: Ev temizliği

Son fakat aynı derecede önemli adım, evi temizlemektir. Bağlayıcı büyünün güçlerinden yaşam ortamınızdan kurtulmaya çalışan bir dizi adımı içerir. Bağlama büyüsünün, düzenli olarak temas ettiğiniz tüm alanları güvence altına alan kötü niyetli bir kişi tarafından yapılmış olması özellikle önemlidir.

Bu son adımda, evinizin her köşesinde özel sözler söyleyerek tütsü yakacağız. Daha sonra, hayatınızı rehin tutan her şeyden tamamen kurtuluşun bir işareti olarak sirke püskürteceğiz. Bunu yapmak, sizin ve evinizin yalnızca temiz olmasını değil, aynı zamanda düşmanınızın bağlayıcı bir büyüyü güçlendirme girişimlerinden de korunmanızı sağlayacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın