KİLO VEREMİYORUM EN ETKİLİ ZAYIFLAMA BÜYÜSÜ NEDİR? BÜYÜ İLE KİLO VERİLİR Mİ?

EN ETKİLİ ZAYIFLAMA BÜYÜSÜ NEDİR? BÜYÜ İLE KİLO VERİLİR

Büyüler beyaz (ak) büyüler ve kara büyüler olarak ikiye ayrılır. Ak büyüler sonuçları itibarı ile iyi bir niyet için yapılan büyüler dir. Zayıflama büyüsü de iyi niyetle yapıldığı için ak büyüdür. Kilolu olmak insanları bir çok yönden olumsuz etkilemektedir. Hem sağlık açısından, hem de psikolojik olarak insanlar kilolu olmalarından olumsuz etkilenir. Bazı insanlar ne kadar denerse denesin kilo veremezler. Bunun nedeni genetik de olabilir, kronik hastalıklar da olabilir, hatta bazen kullanılan ilaçlar bile insanlara aşırı kilo aldırır. Aşırı kilo beraberinde birçok hastalığı da getirir. Bu gibi durumlarda zor durumdaki insanlara yardımcı olmak için zayıflama büyüsü etkili bir yöntemdir. 

Ancak bu büyüyü uzman bir medyum ya da büyücü yapmalıdır. Günümüzde sosyal medya sayesinde medyum olduğunu iddia eden çok fazla dolandırıcı vardır. Büyü yaptırmak isteyen bir çok çaresiz insan da bu dolandırıcılara kanar. Sonuç olarak bırakın problemlerinden kurtulmayı üzerine bir dedolandırılırlar. Bu konuda seçeceğiniz medyumun tecrübeli, bilgili ve daha önce büyülerde başarılar elde etmiş olmasına özen gösterin.

ZAYIFLAMA BÜYÜSÜ TARİFİ

Tecrübeli ve bilgili medyumlar bu büyüyü yapmadan önce enerjiyi kullanarak, insanların bilinçaltında bir takım çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede öncelikler insanların beyninde yer eden kilolardan kurtulması sağlanır. Çünkü her şey insanın beyninde başlar. Bir hayalin gerçekleşmesi için önce inanmak gerekir.

Enerji çalışmasından sonra kilo vermek isteyen, zayıflama büyüsünden en etkili sonuçları almak isteyen kişi bir kağıda vermek istediği kiloyu yazar ve bu kağıdı beyaz bir mum ile yakar. Çıkan küller yüksek bir yerden havaya serpilirken büyülü sözler söylenir. 

Büyü tamamlandıktan çiçek bakmayı seven biri ise evindeki çiçekleri sularken büyülü sözleri 7 gün boyunca tekrar ederse büyü daha çabuk tutar. 

Zayıflama büyüsünün en çabuk etkilerini görmek isteyenler büyünün yanı sıra meditasyon da yapabilirler.

Ancak unutulmamalıdır ki büyü yapmak kolay bir iş değildir. Büyülerin tutması büyüyü yapan kişinin bilgisinde ve inancının ne kadar kuvvetli olduğuna bağlıdır. 

Bu konuda size yardımcı olabilecek güvenilir gerçek medyum hoca ile sizde hızlı ve sağlıklı biçimde kilo vererek zayıflayabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın