Kırık Bir Kalbi Onarmak İçin Büyü

Kırık bir kalbi onarmak için büyü. Kalbiniz hiç kırıldı mı, Kalbinizin parçalanmasından dolayı üzüntü ve stres mi hissediyorsunuz? Sahip olduğun onca şeyden sonra, geçmişi unutmanın ve gülümsemen ve iyi bir şey hakkında olman için yeni nedenler bulmanın tam zamanı. Hayatınızda en iyisine sahip olamadığınız uzun bir zaman oldu ama şimdi yeni bir ışık görme şansınız var. Kırık bir kalbi onarmak için yaptığım büyü sende yeni bir soluk getirecek.

Kırık Kalbinizi Onarmak İçin Aşk Büyüleri

Bu büyüler, kırılanı onarmak ya da düzeltmek için yapılır ve aynı zamanda sevgilinizi ya geri getirir, hatta kalıcı olmasını sağlar. Bu nedenle, daha önce tanımlandığı gibi, bu büyülerle ilgili her şeyin iyilik getirmesi gerekiyor.

İçlerindeki voodoo büyüsü, dünyanın doruklarından bir miktar pozitif enerjiye sahiptir. Tüm amacımız ona karşı iyi veya pozitif enerjiyi uyandırmak ve hayatınızı yenilemek. Kırık kalpler o kadar kötüdür ki bazen profesyonel doktorlar bile kalbi eskisi gibi doğru yola sokamazlar. Bu nedenle, bir büyünün düzeltilmesinin nedeni budur ve bu şeylerden sonra.

Şimdiye kadar, bir zamanlar kırık bir kalbin olduğunu sana unutturacak yeni bir sevgiliden araman gerektiğini biliyorum. İlişkinin geçmişte karşılaştığından daha özel olmasını istiyorsun. Evet, mümkün, ancak öz-sevgiye sahip olmanız ve her şeyi yeni bir şekilde görmeniz için ilk önce sizin üzerinde düzgün bir şekilde iyileşmeniz için çalışmazsak, her şey boşuna olacaktır.

Bu, yüzünüzde kocaman bir gülümseme görmeniz için gerçekten güçlü ve kolaydır. Kalbinizde mutluluğu en son bulduğunuzdan bu yana bir süre geçti. Tüm bu zaman boyunca, kaybettiğin sevgilinin yasını tutuyorsun ve onun yanında olup sana sonsuza kadar tapmasını ve sana tapmasını dilersin. Daha fazla zaman kaybetmeyin veya ağlayacak durumda olmayın.

Kalbi Onarmak

Aşıklar İçin Temizleme Büyüleri

Bu, psişik okuyucular, büyü yapanlar, cadılar, şifacılar tarafından duygularınıza ve sevgililerinize daha yüksek ve ruhsal bir düzeyde yol açmak, ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için ilişkinizi yoğunlaştırmak için yapılan bir uygulamadır.

Bu duygular, günlük engeller, bazen tanımadığımız insanlardan gelen olumsuz düşmanlıklar, geçmiş bir ilişki veya temizlik sürecinde ortadan kaldırılması gereken bağlılık korkusu tarafından engellenebilir.

Ayakkabı bağcıklarımızı bağlamak, yürümek, nefes almak ya da araba kullanmak gibi her gün uğraştığımız kusurlar psikolojimize kazınmıştır ve bunları nasıl yapacağımızı düşünmek zorunda değiliz. Aşkın, arınma büyüleri ile tıkanıklıkların giderilmesinden sonra hayatımızda aynı şekilde damarlarda akması gerekir. Ve sonrasında dört benlik bir sevgili edinmek gibi bizi mutlu eden önemli kararlar almamıza izin veriyor. Temizleme büyüleri ve ritüelleri, bir temizlik ritüeli yapmadan önce zihninizi ve ruhunuzu temizlemek için de yararlıdır.

Ya da sadece bu hayattaki niyetlerinizi görselleştirmenizi ve aşk hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen psişik örümcek ağlarını temizlemek için. aşıklar için temizleme büyüleri. Bir temizleme ritüelini veya büyüsünü gerçekleştirmenin çeşitli yolları vardır.

Prosedürler

Taze keten gibi temizleyici kokulu beyaz bir mum yakın (çamaşırları düşünün!). Üç derin temizleyici nefes alın (10 saniye soluma, 4 saniye nefesinizi tutma ve ardından 5 saniye nefes verme).

Ellerinizi kullanarak tüm negatif enerjinizi, negatif düşüncelerinizi ve duygularınızı içinizde “toplayın” ve onları aleve “iterken” onu dışarı üfleyin. Üç temizleyici nefes daha alın ve işiniz bitti! mum temizleme büyüsü genellikle eski aşk büyüleri ve diğerleri gibi tüm büyülerde kullanılır

Bu arınma ritüellerini aşk ilişkiniz için de kullanabilirsiniz, bu, birisi eski sevgilisine bir hediye verirken, onu geri dönmesi için büyü yaparken yapılabilir. Ayrıca sizi sevgilinizle varlık için bağlar, bu tür ritüeller bağlama büyüsü yaparken de kullanılabilir.

Gerçek Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dünyada herkesin gerçek aşkı görmeye ve sevilmeye ihtiyacı var. Soru şu ki, neden şimdi her yerde aşıkların ve aşık olanların sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak aşk büyüleri yok? Dünyada başka aşk büyüsü çeşitleri de vardır ve her birinin yaptığını hatırlamak çok önemlidir. Aşk büyüsü ilahilerim, sevgiliniz olduğunuz sağlıklı bir ilişkiye sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Doğru cevabı almak bu kadar kolayken neden yalnız olmak ve kırık gözü tutmak? Bir kez ziyaret ettiğim sayfamda, normalde müşterilerime sadece aşk sorunları olanlara değil, uzun süredir onları rahatsız eden sorunların her farklı yönüne sahip herkese yaptığım farklı büyüleri görebileceksiniz.

Günümüzde tüm bu büyüler doruk noktasına ulaştı ve sorunları çözmeniz için size harika sonuçlar sağlayabilir! Bu büyülerin her biri sizden önceki bazı insanların hayatlarını çoktan değiştirdi ve siz de bunu hissetmekten sadece bir tık uzaktasınız. Medyumlarla iletişime geçerek bu sorunlara çare bulabilirsiniz.

O zaman hala her zaman sorunlarla ya da tutku sorunlarıyla yatmayın çünkü stres öldürür ama onları rahatlatmak, yeniden başlamanız ya da yaşam için daha zinde olmanız için size mükemmel bir fırsat verir. Fiziksel güçlerin seni bana doğru ittiği, hayatındaki farklı problemlerde sana yardım edebilmem için hayatındaki doğru zaman bu.

Mükemmel Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bununla birlikte, birisiyle başlatmaya çalıştığınız yeni ilişkiyi not almak ve düşünmek çok önemlidir çünkü bazen sevdiğiniz birine büyü yaptığımızda, bu her zaman sonsuza kadar gerçek aşktır. Aşk büyüleri, kesinlikle işe yarayan ilahiler, istenmeyen ilişkileri ve istenmeyen evlilikleri sona erdirebilecek tek gerçek büyülerdir.

Seni Yalnız Sevmesini Sağlayacak Büyüler

Seni yalnız sevmek istediğin partnerin var mı, sana saygısızlık mı ediyor, onunla güvende mi hissediyorsun, başka biriyle aldattığını mı düşünüyorsun? Kötü davranışları hakkında daha fazla endişelenme, onunla ilgili tüm bu kötü yönler için büyük bir çözümüm var. Medyum sadece seni sevdirmek için büyü yapar, bu büyü onun seni sevmesini ve sana saygı duymasını sağlayacak. Onun hanımı olduğunuz gerçeğine saygı duyacak ve sizi yalnız sevecektir. Bu, onun tam velayetini ve kontrolünü elinde tutacağın ve hiçbir kadının bir daha ilişkinizi tehdit etmeyeceği anlamına gelir. Hayatınızdaki en doğru seçimi yaptığınız için kendinize çok teşekkür edeceksiniz. O senin kontrolün altına girecek ve bu aşk oyunu artık senin oyunun olacak.

Neden Bu Büyü

Bu büyü, güçlü bir beyaz büyü büyüsüdür. Tüm uygulamalar hiçbir şekilde tehlikeli değildir, sadece sizin için basitleştirilmiştir. Artık eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmek için gerçek bir büyü kullanma fırsatınız var. Ayinlerle işimiz bittiğinde artık çaresizlik olmayacak. Ancak basit bir büyü kullanarak ilişkinizi kurtarma şansınız var. Aslında, bir gecede çalışır!

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın