Kayıp Aşkı Geri Getirmek İçin Kayıp Aşk Büyüsü

Kayıp aşk büyüsü, bir zamanlar var olan aşkı, artık yok olan veya bitmek üzere olan aşkı geri getirme büyüsüdür. Büyü zanaatını ve herhangi bir aşk büyüsünü araştırmadan önce, parlak ve güçlü bir şekilde başlayan aşkın neden bazen sonuna kadar gidemediğini ve yolda sıkışıp kaldığını hiç düşündünüz mü?

Aşk parçalara ayrılır ve zaman içinde hiçliğe dönüşür. Bir zamanlar romantik bir ilişki geçmişe ait bir şey haline gelir, hayal gücünde bile hatırlanması ve yeniden yaşanması üzücü bir hikaye. Bazen aşıklar, aşkın var olduğu gerçeğini kabul edemezler, ancak bunu oluşturan çeşitli şeyler vardır ve bu nedenle bazen çevrelerinde, eşlerini kendilerine daha yakın çeken üstün bir çekim kuvvetinin olduğu yanlış bilgisinde rahatlarlar. Bu, büyülü kutsamayı alan ve ritüeller ve yorucu büyü çalışmaları ile her zaman vaftiz edilen ve vaftiz edilen aşk için geçerlidir. Ancak çoğu durumda, aşk stresinden kaçınmak istiyorsanız, arada sırada basit bir büyü yapın ve bu büyüye sevgilinize gereken ilgiyi göstermek, ona küçük hediyeler almak, hayatlarını önceliklendirmek gibi şeylerle eşlik edin.

Sevgilinizi sizden uzaklaştırabilecek bazı şeyleri görmeme izin vermek için aşk ilişkilerinde büyü çalışması ve danışmanlık istiyorsanız, bu konu başka bir yerde ayrıntılı olarak ele alınmıştır, ancak burada yeterince iyi olan özet bir resme bakacağız. Partnerinizin artık size eskisi gibi tepki vermediğini fark ettiğinizde kontrol etmeniz gereken ilk şey, ilişkinize karşı sihirli bir saldırının varlığıdır. İşte o zaman kayıp aşk büyüsünü yapabilirsin

Bunu Nasıl Yapıyorsun?

Bunu, tüm sitelerimde bol miktarda bulunan ve bazıları doğrudan benimle iletişime geçmenizi ve benimle konuşmanızı gerektiren aşk koruma büyüleri yaparak yapabilirsiniz, böylece büyü yapma ritüelinde size yardım teklif edebilirim.

Pek çok insan başarılı ve gelişen ilişkinizi görüyor ve onların sizin için mutlu olduğunu varsaymakla en büyük hatayı yapacaksınız. Bazıları, aşkınızın sınanacağı o talihsiz, zorlu zamanı sabırsızlıkla bekliyor. Bazıları, ilişkinizi bozmak ve ortakları kendileri almak için olumsuzlama büyüleri yapmaya kadar gidebilir. Bu nedenle, mevcut tehlikelerin farkında olmalı ve ilişkinizi tüm büyülü saldırılara karşı koruyacak konumda olmalısınız. Bu nedenle ileride size sorun çıkarabilecek yanlış ve kötü niyetli ilişkilerden korunmak için bir ilişkiye başlamadan önce bile koruma büyüsü yapmanız önerilir.

Bir aşk hatırlama büyüsü yaparken ilk adım, aşk ilişkinizi mevcut durumda incelemektir. İkinci ve sonraki adım, ilahi büyüyü yapmaktır, bu büyü, ilişkinizdeki sevginin çöküşünden veya yokluğundan sorumlu olabilecek sorunları size göstermeyi amaçlamaktadır. Romantizmle dolu birçok aşk ilişkisi, ortakların bir ilişkiyi güçlü tutan bu küçük şeyler üzerinde rutin kontroller yapmayı umursamadıkları için aniden sona erer. İlâhi büyünün ve kayıp aşk büyüsünün yapılması ile ilişkinizin derinliklerine ineceğinizden ve zorlukların nereden geldiğini anladığınızdan emin olabilirsiniz. Bazen bir partner, mevcut ilişkilerinin dışında başka bir partnere sahip olabilir veya aşk sorunlarını hayatlarında ikinci sıraya koymalarını gerektiren daha göz alıcı girişimler tarafından cezbedilebilir.

Kayıp Aşk Büyüsü

Aşk büyüler bu örnek olayları görmek yardımcı olur ve aynı zamanda her şeyin üstünde, sizinle romantizm düz bir çizgide Sevgilinizin geri getirmek amacıyla gerçekleştirmek için hangi ritüelleri tanıyın. Aşk kehanet büyüsünü yaptıktan sonra bir sonraki döküme geçersiniz ve burada hatırlama büyüsünü yapacaksınız.

Bu, sevgilinizi geri getirmek için gerekli sihri yaptığınız aşamadır. Bu iki şekilde olabilir ve iki farklı dökümü vardır. Sevgiliniz duygusal olarak gittiğinde, farklı bir büyü yapmanız gerekecek ve o fiziksel olarak gittiğinde, tamamen farklı bir büyü daha yapacaksınız. Her durumda büyü ve dökümlerdeki farklılığın nedenleri; Biriyle ilişki içinde olduğunuz ama o kişinin sizden duygusal olarak koptuğu zamanlar vardır. Onlara ihtiyaç duyduğunuzda her zaman duygusal olarak yokturlar.

Duygusal yokluk, fiziksel yokluk kadar büyük ölçüde tezahür etmeyebilir çünkü duygular, kişinin bilmenizi istediği şeye bağlı olarak gizlenebilir veya dönüştürülebilir. Sevgilinizi ağlarken bulmak çok kolaydır ve size gözyaşlarının gerçek nedenden tamamen farklı bir nedenle söylendiğini söyleyecektir ve bahse girerim buna inanacaksınız. Bu, yalan söyleyen kişiyi, gerçeklerden emin olmadığınız, ancak eşiniz bile daha fazla araştırma girişimlerinize kayıtsız kalabileceğinden konuyu açma özgürlüğüne sahip olmadığınız tehlikeli bir duruma sokar.

Bu sizi, neyin yanlış olduğunu anlamak için eşinizin davranışlarını eleştirel bir şekilde incelemeye başlamanız gereken bir konumda bırakır. Bazen eşiniz bir takım faktörlerden dolayı ilişkiden bıkmış olabilir, ancak doğrudan çıkıp size yorgun olduğunu söylemeyecektir. Hevesli olmalı ve davranışlarında, şu anda bulundukları pozisyonda artık olmak istemediklerini gösterebilecek herhangi bir değişikliği incelemelisiniz.

İyi bir gözlemle, eşinizin artık toplum içinde yanınızda olmak istemediğini, geceleri yatağın diğer tarafına, yüzünüzün karşı tarafına bakacağını, aramalarınızı kaçırmaya başladığını fark edeceksiniz. Bazı aşk metinlerinizi görmezden gelin veya cevaplamayı unutmayın, vb. bunların hepsi duygusal yokluğun göstergeleridir. Bu nedenle, ne yaparsınız? Bu, eşinizin kaybolan duygularını geri getirmek için aşk büyüsünü yapmanız gereken zamandır.

Aşk başlı başına bir duygudur, ancak örneğin birinin onu bir iş olarak kullanması veya başka bir korkunç sorumluluktan kaçış gibi kullanması gibi kolayca garip bir şeye dönüşebilir. Bu durumlar yaygındır ve onlara karşı koymak ve gerçek aşkın parçası olması gereken duygusal yönleri, romantik duyguları geri getirmek için gerekli büyülere her zaman hazır olmalısınız.

Sevgilinizin duygusal olarak sizden uzak olduğunu doğruladıktan sonra, duygusal romantik ateşi yakmak ve aşk hayatınızı bir kez daha aydınlatmak için aşk büyüsü yapmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İkinci oyuncu seçimi, partneriniz fiziksel olarak yokken yapılır. Burada yapılan büyüler ve başka yerlerde yapılan büyüler, yapılan ritüeller ve gereken büyü gücü burada güçlüdür. Bunun nedeni, bir büyünün birçok şeyi aynı anda birleştirmesidir. Duyguları geri getirmek için çalışırken, söz konusu kişi veya partinin fiziksel olarak müsait olduğunu ve büyülü pusulanın azalan bir kapsama alanında döndüğünü, ancak geri getirmek istediğiniz kişi fiziksel olarak yokken, kuşatma genişler ve büyülerin ihtiyaç duyduğunu hatırlayın. Birçok medyum, bu aşk döndürme büyülerini fiziksel yoklukta, mesafe büyüleri olarak bilinen büyülerin bir kombinasyonunda yaptı. Mesafe sıçramaları ve mesafe ritüelleri, büyü yapan kişinin yakın çevresinde erişemeyeceği insanlar ve şeyler üzerinde gerçekleştirilen sihrin bir bölümüdür. Bu büyüler hem fiziksel şeylerde hem de zaman açısından çok fedakarlık içerir ve bunların sonuçları diğer büyüler kadar ani ve ani değildir.

Hatırlanması gereken en önemli şey, fiziksel olarak olmayan sevgiyi geri getirmek için bir kez bir mesafe büyüsü başlatıldığında, salınan gücün amaçlanan hedefine ulaşmakta başarısız olamayacağıdır. Mesafe büyüsüne başlayıp bir iki hafta içinde kaybettikleri sevgililerinin aşkları için ağlayarak ve onları neden terk ettiklerine bile pişman olarak geri dönen insanlar gördük. Uzaktan aşk hatırlama büyüsünde en fazla gereken tek şey sabırdır. Sonuçlar hemen olmadığı için, büyü kedidir ve sihir, gerekli fedakarlıklar ile belirtilen sürenin sonunda, kendi seyrine bırakılır, sonuçlar her zaman tatmin edicidir. İster duygusal yoklukta ister fiziksel yoklukta hiç kimse aşkı hatırlama büyüsünü kullanmadı ve pişman oldular.

“Kayıp Aşkı Geri Getirmek İçin Kayıp Aşk Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. Geri izleme: Rüya Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın